اورگان دادستان کل به دنبال توقف ماموران فدرال از دستگیری پورتلند معترضان

اورگان دادستان کل است که به دنبال به منظور جلوگیری نظامی فدرال عوامل از دستگیری مردم در پورتلند به عنوان شهر همچنان به تکان شبانه تظاهرات که رفته اند در هفت هفته و در حال حاضر حفره دار مقامات محلی در برابر تهمت و دولت.

ماموران فدرال در برخی از پوشیدن استتار و برخی از پوشیدن لباسهای تیره امنیت داخلی لباس با استفاده از گاز اشک آور را حداقل دو بار به شکستن جمعیت در اواخر جمعه شب gray industries/OregonLive گزارش شده است.

ادامه مطلب: ‘سوء استفاده آشکار از قدرت’: اینجا چرا مقامات مبارزه بیش از پورتلند تظاهرات

تظاهرات علیه سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس اتفاق افتاده است و هر روز در اورگان بزرگترین شهر پس از مینیاپولیس پلیس کشته جورج فلوید در مه 25.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تقبیح این اختلال و وزیر امنیت داخلی چاد گرگ لعنتی معترضان به عنوان “یاغی آنارشیست” در سفر به این شهرستان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

قبل از تهاجمی زبان و عمل از مقامات فدرال این ناآرامی ها تا به حال نا امید شهردار تد چرخ و دیگر مقامات محلی که گفته بود یک کادر از فعالان سوری بودند غرق کردن پیام های مسالمت آمیز معترضان در این شهر است. اما ویلر گفت: فدرال حضور در این شهر در حال حاضر با تشدید وضعیت و او گفت: آنها را به ترک.

“نگه داشتن نیروهای خود را در خود ساختمان و یا باید آنها را به ترک شهر ما” چرخ روز جمعه گفت.

جورج فلوید وکیل خانواده اعلام مدنی طرح دعوی در دادگاه در برابر مینیاپولیس و 4 سابق افسران پلیس بیش از مرگ

جورج فلوید وکیل خانواده اعلام مدنی طرح دعوی در دادگاه در برابر مینیاپولیس و 4 سابق افسران پلیس بیش از مرگ

اورگان دادستان کل الن روزنبلوم اواخر جمعه شکایت کرد امنیت و خدمات مارشال در دادگاه فدرال. شکایت می گوید که ناشناس ماموران فدرال را برداشت مردم پورتلند خیابان “بدون هشدار و یا توضیح بدون حکم و بدون ارائه هر گونه راه برای تعیین که کارگردانی این عمل است.”

روزنبلوم گفت که او به دنبال یک ضابط موقت منظور “بلافاصله متوقف مقامات فدرال از غیرقانونی بازداشت Oregonians.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“از زمان تشدید ترس و خشونت در مرکز شهر پورتلند در حال رانده شده توسط قانون فدرال اجرای تاکتیک های است که کاملا غیر ضروری” روزنبلوم در بیانیه ای گفت.

ادامه مطلب: پورتلند شهردار دیگران تماس بر مغلوب ساختن پیشی جستن به کشیدن نیروهای آمریکایی از شهر اعتراض

دولت را داوطلب خدمت سربازی ماموران فدرال از جمله ایالات متحده مارشال عملیات ویژه گروه ها و نخبگان ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی تیم مستقر در مرز ایالات متحده و مکزیک برای محافظت از اموال فدرال.

اما اورگان پخش عمومی این هفته گزارش کرده است که برخی از عوامل بوده است رانندگی در اطراف در بینام و کامیون و, ربودن معترضان از خیابان های نزدیک فدرال اموال بدون شناسایی خود را.

تنش ها نیز افزایش یافت و پس از یک افسر با خدمات مارشال اخراج کمتر کشنده دور در یک تجمع اعتراضی در جولای 11, انتقادی مجروح شدن او.

