چین این گزارش در نظر اقدام علیه نوکیا, اریکسون, اگر اتحادیه اروپا ممنوعیت Huawei – CNET


Huawei logo

اگر اتحادیه اروپا ممنوعیت Huawei تجهیزات خود شرکت ها ممکن است در تلاش برای انجام کسب و کار در چین گزارش روز دوشنبه گفت:.

Corinne Reichert/CNET

چین می تواند مقابله به مثل در برابر اروپا و تجهیزات مخابراتی سازندگان نوکیا و اریکسون اگر اتحادیه اروپا ممنوعیت Huawei از کشورهای عضو 5G شبکه های وال استریت ژورنال گزارش روز دوشنبه. می آید که پس از انگلستان به دنبال ما در مسدود کردن بحرانزده شرکت چینی‘s دنده از آن نسل بعدی شبکه های بی سیم.

چینی وزارت تجارت است و با توجه به قرار دادن کنترل صادرات در فنلاند نوکیا و سوئد اریکسون که می خواهم آنها را متوقف کند از ارسال محصولات آنها تولید در چین به کشورهای دیگر با توجه به مجله که ذکر شده از افراد آشنا با این موضوع.

ادامه مطلب: چین می خواهد برای تسلط بر مهم ترین فن آوری های زمان ما

“به عنوان یک شرکت جهانی فعال در بسیاری از مناطق ما هستند و آگاه از محیط ژئوپلتیک و خطرات و فرصت هایی که ایجاد آن برای ما” یک سخنگوی نوکیا گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

در ژانویه اتحادیه اروپا صادر شده یک “جعبه ابزار” greenlighting اما محدود کردن استفاده از بالاتر خطر فروشندگان در آن عضو’ 5G rollouts. آیا این نام Huawei اما کشورهای ارائه داوطلبانه راه برای محدود کردن هواوی حضور خود را در شبکه.

اریکسون کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>