سفیر چین در مواجهه با اخلال در فیلم گفته نشان میدهد blindfolded اویغوری مسلمانان منجر به قطار

چین سفیر انگلستان با رد اتهامات گسترده نقض حقوق بشر علیه مسلمانان اویغوری پس از مواجه شدن با فیلم گفته از استان سین کیانگ نشان blindfolded مردان انتظار می شود منجر به قطار.

لیو Xiaoming متهم “به اصطلاح اطلاعاتی غربی” از تکرار “اتهامات کاذب” در برابر چین زمانی که او نشان داده شد این فیلم توسط بزرگ سیاه و سفید دیک Andrew Marr.

او پیشنهاد کرد که این ویدئو – که شده است به طور گسترده ای منتشر شده در رسانه های اجتماعی در روزهای اخیر و ظاهرا نشان می دهد صدها نفر از بازداشت محدود و چشم Uighurs – بود “جعلی”.

“وجود ندارد و به اصطلاح عظیم عقیم سازی اجباری در میان اویغوری مردم در چین” آقای لیو گفت.

“این است که کاملا در برابر حقیقت است.”

سفیر چین مقیم کابل نیز اصرار داشت او نمی دانست که در آن تصویری بود نشات گرفته از.

در همان برنامه های وزیر امور خارجه, دومینیک Raab را متهم کرد که مقامات چینی از ارتکاب “ناخالص فاحش” موارد نقض حقوق بشر در شمال غربی سین کیانگ استان پس از چندین گزارش از موارد نقض حقوق بشر علیه اویغوری گروه اقلیت.

“روشن است که وجود دارد ناخالص فاحش نقض حقوق بشر در جریان است. ما در حال کار با شرکای بین المللی ما در این است. آن را عمیقا عمیقا نگران کننده” آقای Raab گفت: این Andrew Marr نشان می دهد.

“گزارش از جنبه انسانی آن – از عقیم سازی اجباری به اردوگاه آموزش و پرورش – در حال یادآور چیزی است که ما را دیده اند و نه برای یک زمان طولانی.”

چین سفیر انگلستان لیو Xiaoming به نظر می رسد در “Andrew Marr نشان می دهد’ در 19 جولای سال 2020 (بی بی سی)

او افزود: “این است که از یک عضو برجسته جامعه بین المللی که می خواهد جدی گرفته و در واقعیت که ما می خواهیم یک رابطه مثبت با. اما ما نمی توانیم دیدن رفتار مانند آن و تماس با آن است.”

لیزا Nandy سایه وزیر امور خارجه, به نام دولت را به استفاده از آن مستقل جدید رژیم تحریم ها به هدف قرار دادن افراد دخیل در نقض حقوق بشر در این استان است.

با این حال آقای لیو هشدار داد که چین را یک “مصمم پاسخ” در برابر هر گونه حرکت توسط انگلستان به تحریم مقامات درگیر در اتهام سوء استفاده.

اختلاف می افزاید: تنش بین بریتانیا و چین در تعدادی از مسائل از جمله استفاده از هواوی در بریتانیا 5G شبکه و چین را کنترل بیش از هنگ کنگ.

اوایل این ماه دولت بریتانیا اعلام کرد قصد دارد برای ارائه به 3 میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان این شانس را به حل و فصل در انگلستان هموار کردن راه برای آنها را به درخواست برای شهروندی پس از پکن معرفی دقیق و جنجال برانگیز امنیت ملی قانون در این سرزمین است.

چین در پاسخ با عصبانیت به آن حرکت می کند و هشدار داد که انگلستان را تمام عواقب” اگر این اقدام با پیشنهاد.

در روز دوشنبه وزیر فرهنگ الیور Dowden گفت: نمایندگان مجلس که در بریتانیا تلفن همراه ارائه دهندگان خواهد بود ممنوع از خرید 5G تجهیزات از چینی ها تکنولوژی شرکت Huawei پس نگرانی از اتهام تهدید امنیتی مطرح شده توسط این شرکت است.

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>