FRASERWAY RV جهانی, اخبار صبح, مسابقه, قوانین

این FRASERWAY RV اخبار جهانی صبح روز مسابقه (این “مسابقه”) انجام خواهد شد و در استان بریتیش کلمبیا و تنها باید تفسیر و ارزیابی با توجه به قابل اجرا کانادا قانون است. بدون خرید لازم است. شرکت کنندگان باید به سن قانونی در استان بریتیش کلمبیا یا در زمان ورود. از درجه اعتبار ساقط در تمام و یا بخشی که در آن ممنوع شده توسط قانون است. ورود در این مسابقه به منزله پذیرش این قوانین مسابقه (این “قوانین مسابقه”).

1. واجد شرایط بودن.

1.1 برای واجد شرایط برای این مسابقه یک فرد باید:

(a) یک اقامت قانونی و سن اکثریت در استان بریتیش کلمبیا; و

(ب) باید دارای گواهینامه رانندگی معتبر و بیش از سن بیست و پنج (25) در سفارش به درایو RV اجاره (به عنوان تعریف شده در بخش 4.1(یک) زیر).

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

1.2 زیر افراد واجد شرایط شرکت در مسابقه:

(یک) کارکنان از کوروس تلویزیونی مشارکت محدود به طور کلی آن شریک کوروس تلویزیون G. P., Inc., پدر و مادر خود وابسته به, شرکت های تابعه, شرکت های مرتبط جانشینان و اختصاص (در مجموع “کوروس”);

(ب) کارکنان Fraserway RV GP Ltd. وابسته به آن, شرکت های تابعه, شرکت های مرتبط جانشینان و اختصاص (در مجموع “Fraserway” همراه با کوروس به “حامیان”);

(ج) هر کسی که تایید شده است به عنوان یک برنده دو (2) کوروس اداره مسابقات در شش (6) ماه قبل از مسابقه شروع تاریخ در زیر نشان داد; و

(د) اعضای خانواده هر یک از طرفین ذکر شده در بخش (الف) به (c) بالاتر است.

1.3 حامیان حق دارند در هر زمان که نیاز به اثبات هویت و/یا واجد شرایط بودن برای شرکت در مسابقه. عدم ارائه این مدرک ممکن است منجر به رد صلاحیت. تمام اطلاعات شخصی و سایر اطلاعات درخواست شده و عرضه شده به حامیان هدف از این مسابقه باید راستگو کامل و دقیق و به هیچ وجه گمراه کننده است. حامیان حق خود صلاحدید به رد صلاحیت هر شرکت کننده باید چنین شرکت کننده در هر مرحله اطلاعات عرضه می کند که پاسخگویی به این نیاز.

2. مسابقه دوره است. مسابقه شروع می شود در 5:00 صبح زمان اقیانوس آرام (“PT”) در 25 ژوئیه سال 2020 به پایان می رسد و در 11:59 p. m. PT در 16 اوت سال 2020 (این “دوره مسابقه”) و پس از آن زمان این مسابقه بسته خواهد شد و نه بیشتر مطالب باید پذیرفته شود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

3. چگونه وارد کنید.

3.1 هیچ خرید لازم برای ورود به مسابقه. برای ورود به آنلاین تکمیل و ارسال فرم ثبت نام واقع در http://www.globalnews.ca/bc/contests (این “مسابقه Microsite”). هیچ نوشته ای پذیرفته می شود هر وسیله دیگر.

3.2 حد یک (1) ورودی برای هر نفر در طول دوره مسابقه. در مورد مطالب متعدد تنها برای اولین بار واجد شرایط ورود در نظر گرفته خواهد شد.

3.3 تمام نوشته های تبدیل شدن به تنها ملک از حامیان مالی و بازگردانده نخواهد شد به هر دلیلی. مطالب باید بدون دریافت بعد از پایان مسابقه دوره است. نوشته اعلام خواهد شد نامعتبر است و اگر آنها در اواخر ناخوانا ناقص و آسیب دیده و نامنظم مثله جعلی درهم و یا مکانیکی و یا الکترونیکی تکثیر. مگر اینکه در غیر این صورت اینجا هیچ ارتباط و یا مکاتبات را رد و بدل می شود با کسانی که جز با کسانی که انتخاب شده به عنوان یک پتانسیل برنده است.

