گرفتن شارژ از فردا: در حال حاضر آماده برای آنچه که می تواند آینده – CNET


road-trip-2020-static-header.png
رابرت رودریگز/CNET

برای چند سال گذشته به CNET تیم سپری کرده است در ماه های منتهی به تابستان سفر به شنیدن از نزدیک از این مشکل و trailblazers که کار بر روی راه حل های شدید مشکلات ما از جهانی پناهندگان بحران به جنگل زدایی جنگل آمازون.

با آتش سوزی ویرانگر در شمال کالیفرنیا و استرالیا, زلزله اخلال در آلبانی پاکستان و پرو و ابولا و دیگر بیماری های عفونی گسترش در سراسر جهان, ما تصمیم به وقف ما سفر جاده 2020 پوشش به کسانی که کار در پاسخ به شرایط اضطراری طبیعی.

Drew Miller

شکیبایی در مرتع پرورش احشام مدیر عامل جلب میلر.

شکیبایی در مرتع پرورش احشام

سپس coronavirus همه گیر رخ داد اما برنامه های ما برای این سال سری — گرفتن شارژ از فردا: آماده سازی در حال حاضر برای چه می آیند بعدی — نیست.

ما تیم برنده جایزه از خبرنگاران و عکاسان و فیلمبرداران تبدیل به مجازی مصاحبه (در بیشتر قسمت ها) با نوآوران که کار بر روی ایده های بزرگ و کوچک برای ایجاد فن آوری های جدید و محصولات و خدمات است که آماده سازی ما برای مقابله با آنچه پیش روست.

در این سال ما نیز تصمیم به استفاده از CNET تخصص به عنوان بزرگترین مصرف کننده جهان, اخبار و مشاوره سایت برای پاسخ به سوالات در مورد آنچه شما می توانید انجام دهید را به کنترل خود محافظت و در آغوش تفکر جدید برای تبدیل شدن به بخشی از راه حل و نه فقط یک تماشاچی. ما جمع آوری کرده ایم عملی مشاوره-چگونه-به داستان پرسش explainers-طراحی شده برای کمک به شما را هک راه خود را از موقعیت های اضطراری.

برای ما اول داستان ما کبوتر به جهان preppers افرادی که فرض کنیم که فاجعه خواهد اعتصاب روزی و که می خواهند به آماده: هیچ تقلا برای سرپناه و مواد غذایی و ایمنی. CNET سردبیر جان Skillings مصاحبه جلب میلر بنیانگذار شکیبایی در مرتع پرورش احشام بقای جامعه در مورد شبکه از کوه خلوت او شده است ساختمان در اطراف ما و با دارو و لوازم که او و دیگر preppers نیاز خواهد شد.

“اگر شما خود را مانند بسیاری از مردمی در حال رفتن به” میلر می گوید: “من فقط فکر نمی کنم شما می خواهید برای زنده ماندن.”

رابرت رودریگز/CNET

بعد CNET خبرنگار دانیل ون بوم ما را به ونیز و استادانه درست شده راهگاهی سیستم دولت ایتالیا سپری کرده است در دهه گذشته ساختمان برای کمک به کاهش افزایش سیلاب ها قرار داده است که این شهر تاریخی در زیر آب 60 بار در سال است. TL;DR: بهترین نیت و 9 میلیارد دلار ممکن است به اندازه کافی برای نجات ونیز.

در هفته های آینده خواهیم به شما معرفی به دانشمندان در حال کار بر روی راه هایی برای تشخیص گردباد قبل از آنها به صورت با گوش دادن به امواج صوتی فرکانس پایین. ما را به اشتراک بگذارید گزارش ما در مورد نرم افزار است که می تواند نظارت بر سلامت از آتش نشانان در حالی که آنها در این زمینه است. ما به شما بگویم که چگونه حامل های بی سیم در حال برنامه ریزی برای حفظ جوامع متصل شده و پس از یک طوفان ویرانگر. و ما کشف که چرا ما ممکن است هرگز قادر به پایان دادن به وابستگی ما به محصولات پلاستیکی.

venice

ونیز یکی از بزرگترین گنجینه های شهری است که رو به افزایش خطر سیلابهای مخرب.

کنت آلمانی/CNET

دوست خوب من دوست داشتم به اشتراک گذاشتن عقل او جمع آوری شده از یکی از معلمان خود را: برنامه کار خود را و کار خود را برنامه ریزی.

COVID-19 نشان داده ما-مانند تقریبا هیچ چیز دیگری — که در شرایط اضطراری طبیعی می upend جهان ما. هر کس باید برنامه ای در محل و آماده به تجدید نظر انطباق و بداهه نوازی به منظور حرکت تقریبا هر شرایط اضطراری. خوشبختانه هوشمند وجود دارد, تعیین و به جلو فکر کردن افرادی که در حال کار بر روی این حق در حال حاضر. به ما بپیوندید که ما راه رفتن شما را از طریق جزئیات کار خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>