روسیه گزارش به ادعای مسکو مداخله بریتانیا در انتخابات پارلمانی و همه پرسی اسکاتلند

مسکو تلاش برای دستکاری در آخرین انتخابات عمومی و استقلال اسکاتلند از بریتانیا 5 سال قبل – اما هیچ شواهدی وجود ندارد آن کار می کرد به هدایت اتحادیه اروپا همه پرسی به روسیه در انتظار گزارش می گویند به گفته یکی از روزنامه.

هوش و کمیته امنیت مدتها در انتظار گزارش در دخالت در دموکراسی تکمیل شده در اوایل سال 2019 با توجه به MP سابق دومینیک غمگین بود که در میان آمار و ارقام به پیش نویس آن است.

با این حال انتشار این مقاله بود که در نهایت با تاخیر توسط سرویس اطلاعاتی ترخیص و آن سال را انتخابات – با وجود تماس های آن را به صورت مشترک با سوریه ادعا می کند که شامل اطلاعات مربوط به کسانی که از رفتن به صندوق های رای است.

در حال حاضر نشت به بوریس جانسون کارفرمای سابق دیلی تلگراف ادعا کرده است این مقاله با توجه به امروز منتشر شده حاوی جزئیات از روسیه دخالت در استقلال اسکاتلند از بریتانیا, اما هیچ کدام در مبارزه با تروریسم در اروپا همه پرسی قرار گرفت که دو سال بعد.

این گزارش انتظار می رود که برای توصیف دخالت در اسکاتلند نظرسنجی به عنوان “اولین بار پس از فروپاشی شوروی دخالت در غرب دموکراتیک انتخابات” با توجه به این روزنامه – با این حال آن را نیز انتظار می رود به دولت وجود دارد هیچ شواهد مستقیم از هر گونه دخالت در مبارزه با تروریسم در اروپا رای دهند.

می آید روز پس از وزیر امور خارجه Dominic Raab تصریح کرد که unnamed “روسیه بازیگران” شد و پشت به بیرون درز دولت بریتانیا سند جزئیات پیشرفت مذاکرات با آمریکا در یک پست-Brexit تجارت معامله شد که برداشت شد تا کار را پس از آن رهبر جرمی Corbyn.

آن شده بود می ترسید این گزارش ممکن است هرگز نور روز را مشاهده کنید, اما, انتشار مقاله ایستاده بود به عنوان یک کلید اولویت ISC جدید صندلی Dr Julian Lewis – که تا به حال محافظه کار شلاق برداشته و پس از ضرب و شتم خیابان داونینگ انتخاب کریس Grayling برای این نقش است.

سفیر روسیه به انگلستان آندره Kelin رد اتهامات روسیه دخالت در انتخابات و ادعای خود را در کشور شد و همچنین نرم coronavirus امکانات پژوهشی – در یک مصاحبه بی بی سی.

او گفت کشور او تا به حال هیچ علاقه ای به دخالت در سیاست داخلی.

“من نمی بینم هر نقطه در استفاده از این موضوع به عنوان یک ماده در, دخالت,” او گفت:.

“ما دخالت نمی در همه. ما نمی بینیم هر نقطه در تداخل چون برای ما که آیا آن خواهد بود (که) حزب محافظه کار و یا حزب کارگر حزب در این کشور ما سعی خواهد کرد برای حل و فصل روابط و ایجاد روابط بهتر از الان بود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>