به عنوان coronavirus مستندات آسانسور چیست, بازگشایی و راه اندازی مجدد: Vegas تفریحی Disney World, NBA بیشتر – CNET


Disney Shanghai

شانگهای دیزنی است پس از بازگشایی به طور موقت بسته شدن با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

ربکا Fleenor/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

این COVID-19 همه گیر است تغییر تقریبا در هر جنبه ای از زندگی ما از نحوه کار ما به ما چگونه خرید مواد غذایی. این نیز منجر به تاخیر و یا لغو چندین حوادث بزرگاز جمله کنوانسیون ملی دموکرات ها و کالج بسکتبال مارس جنون مسابقات است. اما به عنوان مستند سفارشات به آرامی شروع به آسانسور در سراسر جهانکسب و کار و موسسات شروع به بازگشایی شده است.

در اینجا به برخی از حوادث و کسب و کار است که یک بار دیگر استقبال اعضای عمومی البته با محدودیت در محل برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

 • دیزنی پارک. دیزنی پارک در سراسر جهان محلی زیر دستورالعمل برای تعیین زمان و نحوه بازگشایی. بعضی از آنها تا به حال به دوباره زیر خوشه در coronavirus موارد است.

  والت دیزنی جهان بازگشایی شد در جولای 11, با اجتماعی فاصله و سلامتی اقدامات مانند دما نمایش و نگه داشتن مهمانان شش فوت از هم جدا در حالی که پوشش برای جاذبه های. این دیزنی چشمه مجتمع خرید در فلوریدا آغاز شد و مرحله به مرحله بازگشایی on May 20 با اقدامات حفاظتی از جمله ظرفیت ها و محدودیت پارکینگ.

  مرکز شهر دیزنی خرید و ناهار خوری منطقه در آناهایم, کالیفرنیا, بازگشایی جولای 9, هر چند میله و بخش داخلی از رستوران ها بسته شده در خط با قوانین توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom.

  شانگهای دیزنی بازگشایی در مارس 11 با پروتکل های مانند حضور و غیاب محدودیت های اجتماعی فاصله مورد نیاز و متوسط قراضه.

  دیزنی لند پاریس نیز بازگشایی شد در 15 ژوئیه با محدود کردن حضور و غیاب و تاکید قوی بر تمیز کردن.

  هنگ کنگ دیزنی لند گفت: در 15 ژوئن آن را بازگشایی در روز 18 ژوئن با کاهش ظرفیت و افزایش سلامت اقدامات و جدید, سیستم رزرو, اما محل تعطیل و دوباره در جولای 15 زیر سنبله در coronavirus موارد در منطقه است. هیچ بازگشایی تاریخ تعیین شده است.

 • Universal Orlando و CityWalk. Universal Orlando بازگشایی در تاریخ 5 ژوئن با اقدامات ایمنی از جمله اجباری ماسک صورت متوسط چک و اجتماعی فاصله مورد نیاز است. CityWalk سالن در اورلاندو نیز بازگشایی با ساعت محدود.

  در ضمن استودیو یونیورسال هالیوود باقی مانده است به طور موقت بسته شد در حالی که Universal CityWalk باز وجود دارد به صورت محدود.

 • شش پرچم. این شرکت بازگشایی شد Frontier شهرستان در شهر اوکلاهما در ژوئن 5 با ظرفیت محدود. اقدامات ایمنی مانند دما چک و touchless کیسه چک در محل هستند و مهمانان و کارکنان ملزم به پوشیدن ماسک. Six Flags Great Adventure در Jackson, New Jersey, همچنین بازگشایی برای عموم در جولای 4.
 • SeaWorld Orlando. پارک بازگشایی در ژوئن 11 با مورد نیاز از قبیل ماسک صورت متوسط قراضه و اجتماعی فاصله پروتکل های.
 • Busch Gardens خلیج تمپا. فلوریدا جاذبه نیز درهای خود را دوباره در ژوئن 11 با اقدامات ایمنی در محل.
 • US national parks. پارک ملی یلوستون و Grand Teton National Park شروع بازگشایی در مراحل on May 18.
 • اپل فروشگاه. آی فون ساز بازگشایی برخی از فروشگاه های خود را در سراسر جهان با اقدامات ایمنی از جمله لزوم پوشش صورت برای کارکنان و مشتریان و همچنین متوسط چک. در ژوئن 19, اپل گفت که یک بار دیگر بسته شدن برخی از فروشگاه ها در آریزونا و فلوریدا و کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی در میان خوشه در COVID-19 موارد است.
 • NBA. پس از تعلیق بازی در اواسط ماه مارس در ژوئن 4 NBA حکام تصویب یک فرمت برای از سرگیری این 2019-2020 فصل را با 22 تیم آغاز ژوئیه 30. این بازی برگزار خواهد شد و بدون طرفداران در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در فلوریدا.
 • MGM اقامتگاههای تفریحی در لاس وگاس. این شرکت بازگشایی هتل ها و استراحتگاه در سرگرمی های پایتخت از جمله اقصر آریا و Mandalay Bay.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>