پلیس حلیم با قوطی و بطری در فیلم از غیر قانونی در Hackney

پلیس متروپولیتن منتشر کرده است bodycam فیلم از افسران که زده بودند با پرواز اشیاء به آنها تعطیل و غیر قانونی حزب خیابانی در لندن در ساعات اولیه صبح روز شنبه.

این ویدئو نشان می دهد چند بطری و قوطی بودن پرت در افسران و صدای شیشه ای فوق العاده در اطراف آنها شنیده می شود به عنوان آنها با نزدیک شدن به جرم جمع آوری و در Woodberry پایین و مستغلات در Finsbury Park.

دو افسر زخمی شدند – یکی بود به بیمارستان منتقل کبودی به خود دنده و بعد مرخص شد در حالی که دیگر دچار جزئی آسیب های پا.

لوسی D’Orsi این ملاقات معاون دستیار کمیسر گفت: او می خواست برای به اشتراک گذاشتن فیلم و پرسیدن سوال “می تواند به شما و یا آیا شما می خواهید برای انجام کار خود را؟”

نیروی انتظامی مستقر شد به املاک و پس از بیش از 30 تماس از ساکنان که “ترسیده بودند به ترک خانه های خود” را به عنوان تا به 300 “جوانان بودند مبارزه و فوق العاده ملک” از 11 شب در شب جمعه, او گفت:.

او افزود: “آن است که همیشه در اضطراب لحظه برای ما به عنوان استقرار افسران ما به چنین شرایطی اما من جلب اعتماد از دانش من از برجسته آموزش آنها دریافت خواهید کرد.”

جمع آوری و پاکسازی شد از این منطقه در حدود 4am در روز شنبه.

در این ملاقات همچنین تصاویر منتشر شده از هشت نفر مظنون به درگیر شدن در خشونت و اختلال در بدون مجوز حزب بلوک.

نیروی کارآگاهان گفت: می خواهم به صحبت می کنند به متهمان به عنوان بخشی از تحقیقات جاری و گفت: از آن خواهد شد به احتمال زیاد گردش بیشتر تصاویر.

دو مرد در سن 18 و 19 دستگیر شدند و در غیر قانونی حزب – یکی برای خشونت اختلال و انسداد و دومی برای انسداد است. هر دو در بازداشت باقی می ماند.

غیر قانونی raves ثابت کرده اند که قابل توجه مشکل برای نیروهای پلیس در سراسر انگلیس در طول کاستن از coronavirus مستند شرایط.

پلیس در تلاش بودند برای متفرق کردن جمعیت از بیش از 3000 نفر بدون مجوز در سابق راف Charmy پایین فرودگاه در نزدیکی حمام در صبح روز یکشنبه در حالی که Greater Manchester پلیس (GMP) گفت: آن را به حال برچیده برنامه ریزی غیر قانونی با بیحوصلگی حرف زدن در روز شنبه.

GMP و راه اندازی اختصاصی عملیات برای نظارت و مقابله با حوادث آینده است.

به زور گفت: “این raves مطرح خطرات قابل توجهی را به عنوان حوادث قبلی نشان داده اند و ما متعهد به همکاری با شرکای خود برای جلوگیری از بیشتر raves از وقوع است.

“این حوادث غیر قابل قبول آنها قرار داده زندگی در معرض خطر و آنها را قابل تحمل نیست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>