3.4 نوشته دریافت آنلاین تلقی خواهد شد و فرستاده شده توسط مجاز دارنده حساب از این آدرس ایمیل در ارتباط با ورود. هدف از این مسابقه قوانین “مجاز دارنده حساب” از یک آدرس ایمیل تعریف شده است به عنوان فرد طبیعی است که اختصاص داده شده به یک آدرس ایمیل توسط یک ارائه دهنده خدمات اینترنتی در خط سرویس دهنده و یا سایر سازمان های مسئول اختصاص آدرس ایمیل برای دامنه های مرتبط با ارسال e-mail address. هر شرکت کننده ممکن است مورد نیاز برای ارائه به حامیان مالی با اثبات این که آنها مجاز دارنده حساب از آدرس پست الکترونیکی خود را در ارتباط با ورود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

4. جایزه.

4.1 وجود دارد (1) جایزه (این “جایزه”) در دسترس بود برنده این جایزه, برنده (“برنده”) متشکل از:

(a) هفت (7) روز زن, C-کلاس متوسط یا بزرگتر برترین RV اجاره از شرکت از جمله آماده سازی هزینه بیمه کامل (با کاهش برخورد کسر), راحتی, کیت (که باید شامل ملافه و حوله) و دو هزار کیلومتر (2,000 متر) به توان ارائه به برنده به عنوان یک هدیه است (“RV اجاره”); و

(ب) یک کارت سوخت به ارزش پانصد دلار کانادا (CDN$500.00).

4.2 هر جایزه به ارزش تقریبی سه هزار و سه صد دلار کانادا (CDN $3,300.00). ارزش واقعی هر جایزه بستگی به فصل سفر.

4.3 برنده حق ندارد به پولی تفاوت بین واقعی جایزه ارزش و اظهار داشت تقریبی جایزه ارزش ،

4.4 حامیان مالی و/یا حامیان مالی’ نمایندگان تماس خواهد برنده به مختصات ارائه جایزه در پنج (5) روز یک بار چنین برنده شده است با موفقیت تماس گرفته و اطلاع داده از او جایزه و الزامات برآورده اینجا تنظیم شده است.

5. جایزه شرایط.

5.1 همه رزرو و/یا رزرو منوط به در دسترس بودن در زمان رزرو و پذیرش Fraserway اجاره استاندارد شرایط و ضوابط. باید برنده شود قادر به شرکت در تاریخ و زمان تعیین شده توسط حامیان مالی این جایزه خواهد بود ضبط و اهدا به متناوب برنده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

5.2 برنده و/یا هر مهمانان خواهد بود مسئول برای هر گونه هزینه به صراحت گنجانده شده در این جایزه از جمله اما نه محدود به حمل و نقل به و از Fraserway را Abbotsford محل (و یا دیگر محل به عنوان تعیین و ابلاغ توسط Fraserway) جریمه بلیط بزرگراه عوارض گاز گشت و گذار و هر یک کیلومتر بالاتر از دو هزار کیلومتر (2,000 متر) ارائه شده در این جایزه است. اضافی کیلومتر به شارژ به میزان چهل و دو سنت در هر کیلومتر ($0.42/متر).

5.3 جایزه باید پذیرفته شود به عنوان تعلق می گیرد و نمی توان منتقل اختصاص داده شده جایگزین و یا بازخرید نقدی به جز در صلاحدید از حامیان مالی. هر گونه استفاده نشده بلامعارض یا کاهش یافته و بخشی از این جایزه را ضبط شود هیچ ارزش نقدی و حامیان مالی باید بدون تعهد به ارائه هر دو یک جایگزین و یا ارزش-در-نوع. حامیان حق خود صلاحدید به جای یک جایزه مساوی یا بیشتر ارزش اگر جایزه (یا هر بخشی از آن) نمی توان اعطا به هر دلیلی.

5.4 حمل جوایز نخواهد بود و بیمه و حامیان نباید فرض هر گونه مسئولیت برای از دست رفته و آسیب دیده و یا هدایت جوایز.

6. برنده انتخاب شده است.

