اپل صفحه اصلی افتخارات Rep. John Lewis – CNET


apple-homepage-john-lewis.png

اپل صفحه در روز یکشنبه

تصویر توسط CNET

اپل تبدیل کرده است آن صفحه به افتخار Rep. John Lewis. حقوق مدنی آیکون و دیرین کنگره درگذشت جمعه در سن 80 پس از نبرد با سرطان لوزالمعده است.

صفحه اصلی است که به طور معمول ترویج محصولات اپل به جای ویژگی های یک عکس از لوئیس و یکی از معروف ترین نقل قول: “هرگز ترس به ایجاد برخی از سر و صدا و خوب مشکل لازم است مشکل است.”

لوئیس بود که سیاه متولد شد و در سال 1940 در آلاباما. پسر sharecroppers او پیوست و جنبش حقوق مدنی برای مبارزه با تبعیض نژادی زمانی که او یک نوجوان بود در اواخر دهه 1950 و شد نزدیک پیرو کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور

لوئیس پیوست تحصن و راهپیمایی از جمله بدنام خونین یکشنبه, مارس 1965 در سراسر یک پل در شهر سلما در ایالت آلاباما. لوئیس دچار نزدیکی کشنده از ضرب و شتم پلیس در حالی که در راهپیمایی آن روز. او کمک کرد تا فرم دانش آموز خشونت پرهیزی در کمیته هماهنگی و خدمت به عنوان مدیر آموزش رأیدهندگان پروژه.

او دستگیر شد و بیش از 40 برابر بیش از طول عمر خود را در مبارزه برای حقوق برابر. او به آتلانتا شورای شهر در اوایل 1980s و سپس فرار برای کنگره است. او خدمت در مجلس نمایندگان آمریکا برای 17 نظر, یک دموکرات به نمایندگی از گرجستان است.

لوئیس در ادامه به صحبت کردن در برابر بی عدالتی به عنوان او مبارزه با سرطان است. او تقبیح پلیس قتل جورج فلوید درگذشت مارس 25 به Minneapolis افسر فشرده زانو به Floyd گردن 9 دقیقه. “دیوانگی باید متوقف شود,” لوییس گفت.

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک توییتی در مورد لوئیس در روز جمعه در تماس تلفنی با “قهرمان آمریکایی.”

یک فیلم مستند در مورد زندگی خود “جان لوییس: خوب مشکل” منتشر شد در این تابستان. این در دسترس است به جریان در خدمات مختلف از جمله تلویزیون اپل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>