بهترین ارزان لپ تاپ زیر 1000 دلار در سال 2020 – CNET

آسان نیست در حال حاضر برای پیدا کردن یک معامله خوب در یک لپ تاپ با افزایش تقاضا برای لپ تاپ های ارزان قیمت برای کار از خانه و دانش آموزان در حال حاضر فکر کردن در مورد رفتن به مدرسهچه از راه دور و یا حتی در فرد است. این معاملات وجود دارد هنوز هم شما فقط باید به دنبال سخت تر و سرعت عمل کنند. شما همچنین ممکن است در نظر مرمت و یا باز کردن جعبه لپ تاپ های بازی از منابع مانند بهترین خرید میکرو مرکز و Woot.

ما نگه داشتن این ارزیابی به روز رسانی به عنوان ما در نقد و بررسی محصولات جدید; توصیه های ما برای کمک به شما در پیدا کردن ایده آل خود را تجربه بازی بر اساس بررسی های ما و تست به شرح زیر است. اما اگر شما می دانید آنچه شما دنبال آن هستید و می خواهید شروع به خرید در اینجا بهترین معاملات ما در بر داشت در حال حاضر در دسترس از فروشندگان عمده شروع به عنوان کم به عنوان $750. و اگر شما می خواهید برای بهبود بازی خود را و کار از خانه تجربه در اینجا برخی از ارزان بازی چرخ دنده ها برای کمک به شما آن را انجام دهد.

لپ تاپ تخفیف از $800 $1,000

لپ تاپ معاملات برای $799 یا کمتر


دل

دل G-series gaming لپ تاپ های ارزان تر هستند از کسانی که از آن Alienware را بدست آورد اما هنوز هم قادر به پخش آخرین عناوین AAA. وجود دارد سه جداگانه مدل — G3 G5 و G7 — در دسترس در 15 و 17 اینچ اندازه. میانی G5 15 بازدید علامت با یک قیمت بسیار عالی به نسبت عملکرد کیفیت ساخت و طراحی. جدیدترین نسخه شروع در $850 از جمله special-edition مدل با AMD قابل توجه Ryzen 5 4600H پردازنده.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دل G5 15 یکی از بهترین سطح ورود لپ تاپ های بازی…


1:32

سارا تو/CNET

این 17.3 اینچ, ایسر, نیترو 5 به ارمغان می آورد چیزی اضافی برای ورود به سطح لپ تاپ های بازی و نه فقط یک صفحه نمایش بزرگتر. صفحه نمایش است که قطعا یک بخشی از درخواست تجدید نظر خود را هر چند: اکثر زیر 1000$gaming لپ تاپ 15.6 اینچ صفحه نمایش و ایسر صفحه نمایش بزرگتر اجازه می دهد تا شما غرق و گم شدن در جهان هر که شما در حال بازی در.

از سوی دیگر شما می توانید نیترو 5 با یک صفحه نمایش 15.6 اینچی برای به عنوان کم به عنوان $670 از جمله AMD Ryzen 5 4600H پردازنده و کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 1650 گرافیک. ما به عنوان خوانده شده Acer نیترو 5 (17.3-inch) را نقد کنید.

سارا تو/CNET

آن را روشن و فریاد’-سبز صفحه کلید است که واقعا به دور است که HP را 15.6 اینچی Pavilion لپ تاپ نیست فقط کارهای عادی نوت بوک. برخی وجود دارد بسیار زیادی عقب فن منافذ اما در غیر این صورت شاسی نسبتا اهلی و همه سیاه و سفید به جز اندکی رنگ سبز به HP آرم روی درب. در داخل ترکیبی عالی از قطعات هستند که برای بازی به عنوان به خوبی به عنوان کار می کنند. ما به عنوان خوانده شده HP Pavilion بازی 15 review.