جدید متن نشان می دهد درک چوین گفت: جورج Floyd: در آن طول می کشد ‘مقدار زیادی از اکسیژن را به بحث’

جدید متن نشان می دهد درک چوین گفت: جورج Floyd: در آن طول می کشد ‘مقدار زیادی از اکسیژن را به بحث’

در شب جمعه صدها نفر از مردم جمع آوری شده برای یک شب زنده داری در خارج از مرکز شهر مرکز عدالت است که در بین ساختمان های فدرال از جمله دادگاه های usf football/OregonLive گزارش شده است. در سراسر خیابان ده ها تن از معترضان دیگر وارد دو به تازگی بسته شده شهر, پارک, پس از از بین بردن زنجیره ای پیوند شمشیربازی که مسدود شده دسترسی داشته باشید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ماموران فدرال پدید آمده از یک ساختمان اداری درب بعدی و با استفاده از تاثیر مهمات نارنجک و گاز اشک آور برای روشن شدن این منطقه, اخبار سازمان گزارش شده است. آن گفت: آن روزنامه نگاران رعایت نمی کنند و هر حادثه ای که ممکن است خواسته اند استفاده از سلاح.

فدرال افسران مستقر گاز اشک آور دوباره درست قبل از نیمه شب پس از چند معترضان قرار برچیده شمشیربازی در مقابل تخته سه لا درب پوشش ورودی دادگاه فدرال.

ادامه مطلب: Homeland Security سر تماس پورتلند معترضان یک ” خشونت اراذل و اوباش

اوایل روز شنبه پورتلند پلیس اعلام کرد این تجمع غیر قانونی گفت: معترضان به حال انباشت اشیاء بدست آمده شمشیربازی در مقابل خروجی به دادگاه فدرال و Multnomah County دادگستری مرکز و سپس شات کردن آتش در مرکز عدالت.

فدرال و افسران پلیس محلی و سپس پیشرفته به طور همزمان در تظاهر به پاک کردن خیابان های ساخت دستگیری فعالان انداخت بطری و قطعات فلزی نرده در پلیس پورتلند اداره پلیس گفت:. پورتلند رئیس پلیس چاک Lovell به خبرنگاران گفت: روز شنبه که افسران او در تماس با ماموران فدرال در اما است که نه کنترل دیگران اقدامات است.

پلیس روشن سیاتل سازمان منطقه اعتراض

پلیس روشن سیاتل سازمان منطقه اعتراض

شبانه اقدام توسط پورتلند پلیس محکوم شد توسط یک عضو برجسته شورای شهر. روز شنبه جو ان هاردستی گفته پلیس محلی “پیوست و در تهاجمی از سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Hardesty, که گفت که او در مرکز شهر در سخنرانی خود در تظاهرات جمعه شب ناودان ویلر گفتن شهردار او نیاز به کنترل بهتر اجرای قانون محلی است. هاردستی که مسئول نظارت بر این شهر آتش نشانی و دیگر اول-پاسخ سازمان گفت: در نامه ای سرگشاده به ویلر اگر “شما نمی توانید کنترل پلیس به من پورتلند پلیس اداره است.”

ادامه مطلب: خشونت ‘سفید حاشیه’ co-امید بستن پورتلند تظاهرات رهبران سیاه و سفید می گویند

در بیانیه روز شنبه پورتلند پلیس گفت که آنها در پاسخ به یک شبه تظاهرات — که شامل مردم پرتاب پرتابه در آنها — برخی از آژانس های فدرال در زمان عمل “خود را تحت نظارت و جهت است.”

پورتلند پلیس شهر گفت: ماموران بازداشت هفت نفر و یک افسر پایدار یک آسیب دیدگی جزئی.

بیانیه ای گفت که پلیس شهر پشتیبانی از تظاهرات مسالمت آمیز و آغاز شب سه شنبه در وزارت امنیت داخلی و پلیس نمی خواهد کار در پورتلند حادثه پلیس مرکز فرماندهی.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>