8 محصولات است که با الهام از امروز در خانه های هوشمند – CNET

جاش میلر/CNET

این 2010s طلیعه عصر مدرن خانه های هوشمند, تکنولوژی, کامل, با قیمت مناسب, صدای دستیارانطراحی-رو به جلو ترموستات تنظیم و برای شما و ربات خلاء شما کنترل از تلفن خود را.

اما خانه هوشمند محصولات وجود داشته قبل از قرن 21.

بیایید سفر به عقب در زمان به اذعان اوایل تکنولوژی است که الهام گرفته از امروز, خانه هوشمند نوآوری. در حالی که آنها به نام “خانه هوشمند” محصولات و آنها نمی نشستن تعیین شده در بخش در قفسه های فروشگاه آنها مشترک هسته همان هدف به عنوان 2020 خانه هوشمند: برای اینکه زندگی روزانه آسان تر است.

در اینجا من برجسته هشت دستگاه است که مهم آنرا به خانه های هوشمند در صنعت امروز است. این یک لیست جامع. به جای آن تمرکز بر روی محصولات است که هر دو ارائه یک پل به فن آوری های جدیدتر و در ادامه به فروش می رسد امروز خود را دارند. در وزن را با خود pre-هوشمند-خانه های هوشمند-خانه محصولات در بخش نظرات.

ادامه مطلب: این خانه های هوشمند وجود نخواهد داشت و بدون این 90s اختراع

emerson-17f8-151-thermostat-product-photos-1.jpg

ترموستات قابل برنامه ریزی هستند جدیدتر اختراع که هنوز هم رایج امروز است.

تایلر Lizenby/CNET

ترموستات قابل برنامه ریزی

آه فروتن ترموستات. ترموستات برای اولین بار معرفی شد راه بازگشت در اواخر 1800s اما ترموستات قابل برنامه ریزی هستند جدیدتر اختراع که هنوز هم رایج امروز است. آنها در گسترش ایده های سنتی ترموستات شما را مجبور به تنظیم دستی با اضافه کردن یک درجه از customizability و اتوماسیون. ترموستات قابل برنامه ریزی صرفه جویی در زمان و هنگامی که به درستی استفاده می شود می تواند به شما صرفه جویی در پول بیش از حد.

به طور خاص ترموستات قابل برنامه ریزی اجازه می دهد تا شما را به مجموعه ای از یک سفارشی سرمایشی و گرمایشی برنامه ریزی برای خانه خود را که اجرا می شود به طور خودکار. وجود دارد انواع مختلفی از انواع قابل برنامه ریزی مدل در این دسته بندی تمام مرتبط با چقدر کنترل آنها به شما بیش از برنامه خود را.

ترموستات با “1 هفته” نوع برنامه شما فقط به اندازه کافی کنترل برای تنظیم یک تکرار برنامه برای کل هفته. “5-2” ترموستات قابل برنامه ریزی به شما اجازه تعیین دوشنبه از طریق جمعه برنامه و جداگانه آخر هفته برنامه. “5-1-1” ترموستات ارائه یک کمی بیشتر customizability با یکی از دوشنبه تا جمعه برنامه و جداگانه برنامه برای شنبه و یکشنبه. “7 روز” ترموستات قابل برنامه ریزی هستند که بیشتر انعطاف پذیر به شما توانایی برای تنظیم یک برنامه متفاوت برای هر روز از هفته است.

بیشتر بخوانید: ترموستات استفاده می شود زشت است. لانه تغییر همه که (تفسیر)

سنتی قابل برنامه ریزی ترموستات کار نمی کند با یک برنامه بر روی گوشی شما. شما تا به حال به لحاظ جسمی در خود ترموستات و تنظیم برنامه با فشار دادن دکمه یا انتخاب گزینه های روی صفحه نمایش صفحه نمایش لمسی. بسیاری از ویژگی های اساسی برنامه ریزی مدل هنوز هم مانند که کار امروز است.

