هزاران تجاوز به عنف و قتل قربانیان بودن “را تکذیب کرد سویفت عدالت’ با توجه به کروناویروس مستند

هزاران تجاوز به عنف و قتل در انتظار بودند در برخورد با زن به عنوان دادگاه بسته شد به دلیل به coronavirus مستند با توجه به آمار و ارقام جدید.

وزارت دادگستری داده ها نشان می دهد که در انگلستان و ولز در 31 مارس – یک هفته پس از در سراسر کشور محدودیت های تحمیل شده بود – در مجموع 430 قتل موارد برجسته بودند با 354 در تاج دادگاه و 76 در دادستانی دادگاه.

در رابطه با تجاوز به عنف موارد 1,159 شدند و در انتظار محاکمه در دادگاه تاج سیستم با دیگر 1,911 قبل از دادستانی.

در ضمن در مجموع 2,424 موارد سرقت برجسته بودند در سراسر سیستم عدالت کیفری.

داده های منتشر شده توسط وزیر دادگستری کریس مری در پاسخ به سوال مجلس از حزب لیبرال دموکرات رهبری امیدوار لیلا Moran. با توجه به نوشته ها پاسخ ارقام بر اساس تمام موارد با تاریخ قبل از 31 مارس و هیچ موردی از اتمام تاریخ.

کارگر گفت: این مقیاس از انباشت جدی و جرایم خشونت آمیز بود “کاملا قابل اجتناب” و گفت که دولت “مدیون هر قربانی عذرخواهی”.

سایه وزیر دادگستری پیتر کایل گفت: “سیستم قضایی شده است به زانو در آورده دو whammy طولانی مدت تحت سرمایه گذاری و به دنبال آن Covid بحران است.

“به عنوان یک نتیجه هزاران نفر از قربانیان خشونت جنسی جرایم جنسی و قتل در حال رد سویفت عدالت آنها سزاوار است. تاخیر مثل این را به درد و رنج قربانیان بدتر و می تواند منجر به مشکلات با دادستان است.

“حزب کارگر ارائه شده دولت سازنده و عملی راه حل برای جلوگیری از این کاملا قابل پیش بینی بحران از اتفاق می افتد مانند ایجاد ‘بلبل دادگاه’ در جامعه تنظیمات. اما آنها موفق به عمل می کنند.

“برخی از تاخیر اجتناب ناپذیر بودند اما این مقیاس جدی و جرم و جنایت خشونت آمیز در انتظار آن روز در دادگاه بود و کاملا قابل اجتناب و دولت مدیون هر قربانی یک عذرخواهی.”

تعداد موارد برجسته در حال حاضر افزایش در تاج دادگاه قبل از این مستند به اجرا در آمد و وکلا را مقصر افزایش در کاهش به دادگاه نشسته روز را به صرفه جویی مالی.

هیئت منصفه محاکمه قرار گرفتند در انتظار نگه داشته به مدت دو ماه در 23 مارس و با شروع ماه ژوئن تعدادی از موارد برجسته در تاج دادگاه ایستاده بود در حدود 41,000.

برجسته موارد نیز به شدت افزایش یافت و در دادگاه بدوی به بیش از 480,000.

آقا Bon Neill حزب محافظه رئیس دادگستری کمیته انتخاب نام برای بودجه اضافی اجازه می دهد تا همه دادگاه ها به نشستن در حداکثر ظرفیت “برای زمانی که آن را طول می کشد” به انباشت پایین.


او گفت: “این آمار و ارقام بسیار نگران کننده است. این میان جدی ترین جرایم جنایی و از آنجا که همه کسانی که در حال حاضر در دادستانی دادگاه را مجبور به ارسال به دادگاه تاج برای شنیدن.

“این پرونده در دادگاه تاج در حال حاضر غیر قابل قبولی بالا است که به نوبه خود ناعادلانه است هر دو بر متهمان به ویژه کسانی که remanded در بازداشت و پس از شهود انتظار به شواهد بسیار مورد حوادث.

“دولت باید پول اضافی در دسترس برای اطمینان حاصل شود که تمام دادگاه ها نشستن به حداکثر ظرفیت برای زمانی که طول می کشد برای دریافت این پرونده و اولویت را به این خصوص موارد جدی.”

خداوند رئیس دادگستری علنا حمایت اقدامات رادیکال از جمله کاهش داور اعداد از بین بردن حق برخورداری از یک محاکمه با حضور هیئت منصفه از برخی موارد و با استفاده از مراکز کنفرانس برای دادگاه overspill برای مقابله با جمع شدن.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>