بازی یک بازی خطرناک: Alan متقابل و برخی پیش بینی ها برای آینده موسیقی

یک بار پس از یک زمان آن را نسبتا آسان به پیش بینی در مورد که در آن موسیقی بود و رهبری با تشکر از دهه ادواری flips یک از راک و پاپ.

بیش از یک دوره از حدود ده سال یک نوع خواهد رسیدن به تسلط در حالی که دیگر می لغزش به افسردگی. سپس تا حد زیادی به لطف فردی و اجتماعی روند قطب خواهد معکوس و دو ژانر را تغییر دهید مکان در زمانه.

بیشتر بخوانید: (18 مارس 2018) آلن عبور در نظریه 13 سال rock vs. پاپ چرخه

12 – تا 13-سال pop/rock چرخه ثابت بسیار قابل اعتماد از 1950s طریق به وسط aughts. اما در اینجا مالش است: آن را فقط کار می کرد در حالی که موسیقی شد حکومت, رادیو, ضبط, برچسب ها فروشگاه های موسیقی و مجلات موسیقی. آنها با هم تشکیل یک بلوک فرهنگی gatekeepers که تنظیم موسیقی که ساخته شده آن را از طریق به عموم است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما پس از آن آمد از اینترنت و همه چیز رو بر سر آن تبدیل.

به جای چند gatekeepers هدایت اجماع عمومی در موسیقی, موسیقی فردی طرفداران قدرت با فن آوری های مانند به اشتراک گذاری فایل و جریان می تواند دسترسی به بشریت کل کتابخانه موسیقی. ما تمام شد موسیقی خود ما مدیران تا حد زیادی فرسایش قدرت و نفوذ از گارد قدیمی. امروز با میلیاردها طرفداران موسیقی رایگان برای رفتن راه خود را از الگوهای قدیمی و چرخه شکسته اند. پیشبینی در مورد آینده دوره از موسیقی تبدیل شده اند devilishly دشوار است.

در سمت روشن هر چند ما بیشتر اطلاعات کاربر از همیشه قبل از. وجود دارد هر گونه اطلاعات ما می توانیم کسی را دست انداختن بیرون از سر و صدا زمانی که آن را می آید به آینده موسیقی ؟ بیایید امتحان کنید.

این COVID-19 خرید اینترنتی در فروش موسیقی بد خواهد شد

Nielsen در اواسط سال گزارش در کانادا موسیقی فروش و پخش آمار باعث می شود برای برخی از جالب خواندن.

سی و وینیل فروش حفره حفره پس از 2019 اما نشان داده اند که نشانه هایی از زندگی در چند هفته گذشته در حال حرکت تا 5.7 درصد در سال بیش از سال.

اما طرفداران موسیقی در ادامه به تغییر جهت به جریان به عنوان ارجح تحویل سیستم با مصرف تا 16.7 درصد از سال گذشته است.

پیش بینی: دیسک های فشرده در ادامه سفر خود به سمت یک تو رفتگی در دیوار با فرمت. و وینیل رونق به نظر می رسد بیش از در حال حاضر, به هر حال. در ضمن کانادایی ها ادامه خواهد داد به اتخاذ جریان در نرخ افزایش است.

COVID-19 تعطیل زنده موسیقی صنعت

COVID-19 تعطیل زنده موسیقی صنعت

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کاهش باور نکردنی پاپ آهنگ

یک تجزیه و تحلیل از بازدید در 10 صفحه از Billboard Hot 100 singles نمودار از 20 سال گذشته نشان می دهد که روند نسبت به اختصار.

در سال 2000 طول متوسط بالا-10 ضربه شد و چهار دقیقه و 22 ثانیه است. امروز آن را سه دقیقه و 42 ثانیه است. این روند برداشت تا در سال های اخیر است. اگر ما در بازدید از 2013 تا 2018 به طور متوسط در حال اجرا زمان کاهش یافته و از سه دقیقه و 50 ثانیه تا سه دقیقه و 30 ثانیه است. حدود 6 درصد از Hot 100 songs بودند کمتر از دو دقیقه و 30 ثانیه است.

چه چیزی باعث این انقباض? جریان. جدید تحویل سیستم کاهش یافته است توجه ما دهانه معنی است که ساده ترین راه برای دریافت بیشتر جریان (و در نتیجه بیشتر پرداخت می شود) است که به آهنگ ها کوتاه تر است.

کوتاه تر آهنگ ها ثابت کرده اند که برای ظهور تا نمودار سریعتر. به علاوه یک دوجین کوتاه آهنگ ها را بیشتر پخش از شش آنهایی که دیگر. هنرمندان در نتیجه انگیزه برای نگه داشتن چیزهای خوب و تنگ است.

پیش بینی: زمان در حال اجرا پاپ آهنگ ادامه خواهد داد به کاهش. این یک بازگشت به 1950s و 1960s زمانی که بازدید شد و سه دقیقه یا کمتر.

ادامه مطلب: موسیقی جریان تبدیل به یک هیولا — و هیچ قصد بازگشت می گوید آلن عبور

پاپ آهنگ در حال گرفتن غمگین تر و افسرده تر — و یا آنها ؟

در سال 2018 دانشمندان با استفاده از یادگیری ماشین مشخص است که موسیقی پاپ بود آهسته تر غمگین تر و افسرده تر. آنها حتی اختصاص یک شماره به پدیده: موسیقی پاپ بود “20 درصد کمتر خوشحال است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ظاهرا 2015 بود به خصوص حزن انگیز. پاپ در آمریکای شمالی کاهش یافته و در سرعت به طور متوسط از 90.5 ضربان در هر دقیقه است. بیش از چند سال آینده خلق و خوی ایجاد شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن اداره مبارزه با تروریسم در اروپا و دیگر منفی اجتماعی-سیاسی شرایط کمک به این نگرش غالب.