سارا تو/CNET

در حالی که G5 است که هنوز هم ما برو به انتخاب G3 در دسترس است با بسیاری از قطعات از جمله پردازنده و گرافیک چیپس اما برای پول کمتر است. دیگر امکانات و کیفیت ساخت نیست به عنوان خوب به عنوان G5 اما G3 است نازک تر و سبک تر است. این یک انتخاب خوب اگر شما به دنبال برای یک مدرسه یا دفتر خانه لپ تاپ است که می تواند همچنین رسیدگی بازی آخرین بازی ها. ما به عنوان خوانده شده دل G3 15 لپ تاپ نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

آرزوی 7 نیست یک “بازی” لپ تاپ اما گزینه خوبی است اگر شما به دنبال یک دفتر خانه لپ تاپ است که همچنین خوب برای بازی. همراه با یک کارت گرافیک Nvidia GTX 1650 کارت گرافیک و 10-gen Intel Core i5 processor شما خوب 15.6 اینچی full-HD با صفحه نمایش و یک دسته از پورت 800 دلار است.

آرزوی 7 یک کمی زبر است ، برای کسانی که ترجیح می دهند چیزی باریک و سبکتر آرزوی 5 بازدید علامت گذاری و در دسترس است با یک MX250 کارت گرافیک برای زیر $1,000. ما به عنوان خوانده شده Acer Aspire 7 نقد و بررسی.

راهنمایی خرید ارزان لپ تاپ

لپ تاپ با کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 10-سری gpu ها هنوز هم در اطراف هستند اما معاملات به عنوان خوب نیست به عنوان یک بار بود. لپ تاپ با ورود به سطح GTX 1050 Ti کارت به طور معمول در اطراف شروع $700 اگر شما می توانید آنها را پیدا کنید. که تراشه می دهد شما به اندازه کافی عملکرد گرافیکی بازی جدیدترین خواستار بازی در پایین-به-تنظیمات متوسط. هزینه بین $800 تا 1000 دلار (یا کمی بیشتر) به شما یک لپ تاپ با یک جدیدتر GTX 1650 یا 1660 Ti و یا فوقانی-میانی Nvidia GeForce GTX 1060 برای یک تجربه بازی های بزرگ. به علاوه با 6GB نسخه از GTX 1060 شما می توانید تجربه کمی از ری-ردیابی اثرات در دسترس با گرانتر RTX کارت.

برای بهترین تجربه بازی با بودجه و لپ تاپ شما می خواهید برای اطمینان از شما دریافت بیشتر قدرت گرافیکی شما می توانید استطاعت از شروع پس این نمی تواند به روز رسانی بعد بر خلاف حافظه یا ذخیره سازی. اگر شما بر روی بودجه سخت با یک کارت گرافیک Nvidia Geforce GTX 1050 Ti یا جدیدتر 1650 کارت گرافیک که شما را خوب بازی عملکرد جدیدتر بازی در حد متوسط و یا تنظیمات بالا با قیمت با شروع از پایین حدود 600 دلار است. اگر شما می توانید استطاعت به صرف نزدیک به 1000 $در شما می شود بهتر است در دراز مدت گرفتن یک لپ تاپ با کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 1060 با 6GB حافظه یا جدیدتر 1660 Ti.

فراتر از تراشه های گرافیکی نگاه کنید:

  • هشتم-gen یا نهم-gen Intel Core i5 یا i7 processor or AMD Ryzen 4000 سری پردازنده
  • حداقل 8GB حافظه (با نام مستعار RAM)
  • حداقل یک 256GB solid-state drive یک دسته کوچک موسیقی جاز از یک 128GB SSD و هارد دیسک و یا زیادی solid-state hybrid drive

اغلب اگر نه همه لپ تاپ های بازی به شما اجازه به راحتی گسترش و یا خود را ارتقا حافظه و ذخیره سازی تا دوباره آن را بهترین برای قرار دادن پول نقد خود را به GPU و پردازنده. مطمئن شوید که شما دریافت بیشتر برای پول خود را با یک بازی دسکتاپ, اما اگر شما اتاق را برای یک یا شما باید تحرک این بودجه دوستانه لپ تاپ به ارزش سرمایه گذاری.

بیشتر کامپیوتر بهترین لیست در CNET

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>