معاملات آخر هفته: یک $53 برج فن 12 دلار کف صابون تلگراف و $70 دوربین پلاروید – CNET

معامله

پس انداز

قیمت

Cheeps! آیا گوش دادن به آخرین قسمت از این ادم ارزان خر نشان می دهد پادکست? شما باید به خصوص اگر شما در یک back-to-school طرز فکر. (من می دانم این است که مملو موضوع اما این که آیا آنها در خانه و یا در کلاس های درس دانش آموزان در حال رفتن به نیاز به دنده. مقرون به صرفه دنده در حالت ایده آل.) به هر حال در اینجا نشان می دهد اگر شما می خواهم به گوش, به دنبال یک خلاصه ای از برخی واقعا بزرگ آخر هفته می پردازد.

مثل همیشه اینها در دسترس برای مدت زمان محدود و در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین. تمام کدهای و کوپن های مورد آزمایش قرار گرفتند و در دسترس در این نوشته اما ممکن است منقضی شده و یا حذف شده در یک زمان خاص و یا زمانی که موجودی اجرا می شود.

TaoTronics

نیاز به خنک کردن یک اتاق خواب کوچک, اتاق کار ، TaoTronics’ bladeless برج فن ممکن است مناسب انتخاب کنید, به ویژه هنگامی که شما می توانید ریز ریز کردن 80 دلار برچسب قیمت به $53. برای انجام این کار, کلیپ در-صفحه 5% کوپن و سپس درخواست کد تبلیغی 23JULYTFAN در پرداخت.

سه-سرعت دمنده می آید با یک کنترل از راه دور و امکانات زیادی LED صفحه نمایش بنابراین شما به راحتی می توانید تنظیمات متوسط و به همین ترتیب. نیز وجود دارد یک جابجایی پشت جلد برای تمیز کردن آسان. خوانده شده در مورد بهترین برج طرفداران برای سال 2020 است.

سارا تو/CNET

فراموش پلاروید دوربین های محل در جهان امروز ؟ من به طور خاص اشاره به آنهایی که فورا تف چاپ است که توسعه قبل از اینکه چشم خود را. (هر کسی زیر سن 30: درخواست پدر و مادر خود.)

این که آیا شما احساس دلتنگی و یا شما پیدا کردن چنین دوربین های مفید واقعا بهترین خرید را معامله خوب است. این OneStep 2 به طور معمول به فروش می رساند برای $90. و در حالی که با تخفیف شد 30 دلار فقط چند روز پیش شما هنوز هم می تواند مانع تابستان آبی نسخه برای $20 off. خواندن پلاروید OneStep2 پیش نمایش.

Forty4

من شده است با استفاده از یک فانتزی-نام تجاری touchless تلگراف صابون برای چند ماه گذشته و من واقعا آن را دوست دارم. این یکی است که بطور قابل توجهی کمتر گران قیمت — فقط $12 هنگامی که شما درخواست کوپن در صفحه محصول و اضافه کردن کد های تبلیغاتی NZLQO6QQ در پرداخت.

اما چگونه آن را مقایسه? من تا به حال تنها یک روز برای تست اما تا کنون خیلی خوب است. این دستورالعمل تنظیم نیست بزرگ (من خجالت چه مدت آن را در زمان من به محفظه باتری باز کردن) اما من یادگیری این ترفند: شما لازم نیست برای خرید کف صابون. شما می توانید با استفاده از به طور منظم دست صابون مخلوط با نسبت مناسب از آب است. (من رفت و با 1:5. نتیجه: کامل فوم. مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد.)

بررسی مشتری برای این بسیار مخلوط شده و من نمی توانم با اطمینان می گویند که چگونه به خوبی آن را نگه می دارد تا بیش از ماه استفاده کنید. قیمت مناسب است هر چند.

پیدا کردن هر چیزی دوست دارید ؟ آمار نظرات و اجازه دهید من می دانم آنچه به نظر می رسد خوب است.

این مقاله در اصل منتشر شد که روز شنبه بالای معاملات در شما حدس زده آن پنج شنبه. آن به روز شده است برای آخر هفته با آخرین نسخه از این معاملات. تمام شده معاملات حذف شده است.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>