دست لباس شنا انگلستان برنده محروم از عنوان بعد از تمام زندگی از ماده ” بیهوده گویی در Facebook

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

برنده سابق دست لباس شنا, انگلستان, مراسم مجلل زیبایی تا به حال به عنوان او برداشته می شود و پس از او مورد انتقاد قرار Black Lives Matter جنبش و به نام سوال بی گناهی جورج Floyd – آن گزارش شده است.

یاس کماندار-جونز شده بود, اخیر برنده مسابقه که بازارهای خود را به عنوان “جلسه تقاضا در میان امروز رسانه های اجتماعی برای نسل های پر زرق و برق در دسترس مدل نقش است که آنها می توانند به آرزوی و تقلید.”

با این حال 23 ساله که از نقل مکان به تگزاس پس از برنده شدن در انگلستان عنوان شده است شده اند حذف از این رقابت ها تاریخ پس از گفته او “هنوز به شواهد سخت” که جورج فلوید بی گناه بود زمانی که او کشته شد در دست یک افسر پلیس است.

آقای فلوید, 46, خفه به مرگ یک افسر را به زانو در گردن او به او التماس کرد برای زندگی خود را پس از اجرای قانون نامیده می شدند چرا که او تا به حال گفته که به فروشگاه با تقلبی $20 bill.

با توجه به خورشید خانم آرچر-جونز نوشت: در حال حاضر حذف Facebook پست: “تمام زندگی مهم نیست اگر شما نگاه عمیق به آمار بیشتر غیر مسلح سفید نفر از سیاه و سفید در سال گذشته”.

یک مطالعه از CDC با توجه به مرگ و میر از سال 2009 تا 2012 در واقعیت یافت, نرخ مرگ و میر ناشی از پلیس استفاده از نیروی کشنده توسط 2.8 برابر بیشتر برای آمریکایی های سیاه و سفید از آن است که برای سفید آمریکایی

خانم آرچر-جونز افزود: “بله آنچه رخ داده به جورج فلوید بود و اشتباه نابخشودنی اما چه اتفاقی می افتد به بسیاری از افراد دیگر از تفاوت نژادها در موقعیت های مشابه.

“در عین حال آنها نمی توانید اعتراض به غارت را بیش از رسانه های اجتماعی ایجاد یک روز خود را برای مسابقه و یا حتی بالا بردن $10.3 میلیون دلار کمک از کسی که به تصویب رسید.

“اکثر جرم و جنایت و مرگ و میر مربوط به افرادی است که ناشی از سیاه جرم و جنایت اتفاق می افتد که در امریکا”.

در حالی که اصلی نظرات را از آنجا حذف شده از او Facebook, مشخصات, پست های دیگر به اشتراک گذاشته شده توسط مدل حیاتی هستند که از زندگی ماده معترضان – و یکی که به نظر می رسد به ادعای آقای فلوید مرگ یک صحنه “پرچم دروغین حادثه” – باقی مانده در حساب خود را.

یک منبع ذکر شده توسط خورشید گفت: رقابت لباس شنا برگزار”را منتشر کرده اند در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض و نمی تواند استطاعت به ارتباط با او”.

آنها اضافه شده: “یاس در تلاش است تا رفت و برگشت آن را زیر فرش و در ادامه به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است اما برگزارکنندگان عمل به سرعت به رنگ پاش او را از خود تاریخ است.”

مستقل است و با نزدیک شدن به خانم آرچر-جونز و دست از شنا بریتانیا برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>