ده ‘بلبل دادگاه’ راه اندازی شد برای مقابله با کروناویروس مستند پرونده

ده اورژانس دادگاه – از جمله دو سابق دادگاه که به تازگی بسته شده توسط دولت شناسایی شده اند و برای مقابله با رشد تعداد موارد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

به اصطلاح “بلبل دادگاه” را بشنود غیر وادار سازد جرم موارد به عنوان به خوبی به عنوان دادگاه خانواده و امور مدنی برای اطمینان از “چرخ عدالت حفظ عطف” وزارت دادگستری (عدلیه) گفت.

آنها همچنین ایجاد فضای بیشتر برای های موجود در دادگاه به شنیدن جدی منصفه که به طور موقت متوقف شد, به عنوان مستند اثر در زمان و در حال حاضر نیاز به سه دادگاه هر یک با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

تعداد موارد انتظار شنیده می شود در انگلستان و ولز در حال حاضر پرورشی به نیم میلیون 480,000 در دادستانی دادگاه و تقریبا 41,000 در تاج دادگاه.

با این حال جمع شدن بود در حال حاضر افزایش قبل از این مستند با توجه به دادگاه تعطیلی و کاهش در دادگاه نشسته روز برای صرفه جویی در پول با توجه به وکلا مخالفت نمایندگان مجلس و خود دولت آمار.

کارولین گودوین کنترل کیفیت مرجعیت و کیفری کانون استقبال 10 اضطراری دادگاه به عنوان یک “شروع” اما گفته است که “مخرب کاهش” عدالت سیستم بودجه قبل از همه گیر.

او گفت: 12,473 دادگاه با ثابت خرما در سال گذشته بودند “به سادگی ضربه با توجه به کاهش به دادگاه نشسته روز و در حالی که کاملا خوب دادگاه اتاق نگهداری شدند بیکار فقط به هزینه”.

“در حال حاضر بیایید جدی و باز تا 50 بیشتر ساختمان ها و تمرکز بر محاکمات جنایی” خانم گودوین اضافه شده است.

“زمان از جوهر. دو ماه تاخیر در گرفتن این 10-جریان فقط شمع در درد و رنج بشر به محاکمه که در حال حاضر به تاخیر افتاده است به صورت بین یک تا سه سال تأثیر دهها هزار نفر از کسانی که در انتظار باقی مانده.”

10 اضطراری دادگاه شامل دو دادگاه بسته در سال 2018 سابق دادگاه شهرستان در تلفرد, Shropshire و سابق دادستانی دادگاه در فلیتوود لنکشایر. نیمی از دادستانی دادگاه در انگلستان و ولز بسته اند از سال 2010.

سایه عدالت, منشی, David Lammy گفت: “دولت به وضوح نمی شناسند مقیاس بحران در سیستم قضایی ما. جمع شدن در پرونده های جنایی در ده ها هزار نفر قبل از همه گیر آغاز شد coronavirus تنها یک مشکل موجود بدتر است.

“این واقعیت که چندین جدید ‘بلبل’ دادگاه سابق دادگاه که دولت تعطیل در معرض هزینه 10 سال کاهش به سیستم عدالت. دولت باید خیلی بیشتر برای اطمینان از قربانیان جرم و جنایت دیگر را تکذیب کرد عدالت به دلیل تاخیر بیاندازد.”


تمام 10 مکان با توجه به شروع به شنیدن موارد توسط ماه آینده. دیگران شرق Pallant خانه در چیچستر, Hertfordshire توسعه مرکز در استیونج سوانسی شورای اتاق های پارچه سالن دادگاه در لیدز میدلزبورو تاون هال شوالیه مجلسی و مرکز بازدید کنندگان در پیتربورو کلیسای جامع Prospero خانه در لندن و وزارت دادگستری در ساختمان 102 خرده فرانسه در وستمینستر.

معاون وزیر دادگستری رابرت Buckland QC گفته است که پاکسازی مستند پرونده می تواند همچنان به 2021.

او گفت: از دادگاه های جدید: “آنها کمک خواهد کرد که افزایش ظرفیت در دادگاه ها و دادگاه های – کاهش تاخیر و تحویل سریعتر عدالت برای قربانیان.

“اما ما نمی خواهد متوقف کردن وجود دارد. همراه با قوه قضائیه دادگاه کارکنان و حقوقی بخش من مصمم هستم که ما باید دنبال هر گزینه در دسترس برای اطمینان از دادگاه های ما بهبود می یابند و به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>