ترموستات هوشمند هستند next-gen نسخه سنتی ترموستات قابل برنامه ریزی. هوشمند مدل مانند آشیانه آموزش ترموستاتدر حال برنامه ریزی است اما همچنین اضافه کردن بسیاری از ویژگی های پیشرفته است که به کاربران حتی بیشتر انعطاف پذیری و کنترل مانند پشتیبانی از صدای دستیاران و البته توانایی تنظیم درجه حرارت و یا تغییر تنظیمات از تلفن خود را.

صرف نظر از نوآوری های ساخته شده پس از برنامه ریزی ترموستات کاملا یک شاهکار زمانی که آنها برای اولین بار معرفی شد. اساسی غیر هوشمند مدل در ادامه به فروش می رسد در فروشگاه های سخت افزاری و خرده فروشان آنلاین است.

ادامه مطلب: بهترین ترموستات هوشمند از سال 2020

Hamilton Beach Set 'n Forget 6 Qt. Programmable Slow Cooker With Spoon/Lid

تنظیم آن و آن را فراموش کرده ام.

کالین غرب مک دونالد/CNET

اجاق گاز آهسته

“تنظیم آن و آن را فراموش نکنید” یک عبارت رایج در ارتباط با اجاق آهسته با توجه به خود را بسیار قدردانی توانایی نجات مردم زمان در آشپزخانه. برای اولین بار معرفی شده در 1950sآهسته اجاق گاز ساده با طراحی و همچنان محبوب صرفه جویی در زمان پخت و پز اصلی امروز. در اینجا جان کلام: بازی شیر یا خط یک دسته از مسائل در پخت و پز آهسته و حدود چهار تا هشت ساعت بعد بسته به تنظیمات شما استفاده کنید و آنچه که شما در حال ساخت, شما, فلفل قرمز یا enchilada پر کردن و یا گوشت خوک کشیده, در میان بسیاری از امکانات دیگر.

مطمئن شوید که شما باید برای قرار دادن مواد غذایی در اجاق آن را در وصل و با فشار یک دکمه شروع کنید — اما آرام پز دسته بقیه.

وجود تعداد بی شماری از دستور العمل را دنبال کنید که عملکرد خوشمزه نتایج عمدا با حداقل تلاش در بخشی خود را. و بر خلاف کوره و سایر لوازم پخت و پز شما می توانید با خیال راحت خانه را ترک کنند در حالی که آرام پز و نگه می دارد در پخت و پز در پایین دمای ثابت. اکثر مدل — حتی آنهایی که ساده ترین — تایمر که به طور خودکار سوئیچ بیش به گرم شدن مواد غذایی خود را هنگامی که آنها در حال انجام پخت و پز.

ادامه مطلب: از فروتن به high-tech, اجاق گاز آهسته تاریخچه

لوازم آشپزخانه مدرن پیشرفته بسیاری از 1950s از آشپزخانه اجاق با تکنولوژی است که به رسمیت می شناسد شکل مواد غذایی شما در حال پخت و پزچیدن بهترین زمان دما و تنظیمات به طور خودکار به multicookers مانند فوری گلدان است که می تواند فشار طبخ, طبخ کند از کار افتاده و بیشتر.

که گفت:, اجاق گاز آهسته ادامه به یک مورد علاقه برای گلدان شانس شام سوپر باول احزاب و رویدادهای دیگر چرا که آنها آسان به حمل و نقل و خدمت از. برخی از مدل ها حتی قفل کردن درب برای بیان هدف تامین امنیت این درب در حالی که شما رانندگی. حتی در حال حاضر در قرنطینه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروسمن ساخته شده با استفاده از آرام پز بیش از یک بار.

ادامه مطلب: بهترین های فوری گلدان 2020

ht-sprinklers

آن را نم نم.

تایلر Lizenby/CNET

بارانی کنترل

اگر شما می خواهید کنترل بیشتری بر آبیاری حیاط خود را ساخته شده است در طبقه بندی سیستم بارانی خوبی ارتقاء داده شده است که در اطراف برای چند دهه.

بر خلاف استاندارد آبپاش شما در بالا از چمن خود را و روشن و خاموش کردن دستی یک سیستم آبیاری می کند بلند کردن اجسام سنگین برای شما. دقیق راه اندازی می تواند متفاوت باشد در حیاط خود را اما در اینجا جان کلام: بارانی شرکت نصب بارانی سر خود را در چمن و آبیاری و یا بارانی کنترل در گاراژ خود را و یا در جایی خارج شما به راحتی می توانید دسترسی.