اما پس از این سال در میان COVID-19 ظالمانه تهمت shenanigans, Brexit عدم اطمینان و جهانی حقوق مدنی تظاهرات, بی بی سی گزارش داد که پاپ شد سریع تر و شادتر. Tempos و مثبت هستند.

متضاد با منطق? شاید. و یا شاید همه چیز را با بمباران ما امروز ما فقط نیاز به برخی از فرار از واقعیات است.

Infinite ممکن است یکی دیگر از عوامل است. شما واقعا نمی تواند به ویروسی به یک آهنگ غمگین.

پیش بینی: مردم را به رقص آخرالزمان.

Infinite کاربران می گویند به کمک آنها خرابکاری مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا رالی

Infinite کاربران می گویند به کمک آنها خرابکاری مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا رالی

سنگ آماده است برای انجام چیزی …

زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد و انگلستان شروع به حرکت به سمت Brexit من پیش بینی افزایش عصبانی و پرخاشگر آهنگ ها منجر به تجدید حیات در موسیقی راک است. جوان مردم عصبانی و ترس از آنچه اتفاق می افتد در جهان خود را به زودی نگاه به موسیقی است که منعکس چگونه آنها احساس. نبود اوایل ’90s رکود جنگ اول خلیج فارس و جمهوری خواه دولت بزرگ عوامل در افزایش گرانج? کاملا. تاریخ را تکرار می کنند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به خوبی آن نیست. به جای مبارزه در برابر ایجاد سنگ و alt-راک رو کندتر غمگین و بیشتر درونگرا و در نتیجه فراوانی از اواسط سرعت, آهنگ با وای-است-من تم ها و خواسته های به بازگشت به کمتر استرس بار. (ببینید استرس با بیست و یک خلبان و آرزو می کنم من می دانستم که شما توسط angela chambers). و مهم نیست که چقدر عجیب و غریب زندگی کردم هیچ کس نشان داد علاقه زیادی در اعتراض به آهنگ.

اما پس از آن coronavirus آمار و میلیون ها شغل خود را از دست. این می تواند یک نقطه اوج برای سنگ. تحقیقات منتشر شده در این ماه در مجله روانشناسی محبوب رسانه ها نشان می دهد که شدت و فراوانی خشم در آهنگ از آلبوم با افزایش نرخ بیکاری است. از دست دادن خود را گیگ دارای یک اثر بدی بر روی خلق و خوی خود را که تحت تاثیر انتخاب های خود را در موسیقی. در همان زمان نوازندگان انتخاب کنید تا در خلق و خوی عمومی, ایجاد آهنگ ها که منعکس کننده چگونه جامعه احساس است. این وضعیت پس از آن شروع به تغذیه خود را.

این در حال حاضر ممکن است اتفاق می افتد. یک سال 2020 نسخه nu-metal های پلاریزه ترکیبی از رپ و راک از اواخر 90s اتحاد دوباره در قالب چیزی به نام “گلاک سنگ است.” نگه داشتن چشم در هنرمندان مانند Machine Gun Kelly, دومینیک Fike Lil Uzi Vert و پست مالون.

پیش بینی: راک است که واقعا خوب بودن عصبانی است. بنابراین هیپ هاپ. فیوز ممکن است در حال حاضر روشن شده است.

سازمان دیده بان زیر: Machine Gun Kelly, Bloody Valentine

بیشتر بی اعتمادی در چه نمودار به ما بگویید

برای دهه آمریکای شمالی صنعت موسیقی نگه داشته است نمره تماشای نمودار منتشر شده توسط بیلبورد. در روز نمودار موقعیت مشخص شد ترکیب فروش و رادیو پخش. امروز هر چند مردم نیز دریافت موسیقی از جریان (Spotify موسیقی اپل و غیره.), YouTube, Facebook و دیگر سیستم عامل آنلاین. که مصرف نیست که به اندازه کافی منعکس شده در موسیقی امروز نمودار.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

و مسائل پیچیده در حال انجام است دستکاری نمودار توسط برچسب رکورد و هنرمندان. اگر ما نمی توانیم اعتماد بیلبورد به ما بگویید چه گرم پس ما چه کنیم ؟

بله, hip-hop/rap غالب ژانر وقتی که می آید به جریان اما این را بگویم که کل داستان. Hip-hop/rap حرکت نمی کند بسیار در راه بلیط کنسرت یا merch در مقایسه با زمانی که به سنگ عمل می کند. اگر ما برای سنجش محبوبیت موسیقی نباید که بخشی از این معادله ؟

نکته دیگر این است که چگونه موسیقی پاپ طرفداران گوش دادن به مورد علاقه خود را آهنگ های جدید در جریان خدمات. زیر مجموعه ای از این افراد به قرار دادن آهنگ ها در تکرار گوش دادن به آنها را چند بار در یک ردیف در یک نشسته است. این نوع گوش دادن باعث می شود آن را دشوار است برای تعیین چگونگی عموم گوش و تحریف نمودار نتایج.

پیش بینی: هیچ چیز زیادی تغییر خواهد کرد. تا زمانی که نمودار موقعیت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حقوق bragging در صنعت وجود خواهد داشت هیچ عجله به تغییر سیستم موجود.

آلن صلیب پخش با Q107 و 102.1 لبه و یک مفسر برای اخبار جهانی است.

اشتراک آلن جاری تاریخ موسیقی جدید پادکست در حال حاضر در اپل پادکست یا Google Play

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>