جشن کریستوفر نولان بعد با خرید فیلم های کلاسیک در تخفیف – CNET


prestige
بونا ویستا

آغاز به کار منتشر شد 10 سال پیش این هفته تنظیم چه بود, در آن زمان یک علامت آب برای کریستوفر نولان فیلمساز حرفه ای. من می دانم که او همه را از فنجان چای — سبک خود را مورد انتقاد قرار گرفته بودن بیش از حد مغزی و فاقد عاطفی, مرکز, در حالی که همچنین گاهی اوقات درد و رنج از بودن تا با دقت ساخته شده که این فیلم احساس بیشتر از ورزش در ویرایش هوشمندانه غنی از داستان سرایی.

به افرادی که می گویند که من پاسخ “حرف توخالی.” و با آخرین فیلم شعار میله میله برای اولین August 12 در حال حاضر به گرفتن بر روی برخی از نولان در کلاسیک. فاندانگو در حال حاضر است که با داشتن یک فروش در بسیاری از نولان در فیلم شناسی به عنوان بخشی از آن فلش بک سریاما معلوم است که Fandango است که همیشه بهترین معامله در Nolan-آیه-و یا حداقل دیگر streamers گاهی اوقات مسابقه فاندانگو را ارائه می دهد. برای کمک به مرتب کردن بر اساس از طریق سردرگمی من گرد کرده ام تا بهترین قیمت برای خرید هر یک از عمده استودیو منتشر شده است.

آغاز به کار

Dom کاب (لئوناردو دی کاپریو) وارد رویاهای مردم را برای استخراج اطلاعات و یا “incept” ایده ها در آنچه که ممکن است Nolan ترین ذهن bendingly مجموعه فیلم است.

خرید آغاز به کار در HD برای 7 دلار در آمازون

خرید آغاز به کار در HD یا 4K UHD برای $8 در فاندانگو در حال حاضر

بتمن آغاز می شود

کریستوفر نولان به بررسی ریشه های بتمن (کریستین بیل) در این فیلم که لگد کردن Batrilogy.

خرید بتمن آغاز می شود در HD برای 10 دلار در آمازون

خرید بتمن آغاز می شود در HD یا 4K UHD برای $10 در فاندانگو در حال حاضر

شوالیه تاریکی

مورد علاقه هر کس در این سری این فیلم در چاله بتمن (کریستین بیل) در برابر واقعی نیروی طبیعت — بذله گو-با عملکرد خیره کننده توسط هیث لجر.

خرید Dark Knight HD برای $9 در آمازون

خرید Dark Knight HD یا 4K UHD برای $9 در فاندانگو در حال حاضر

The Dark Knight Rises

نولان روابط بتمن سری رو خاموش بتمن (کریستین بیل) در برابر تام هاردی زهر و خطر هسته ای نابودی.

خرید Dark Night Rises با کیفیت HD برای 10 دلار در آمازون

خرید Dark Knight Rises با کیفیت HD یا 4K UHD برای $10 در فاندانگو در حال حاضر

سه گانه شوالیه تاریکی

سه فیلم بسته نرم افزاری در دسترس است تنها چند جریان, خدمات, اما اگر شما می خواهید آن را در 4K UHD وجود دارد تنها یک گزینه عملی — آن را به قیمت به عنوان بالا به عنوان $70 در Google Play در حال حاضر که باعث می شود Fandango یک سرقت.

خرید شب تاریک Trilogy HD یا 4K UHD برای 25 دلار در فاندانگو در حال حاضر

دانکرک

در این بین اما غیر معمول از جنگ جهانی دوم فیلم دونکرک باز می شود که صدها نفر از هزاران نفر از بریتانیا و متفقین سربازان احاطه شده توسط نیروهای دشمن. اما پس از آن فیلم نقش زمان و مکان در بی نظیر کریستوفر نولان مد.

خرید دانکرک در HD یا 4K UHD در فاندانگو در حال حاضر

Interstellar

زمین در حال مرگ است و تنها فضا/زمان-رقص سابق خلبان کوپر (متیو مک کانهی) می توانید سفر خود را از طریق یک سیاه چاله و نجات بشریت در یک فیلم تضمین شده است برای دریافت علم حرفهایها استدلال در مورد فیزیک.

خرید Interstellar با کیفیت HD برای 10 دلار در آمازون

خرید Interstellar با کیفیت HD برای $10 در فاندانگو در حال حاضر

خرید Interstellar با کیفیت 4K UHD برای $13 در فاندانگو در حال حاضر

یادگاری

لئونارد (گای پیرس ) را نمی تواند خاطرات جدید به طوری که او می رود از طریق زندگی تنها به یاد گذشته خود را چند دقیقه. برای نگه داشتن مخاطب به عنوان تعادل به عنوان شخصیت فیلم گستراند هر دو جلو و عقب در متناوب ذهن خم ،

خرید یادگاری در HD برای $7 در فاندانگو در حال حاضر

اعتبار

شاید بهترین فیلم در مورد جادوگران تا کنون ساخته شده است, آن طول می کشد هنری آزادی با واقعیت (کلاهبرداری سحر و جادو نیست تقسیم به سه عمل با پایان دادن به یک “اعتبار” در مورد شما بدونم) به چه ممکن است بسیاری آوردن داستان در Nolan فروشگاه. همچنین: David Bowie نقش نیکولا تسلا.

خرید اعتبار در HD یا 4K UHD برای $13 در فاندانگو در حال حاضر

بی خوابی

یک گوهر پنهان در Nolan, کاتالوگ, بی خوابی به شرح زیر خواهد Dormer (Al Pacino) یک قتل پلیس فرستاده شده به آلاسکا منجر به یک پرونده قتل که در آن او را باطل و بی خوابی ناشی از این هرگز غروب خورشید.

خرید بی خوابی در HD 5 دلار در آمازون


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>