بخش از حیاط اختصاص داده شده در مناطق مختلف و شما می توانید برنامه خود را آبپاش برای روشن و خاموش کردن در زمان مجموعه ای از کنترل کننده — و سپس آن را به تنهایی ترک بقیه فصل به انجام چیز آن است.

ادامه مطلب: 6 دلیل شما نیاز به یک smart بارانی

کسانی که بارانی کنترل هنوز هم به طور گسترده ای در دسترس است اما جدیدتر هوشمند بارانی, کنترل, مانند Rachio یا مدار ب-Hyveرا اتوماسیون یک سطح یا دو. برای شروع, شما می توانید مجموعه خود را از برنامه های بارانی از یک برنامه-و کنترل می تواند لحن خود را به محلی پیش بینی آب و هوا به صورت خودکار و نادیده گرفتن یک برنامه اگر آن را به باران.

howto1.jpg

در وصل.

تایلر Lizenby/CNET

خروجی تایمر

خروجی تایمر مانند تصویر بالا در سمت چپ فقط مدرسه هوشمند شمع. آنها وصل به دیوار رسانه ها و خود را یکپارچه رسانه های بنابراین شما می توانید اتصال تعطیلات, چراغ, لامپ و دیگر وسایل الکترونیکی قابل تنظیم برای کنترل. سنتی خروجی تایمر شعاعی صفحة که شما یک سطح پایه از خاموش اتوماسیون در محدوده تایمر تنظیمات در دسترس است.

خروجی تایمر راحتی اضافه بنابراین شما می توانید با تنظیم تایمر برای روشن کردن چراغ تعطیلات خود را در 7 بعد از ظهر و در 11pm بدون نیاز به انجام هر چیزی. اما آنها همچنین می تواند به عنوان استفاده می شود دستگاه های امنیتی اگر شما ایجاد یک نیمه تصادفی روشن/خاموش برنامه برای محیط داخلی چراغ های آن را به نظر می رسد مانند شما در صفحه اصلی زمانی که شما نیستند.

این یک مفهوم ساده است اما این دستگاه دستی هنوز هم به فروش می رسد در فروشگاه های سخت افزار امروز. با توجه به این که آنها به طور معمول هزینه کمتر از $20, آنها یک راه مقرون به صرفه به طور خودکار به صفحه اصلی خود را.

ادامه مطلب: بهترین هوشمند شمع 2020

هوشمند شمع انجام دقیق همان چیزی فقط با یک رابط کاربری ساده. شمع خود مانند Belkin مدل در تصویر بالا سمت راست باید طرح حداقل و هیچ شعاعی صفحة در همه. در عوض شما ایجاد خود را روشن/خاموش دستگاه های دربازکن و تنظیم تنظیمات بر روی گوشی شما. استفاده از یک نرم افزار مختلف برای تنظیم on/off برنامه را با توجه به نیازهای شما و اجازه دهید دستگاه های رسیدگی به بقیه.

هوشمند شمع معمولا اتصال به Wi-Fi و باید بیشتر برنامه ریزی گزینه, اما استاندارد آنالوگ تایمر هنوز هم می شود کار انجام می شود خوب است.

بیشتر بخوانید: چگونه به راه اندازی مورد علاقه ما پلاگین های هوشمند

shark-iq-robot-vacuum

آن را تمیز طبقه خود را برای شما.

تایلر Lizenby/CNET

ربات خلاء

اولین خرده فروشی-آماده ربات خلاء الکترولوکس Trilobite آمار فروشگاه در سال 2001. ایده ساده است: اجازه دهید یک غربت ربات تمیز طبقه خود را برای شما. در آن اجرا می شود باتری در roams در اطراف جمع آوری گرد و غبار و دیگر باقی مانده و سپس بازگشت به آن ایستگاه شارژ هنگامی که آن را انجام داده است. حذف گرد و غبار bin را خالی آن را به عنوان مورد نیاز و بازگشت بن قبل از آن طول می کشد یکی دیگر از اجرا در اطراف خانه خود را.