6.1 یک (1) برنده خواهد شد انتخاب شده به شرح زیر است:

(یک) و یا در مورد اوت 17 سال 2020 در برنابی, بریتیش کلمبیا یک (1) شرکت کننده انتخاب خواهد شد توسط یک قرعه کشی تصادفی از تمام مطالب واجد شرایط دریافت, در طول دوره مسابقه. شانس انتخاب شدن به عنوان یک پتانسیل برنده وابسته به تعداد ورودی های واجد شرایط دریافت شده توسط حامیان مالی. قبل از اعلام برنده های منتخب شرکت کننده موظف است به درستی پاسخ و بدون کمک از هر نوع اعم از مکانیکی و یا در غیر این صورت زمان محدود مهارت های ریاضی-تست سوال به اداره در طول یک از پیش مرتب تماس تلفنی و یا از طریق e-mail و با رعایت قوانین مسابقه و به ثبت نام و بازگشت آزادی (توضیح در زیر).

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

(ب) انتخاب شرکت کننده اطلاع داده خواهد شد از طریق تلفن و یا پست الکترونیکی بعد از 17 اوت سال 2020 در 4:00 P. M. PT و باید پاسخ دهند ظرف سه (3) روز کسب و کار از اطلاع رسانی. پس از اطلاع از انتخاب شرکت کننده باید پاسخ دهند با تلفن یا e-mail (به عنوان مشخص شده در اطلاع رسانی) به شماره تماس و یا آدرس پست الکترونیکی ارائه شده بعد از یک روز به ضرب العجل تعیین شده در قوانین مسابقه و/یا اطلاع رسانی. اگر انتخاب شرکت کننده پاسخ نمی دهند بر این اساس او/او رد صلاحیت خواهد شد و نه دریافت این جایزه و دیگر شرکت کننده ممکن است در انتخاب حامیان مالی’ صلاحدید خود از بین ببرد تا زمانی که یک شرکت کننده را برآورده شرایط اینجا تنظیم شده است. حامیان مالی هستند و برای شکست به هر دلیلی از یک شرکت کننده انتخاب شده برای اطلاع رسانی و یا برای حامیان مالی برای دریافت یک شرکت کننده انتخاب شده است پاسخ.

(c) اگر به عنوان یک نتیجه از یک خطای مربوط به ورود فرایند طراحی و یا هر جنبه دیگر از مسابقه وجود دارد بیشتر در انتخاب کسانی که از فکر در این مسابقه قوانین وجود خواهد داشت یک قرعه کشی تصادفی در میان همه واجد شرایط دریافت جایزه متقاضیان پس از مسابقه تاریخ بسته شدن به جایزه صحیح تعداد جوایز.

7. انتشار. پتانسیل برنده خواهد شد مورد نیاز برای اجرای یک توافقنامه حقوقی و انتشار (“Date”) که موید پتانسیل برنده: (من) واجد شرایط بودن برای مسابقه و با رعایت این قوانین مسابقه; (ii) پذیرش این جایزه به عنوان ارائه شده; (iii) انتشار هر یک از حامیان مالی و هر یک از کارکنان خود را, مدیران, افسران, تامین کنندگان, عوامل, حامیان مالی, مدیران, مجوز, نمایندگان, تبلیغات, رسانه های خرید و آژانس های تبلیغاتی (مجتمعا “Releasees”) از هر گونه مسئولیت برای هر گونه از دست دادن آسیب و خسارات هزینه و یا هزینه های ناشی از شرکت در مسابقه شرکت در هر مسابقه مربوط به فعالیت یا پذیرش استفاده و یا سوء استفاده از هر جایزه از جمله اما نه محدود به هزینه ها و صدمات و زیان های مربوط به آسیب های شخصی, مرگ, آسیب به از دست دادن یا تخریب اموال و حقوق از تبلیغات و یا حفظ حریم خصوصی افترا یا تصویر کاذب, نور, یا از هر و همه ادعاهای اشخاص ثالث ناشی از آن; و (iv) کمک مالی به حامیان مالی بدون محدودیت در حق حامیان مالی’ جمعی یا فردی اختیار, برای تولید, تولید مثل, نمایش, منتشر, تبدیل, پست, خدمت, پخش, نمایشگاه توزیع وفق دهند و در غیر این صورت استفاده و یا استفاده مجدد از نام برنده اظهارات, تصویر, شباهت, صدا, و, بیوگرافی, در هر و همه رسانه ها در حال حاضر شناخته شده و یا آخرت ابداع در ارتباط با مسابقه و ارتقاء و بهره برداری از آن. اعدام آزادی باید بازگشت ظرف مدت دو (2) روز از تاریخ نشان داد در این نامه همراه اطلاع رسانی و یا تایید به عنوان برنده و یا انتخاب شرکت کننده رد صلاحیت خواهد شد و جایزه ضبط.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

