پلیس قادر به خاموش کردن غیر قانونی با بیحوصلگی حرف زدن با حضور بیش از 3000 نفر در سابق راف پایه

پلیس گفت که آنها قادر به خاموش کردن غیر قانونی با بیحوصلگی حرف زدن در نزدیکی حمام در شنبه شب که با حضور بیش از 3000 نفر با وجود محدودیت در اجتماعات بزرگ.

ایوان و سامرست پلیس گفت: ماموران هشدار داده شد به صورتی که در محل سابق راف Charmy پایین فرودگاه در ساعت 11.21 شب گذشته و با حضور در صحنه در عرض 10 دقیقه.

نیروی اضافه شده که ماموران به این نتیجه رسیدند خطرات بالقوه برای امنیت عمومی از تلاش برای متوقف کردن این رویداد شد “بیش از حد بزرگ” با توجه به تعداد زیادی از مردم در حضور و غیاب و “تاریک و مرطوب شرایط” در سایت.

دیگر “قابل توجه حوادث” در سراسر منطقه از جمله 120 999 تماس همچنین نیاز فوری پلیس پاسخ در زمان و منابع به دور از بیحوصلگی حرف زدن.

این رویداد پس از آن ساکنان به عنوان دور به عنوان همسایه شهر بریستول شکایت آنها می تواند شنیدن سر و صدا در طول شب.

موسیقی بود و در نهایت خاموش با 1 بعد از ظهر روز یکشنبه نزدیک به 14 ساعت بعد از پلیس نامیده می شدند. بسیاری از سایت های بسته شده توسط 4ساعت به عنوان افسران تلاش برای متوقف کردن یک گروه در ادامه این مراسم که در یک میدان همسایه.

یک نفر دستگیر شد برای عدم تطابق با توجه به ترک زمین و پنج وسایل نقلیه یک ژنراتور و تجهیزات دیگر کشف و ضبط شد, پلیس گفت:.

رئیس سرپرست ایان وایلی گفت: تحقیقات پلیس را تلاش برای شناسایی و اقدام مناسب در برابر کسانی که مسئول این رویداد است.

وی افزود: “با عرض پوزش برای اختلال ایجاد می شود به طوری که بسیاری از ساکنان. آن را خسته کننده است که ما نیاز به جلو و افسران دور از ما 999 پاسخ برای مقابله با خودخواه اقدامات برگزارکنندگان این رویداد و کسانی که حضور در آن است.

“آنها می دانستند به خوبی اختلال در این امر علت و مداوم خطر برای بهداشت عمومی از گردهمایی های زیادی با توجه به Covid-19.

“ما به ارمغان آورد و افسران خود را از بقیه روز و به نام حمایت از همسایه نیروهای نزدیک به این رویداد است.”

آن را پس از پلیس در نقاط دیگر بریتانیا را شکست حوادث غیر قانونی بیش از آخر هفته با درگیری شکستن بین افسران و اعضای عمومی در لندن در شب جمعه.

فیلم در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد برای نشان دادن partygoers در پاسخ با عصبانیت به شهری پلیس ضد شورش واحد که سعی در پراکنده کردن جمع آوری شده است.

دو 18 سال, پیر مرد به اتهام حمله به ماموران پلیس در بدون مجوز رویداد در املاک در Finsbury Park.

اسکس پلیس نیز شکست غیر قانونی با بیحوصلگی حرف زدن در یک منطقه جنگلی در نزدیکی Theydon Bois در شب شنبه.

در ماه ژوئن حدود 6000 نفر حضور داشتند دو غیر قانونی, حوادث, در, Greater Manchester, که در آن 18 ساله زن مورد تجاوز قرار گرفت و سه نفر چاقو و یک مرد درگذشت مشکوک به مصرف بیش از حد مواد مخدر.

آن را غیر قانونی برای تجمعات بیش از 30 نفر را در خانه های شخصی و یا در فضای عمومی و با معافیت برای سازمان های زیر بهداشت عمومی قوانین تحت coronavirus محدودیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>