B. C. انسان کامل 266 روز انفرادی بادبان در سراسر جهان توسط نمودار و ذات السدس

تماس با آن عمل نهایی اجتماعی فاصله.

B. C. مرد محصل در ویکتوریا در روز شنبه پس از 266 روز به تنهایی در دریا — داشتن دور جهان از طریق پنج capes تنها با استفاده از اشکال سنتی از ناوبری.

برت terHart از Gabriola جزیره چپ ویکتوریا در ماه نوامبر فقط یک مختصر ریزش زمین در سان فرانسیسکو قبل از آن فقط یک 46-پا قایق بادبانی بسته بندی شده با مواد غذایی و اقیانوس است.

ادامه مطلب: انفرادی, Saskatchewan ملوان می تواند امن ترین فرد روی زمین از coronavirus

تنها حدود 300 نفر را با موفقیت میره, از خود راضی در سراسر جهان است. فقط شش نفر — با terHart که تنها در آمریکای شمالی — آن را انجام داده اند مرور با قلم و کاغذ و نمودار و ذات السدس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جمعیت به خوبی wishers — از جمله خانواده و دوستان از کالج و حتی درجه 3 همکلاسی — آنجا بود به او خوش آمد می گوید.

سیمون دوبوا بادبان در سراسر جهان

سیمون دوبوا بادبان در سراسر جهان

“من انتظار می رود هیچ کس به اینجا تا به در شهر من با این افراد در اینجا … این ذهن بیحس کننده,” او گفت: اخبار جهانی است.

“وجود دارد فقط در کلمات آن و (دانستن) همه در تمام جهان تشویق شما را در هل دادن شما را به موفقیت قدرتمند است.”

وجود دارد هیچ COVID-19 زمانی که terHart مجموعه بادبان و گفت: در حال جدا شده به عنوان بیماری همه گیر را شکست سورئال بود.

ادامه مطلب: B. C. زن با هدف ضبط مجموعه به عنوان قدیمی ترین فرد به بادبان, از خود راضی در سراسر جهان

“این واقعا سخت بود چون هیچ چیز وجود دارد شما می توانید انجام,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“شما در معرض خطر نیست به هیچ وجه البته — من در خطر از عناصر و آب و هوا, اما من آماده برای همه است که … شما به معنای واقعی کلمه یک هزار مایل دور از هر کسی حتی اگر من می خواستم برای کمک به آن را به یک ماه برای دریافت وجود دارد.”

TerHart که توصیف خود را به عنوان در حال حاضر یک “مربع میخکوب کردن محکم کردن در یک سوراخ گرد” در قبل از COVID جهان گفت: او هنوز بسیار نگران ساخت ریزش زمین در جهان است که تا به حال به طور کامل تغییر کرده است.

زن مجموعه به circum حرکت جهان است.

زن مجموعه به circum حرکت جهان است.

TerHart برادر Jan شد در میان به خوبی wishers و گفت: برادر خود را تنها بود اما هرگز به تنهایی در دریا — با تشکر از رادیو و ایمیل.

“این یکی از مزیت های او تا به حال بیش از افرادی که تلاش کرده اند به انجام این کار در گذشته است که با وجود باستان ناوبری تکنیک های او در ارتباطی مدرن تکنیک بنابراین او همیشه در تماس با مردم خشکی,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“او نگه داشته خیلی به خودش که اوضاع گرفتن وحشتناک زیرا او نمی خواست ما را به نگران باشید. اما من می دانم که او رو برای هفته ها در پایان باد نیروی باد (از) 30-40 گره … 30 پا امواج او فقط یک ذره کوچک در اقیانوس واقعا در رحمت از عناصر است.”