8. پرداخت غرامت توسط شرکت کننده. با ورود این مسابقه هر شرکت کننده منتشر شده indemnifies و دارای Releasees بی ضرر را از هر گونه مسئولیت برای هر گونه آسیب از دست دادن یا آسیب از هر نوع به شرکت کننده و یا هر فرد دیگری از جمله آسیب های شخصی, مرگ و یا صدمه به اموال در نتیجه تمام یا بخشی از به طور مستقیم یا غیر مستقیم از (الف) شرکت در مسابقه و یا هر مسابقه-فعالیت های مرتبط با; (ب) پذیرش استفاده و یا سوء استفاده از هر جایزه; یا (ج) هر گونه نقض قوانین مسابقه. هر شرکت کننده موافقت می کند به طور کامل جبران Releasees از هر و همه ادعاهای ساخته شده توسط اشخاص ثالث مربوط به متقاضی شرکت در مسابقه بدون محدودیت.

9. محدودیت مسئولیت. حامیان فرض هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال از دست داد, اواخر, ناخوانا/ناخوانا, جعل, آسیب دیده, هدایت, یا ناقص, مطالب, اطلاعیه ها, پاسخ و یا هر گونه انتشار و یا برای هر کامپیوتر آنلاین, نرم افزار, تلفن, سخت افزار یا ویژگی های اختلال در عملکرد که ممکن است رخ دهد از جمله اما نه محدود به اختلال در عملکرد که ممکن است بر انتقال یا عدم انتقال از یک مطلب. حامیان مالی هستند نه مسئول هر گونه اشتباه و یا اطلاعات نادرست که آیا ناشی از کاربران وب سایت و یا توسط هر یک از تجهیزات و یا برنامه نویسی مرتبط با یا استفاده در این مسابقه یا هر فنی یا خطای انسانی است که ممکن است رخ دهد در دولت از مسابقه. حامیان فرض هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در صورتی که مسابقه نمی تواند انجام شده به عنوان برنامه ریزی شده به هر دلیلی از جمله دلایل خارج از کنترل حامیان مالی مانند عفونت با ویروس های کامپیوتری, اشکالات, دستکاری غیر مجاز مداخله تقلب ویژگی های شکست و یا فساد از اداره امنیت و انصاف و صداقت و یا رفتار مناسب از این مسابقه و/یا مسابقه Microsite.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

10. انجام شده است. با شرکت در این مسابقه هر شرکت کننده تلقی می شود به اعدام شده اند و موافقت خود را با قوانین مسابقه که ارسال خواهد شد در مسابقه Microsite و در دسترس ساخته شده در طول دوره مسابقه. هر شرکت کننده بیشتر موافقت خود را با تصمیم گیری از حامیان مالی که باید نهایی و الزام آور در تمام جهات. حامیان حق خود صلاحدید به رد صلاحیت هر شرکت کننده یافت می شود: (الف) نقض قوانین مسابقه; (ب) دستکاری و یا تلاش برای رشوه دادن با ورود فرایند و یا بهره برداری از این مسابقه و/یا مسابقه Microsite یا هر مربوط تبلیغاتی سایت; (c) نقض شرایط استفاده از خدمات, شرایط استفاده و/یا به طور کلی قوانین و یا دستورالعمل از هر کوروس اموال یا خدمات و/یا (d) بازیگری در یک unsportsmanlike یا مخل شیوه یا به قصد آزار و سوء استفاده, تهدید و یا آزار و اذیت حامیان مالی و یا هر شخص دیگر. توجه: هر گونه تلاش برای عمدا آسیب مسابقه MICROSITE و یا هر وب سایت های مرتبط و یا تضعیف مشروع بهره برداری از این مسابقه ممکن است به تخطی های جنایی و مدنی ، باید چنین تلاش می شود ساخته شده است, حامیان حق به دنبال درمان و خسارت به حداکثر حد مجاز توسط قانون از جمله, اما نه محدود به, تحت تعقیب کیفری. برنده و هر مهمان باید در تمام اوقات رفتار مناسب در هنگام شرکت در این جایزه و با رعایت قوانین مسابقه و سایر قوانین و یا مقررات در نیروی در هر جایزه مربوط به مکان است. حامیان مالی این حق را برای حذف از هر جایزه مربوط به مکان و هر برنده و/یا هر مهمان که شکستن این قوانین و/یا موفق به رفتار مناسب و به رد صلاحیت چنین برنده و/یا هر مهمان. هر گونه رد صلاحیت برنده و/یا هر مهمان را جریمه هر سازمان ملل متحد اهدا عناصر این جایزه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

11. حفظ حریم خصوصی / استفاده از اطلاعات شخصی.

