فارگو ستاره Allison Tolman است که با استفاده از قرنطینه به کلمه لعنت embroideries – CNET


alison tolman

Allison Tolman آخرین مهمان در CNET را من خیلی وسواس پادکست.

کیسی کاری/تالار گفتگو/AP

Allison Tolman است که شاید بهترین و شناخته شده برای او جایزه امی نامزد دریافت جایزه نقش به عنوان معاون مالی Solverson در فصل اول Fargo در FX. او به اشتراک گذاشته شده روی صفحه نمایش با امثال مارتین فریمن و بیلی باب تورنتون که برخی از اولین ستاره های فیلم به کار بین فیلم و مجموعه های تلویزیونی است. در یک مصاحبه با من خیلی وسواس پادکست برای CNET Tolman توضیح داد که چگونه در سال 2014 کار در یک نمایش تلویزیونی بود که هنوز هم دیده می شود به عنوان یک گام پایین, حتی برای کسی مثل تورنتون.

“بیلی باب شد به نام بزرگ. و فارگو شد در ابتدای این ایده از ستاره های فیلم انجام تلویزیونی گفت:” Tolman. “انجام مصاحبه برای Fargo, بیلی صحبت در مورد تلویزیون بودن که در آن فیلم بازیگران رفت و به مرگ. که چه ننگ بود و من فکر می کنم ما بخشی از تغییر آن ایده است.”

امروز, آن را غیر معمول نیست برای دیدن بزرگ نام ستاره ها در تلویزیون. برای مثال, Regina King, از فیلم را نشان می دهد و مانند اگر بیل استریت می تواند صحبت امریکایی جرم باقی مانده و 227 به تازگی ستاره دار در سری HBO مراقبان.

پس فارگو Tolman شده است انواع نشان می دهد از جمله Mindy Project, کماندار و منطقه گرگ و میش. اخیرا او با بازی جو ایوانز در ABC sci-fi, thriller ظهور به پایان رسید که فصل اول خود را در ماه ژانویه است.

ما در طول مصاحبه Tolman در مورد صحبت های اولیه خود را حرفه ای انجام تبلیغات و تئاتر کار, چگونه فارگو زندگی خود را تغییر داد و او را بیشتر در انتخاب او نقش و چگونه او را “نوع کشتن آن را در قرنطینه”. او حتی مدارس و من در چگونه به یک کاپوچینو در خانه با استفاده از یک مایکروفر و یک ظرف شیشه ای.

گوش دادن به تمام مکالمات با Tolman در اپل پادکست ها و یا Spotify در. شما می توانید به اشتراک من خیلی وسواس در پادکست های مورد علاقه خود را برنامه. در هر قسمت ما گرفتن با یک هنرمند بازیگر و یا خالق برای یادگیری در مورد کار حرفه ای و زمان وسواس.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: iOS 14 hands-on preview: تلاش توسعه دهندگان’…


12:13

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>