مشاهده این پست در Instagram

که کار نمی کند آب و هوا مدل های پیش بینی کرده بود به نام SE 15-25 گره بادها ساختمان به تدریج در طول 24 ساعت. به عنوان جبهه نزدیک و گذشت بیش از من 30 ساعت بعد از یک دوره کوتاه از 30+ گره و سپس بادهای سکس 25-28 برای زیر 12 ساعت. همه به خوبی و خوب برای گرفتن شمال. آسان نیست اما شدنی است. انتظار این مدل هوا به حداقل یکی از هر دو جهت و قدرت و یا به زمان بندی صحیح به نظر نمی رسد بیش از حد بپرسید. من باید بهتر شناخته شده اند. من در نهایت منفجر کردن من در نظر گرفته شده البته شب گذشته با بادها باد شمال 40-42 گره و gusting نزدیک به 50 برخی از 12 ساعت قبل از پیش بینی اوج و وزش باد و امواج باد و متورم شده بودند بیش از پیش بینی ارتفاع 5 متر بسیار تند و شکستن تقریبا به طور مداوم. ثانویه و سوم تورم هر دو در حال اجرا در 45 درجه اصلی تورم اما در جهت مخالف نیز بزرگ و شکستن. برای قرار دادن آن ملایم ما در نقطه اشتباه در زمان اشتباه است. اگر بالاتر از همه به نظر می رسد و نه علمی و دنیوی اجازه قرار دادن برخی از چشم انداز آن است. نگه به خود علم کلاه برای یک بیت: بیشتر فکر می کنم برای افزایش نیروی اعمال شده توسط 25 گره وزش باد را به ضربه در 3 بار که قدرت یا 75 گره. نه چندان. نیروی اعمال شده توسط باد را افزایش می دهد به عنوان مربع از سرعت. یک وزش باد در 25 knots اعمال نیروی متناسب با 25×25 یا 525. یک باد از 30 گره اعمال نیروی متناسب با 30×30 یا 900. اگر شما هنوز هم با من شما را ببینید که 5 گره از افزایش 25 تا 30 بسیار نزدیک به دو برابر زور. اگر باد است باد 40 نیروی اعمال شده متناسب با 40×40 و یا 1600. که بیش از سه برابر نیروی اعمال شده توسط 25 گره باد. نسبتا کوچک افزایش باد به خصوص در سرعت های بالاتر ترجمه به یک مقدار بزرگتر از زور است. تفاوت در دریا است که امواج تولید شده توسط 25 گره بادها نمی پایمال کردن قایق. در 40 knots آنها نه تنها می تواند اما از نظر آماری خواهد شد. پایمال بسیار مودب راه گفت: “روشن Seaburban وارونه”. *تمدید پست “در اطراف به تنهایی” Facebook و www.the5Capes.com

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط SV Seaburban (@svseaburban) در

B. C. زن تلاش می کند رکورد-تنظیم سفر دوباره

B. C. زن تلاش می کند رکورد-تنظیم سفر دوباره

TerHart که بزرگ شد در Estevan, Sask., بسته بندی شده ابزار علمی در سفر خود به جمع آوری داده ها و گفته های الهام بخش دانشمندان شهروند جوان و پیر در میان انگیزه خود برای سفر حماسی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در واقع حدود 2000 کودکان از کنیا به نیوزیلند به نیویورک بودند پس همراه با او از کلاس های درس خود را.

“من می خواستم برای تعامل با کودکان و نوجوانان در چیزی است که واقعا می کشش تخیل خود را,” او گفت:.

“آنها را دریافت کنید پست من معلم را بیش از آن آنها خواهد پین کوچک من محل بر روی نقشه, آنها می خواهم سوال در مورد چگونه است که اقیانوس چقدر عمیق است. آنها می خواهم به ایمیل من سوال — من هنوز هم بچه ها نوشتن من حرف است.”

در طول راه terHart می گوید از آن بود که نوع حمایت است که او را نگه داشته در دریاهای خشن و سخت روانی روز.

“در کمترین ضعیف ترین لحظه ها, من انسان هستم, بنابراین من می ترسم من نامشخص است من تردید بود,” او گفت:.

“در آن لحظات مردم هستند که برای تشویق شما در واقع ساخت یک تفاوت عظیم در توانایی خود را برای موفقیت است.”

شما می توانید از terHart را Instagram در اینجا و به عنوان خوانده شده وبلاگ خود را در اینجا.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>