11.1 با شرکت در این مسابقه هر شرکت کننده: (من) کمک های مالی به حامیان حق استفاده از او نام کامل و آدرس پستی سن اکثریت تایید شماره تلفن و آدرس پست الکترونیکی (در مجموع “اطلاعات شخصی”) هدف از اجرای این مسابقه از جمله اما نه محدود به تماس و اعلام برنده و هماهنگی ارائه جایزه; (ii) کمک های مالی به حامیان حق استفاده از او اطلاعات شخصی برای تبلیغات و اهداف تبلیغاتی مربوط به مسابقه در هر و همه رسانه ها در حال حاضر شناخته شده و یا آخرت ابداع بدون جبران بیشتر مگر اینکه توسط قانون ممنوع است; و (iii) اذعان دارد که حامیان مالی ممکن است افشای خود اطلاعات شخصی خود را به شخص ثالث عوامل و ارائه دهندگان خدمات از هر یک از حامیان مالی در ارتباط با هر یک از فعالیت های ذکر شده در (i) و (ii) بالاتر است.

11.2 کوروس را با استفاده از شرکت کننده اطلاعات شخصی تنها برای شناسایی اهداف و حفاظت از شرکت کننده اطلاعات شخصی در یک شیوه ای است که سازگار با کوروس’ سیاست حفظ حریم خصوصی در: http://www.corusent.com/privacy-policy/.

12. مالکیت معنوی. همه مالکیت معنوی از جمله اما نه محدود به علائم تجاری, نام تجاری, آرم, طرح, مواد تبلیغاتی, صفحات وب, منبع کد, نقشه, تصاویر, و شعارها و تضمینی است و متعلق به حامیان مالی و/یا وابسته به آنها. تمام حقوق محفوظ است. کپی غیر مجاز و یا استفاده از هر گونه مواد کپی رایت و یا مالکیت معنوی بدون رضایت کتبی از صاحب آن ممنوع است.

13. ختم. حامیان حق خود صلاحدید به خاتمه این مسابقه در تمام یا بخشی از, و/یا تغییر و اصلاح و یا تعلیق مسابقه و/یا قوانین مسابقه در هر راه و در هر زمان و به هر دلیل بدون اطلاع قبلی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

14. قانون. این رسمی قوانین مسابقه. این مسابقه منوط به قابل اجرا فدرال و استانی و شهری قوانین و مقررات. قوانین مسابقه به موضوع بدون اطلاع قبلی تغییر به منظور تطابق با مقررات فدرال و استانی و شهری قوانین و یا سیاست از هر نهاد دیگر داشتن صلاحیت حامیان مالی. تمامی مسائل و سوالات در مورد ساخت و ساز اعتبار تفسیر و قابل اجرا از قوانین مسابقه و یا حقوق و تعهدات بین شرکت کننده و حامیان مالی در ارتباط با این مسابقه باید توسط اداره کرد و مطابق با قوانین استان انتاریو بدون اثر دادن به هر گونه انتخاب قانون و یا تعارض قانون قوانین و یا مقررات است که باعث می شود استفاده از هر گونه صلاحیت قوانین.

15. اختلاف. در صورت هر گونه اختلاف یا تناقض بین شرایط و قوانین مسابقه و آشکار و یا دیگر اظهارات موجود در هر مسابقه-مواد مرتبط از جمله اما نه محدود به ورود به مسابقه فرم یا نقطه فروش تلویزیون نسخه قابل چاپ یا تبلیغات آنلاین, شرایط و قوانین مسابقه باید پیروز اداره و کنترل است.

16. رسانه های اجتماعی. این مسابقه به هیچ وجه حمایت و تایید و یا تجویز توسط هر سیستم عامل رسانه های اجتماعی که در آن مسابقه ممکن است ترویج و/یا اطلاع عموم. هر گونه سوال نظر و یا شکایت در مورد مسابقه باید به کوروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>