همه از آن است که هنوز هم درست است اما مقدار زیادی تغییر کرده است در ربات خلاء-زمین بیش از حد.

عمدتا بسیاری از امروز ربات خلاء باید برنامه های. این برنامه همه چیز را از اجازه می دهد از راه دور برنامه ریزی برای توزیع کنترل به شما بنابراین شما می توانید مانور ربات خود را خود را از تلفن خود را. برخی از ربات خلاء حتی کار با صدای دستیاران بنابراین شما می توانید بپرسید الکسا یا گوگل دستیار خود را برای شروع خودمختار کف پاک کننده برای شما.

مدل های دیگر دارای ویژگی های اضافی مانند تصفیوی. برخی حتی ادعا می کنند به خود تمیز کردن. بدون در نظر گرفتن تمام ربات خلاء به اشتراک گذاری همان هدف مشترک تلاش برای صرفه جویی در وقت شما تمیز کردن طبقه خود را بنابراین شما لازم نیست که. ربات خلاء ما تست کردم هنوز به مرحله که در آن آنها می توانند بیش از همه از طبقه خود و تمیز کردن نیاز دارد اما بهترین مدل های جامد موقت پاک به شما جزر و مد برای چند روز.

ادامه مطلب: بهترین ربات خلاء 2020

a vintage alarm clock on a nightstand

از خواب بیدار زمان است.

گریس کاری/گتی ایماژ

ساعت زنگ دار

سنتی ساعت زنگ دار که برخی از آنها هنوز هم به فروش می رسد, امروز, انجام, یکی, ساده, مفید اتوماسیون: آنها به شما از خواب بیدار از طریق یک تایمر از پیش تعیین شده. آنها لازم نیست که ساخته شده است در تلفن اسکله و یا عمل به عنوان بلندگوهای بلوتوث و آنها لازم نیست که هر گونه دیگر ویژگی چند وظیفه ای است که تعریف برخی از خیال باف ساعت زنگ دار امروز در دسترس است. به جای آنها بودند-و هنوز هم هستند — پایه طراحی شده توسط.

هیچ چیز اشتباه با پایه دستگاه است که انجام یک کار قابل اعتماد هست — در واقع من نوشت: یک کل تفسیر در دفاع از قدیمی مدرسه alarm clock. در اینجا گزیده ای از آن تفسیر:

مانند هر خود احترام tech نویسنده, من به طور کامل چشم پوشی از پیشنهادات در برابر استفاده از تلفن من درست قبل از خواب.

من خوانده ام در مورد اثرات منفی صفحه نمایش و اکثر شب من فقط اهمیتی نمی دهند. من می خواهم به جای تماشای چیزی در یوتیوب-و یا پیام با 13 ساعت پیش در ژاپن از پهلو من تلفن را در یک گوشه ،

اما یک مشکل وجود دارد. چون من با استفاده از تلفن من برای تقریبا همه چیز را من می توانم با استفاده از آن به عنوان ساعت زنگ دار — حتی اگر آن را به طور منظم بادها در رختخواب با من.

سنتی ساعت زنگ دار نیز هموار راه را برای همه کسانی که جدیدتر و چند وجهی ساعت زنگ دار و حتی هوشمند بلندگو و صفحه نمایش است که توابع زنگ. در واقع ما زمان های مورد علاقه alarm clock است که آمازون اکو نمایش 5 صفحه نمایش هوشمند.

ادامه مطلب: بهترین ساعت زنگ دار 2020

s-l640

X10 مجاز برای خانه های هوشمند اتوماسیون قبل از خانه هوشمند بود و حتی یک چیز است.


Ebay

دستگاه X10

X10 یک پروتکل است که توسعه داده شد در 70s به. آن را با استفاده از فرکانس های رادیویی برای کنترل و در برخی موارد به طور خودکار گنگ دستگاه های الکترونیکی در خانه خود را. X10 محصولات هنوز هم به فروش می رسد اما تا حد زیادی جایگزین در فروشگاه توسط smart شمع, هوشمند در-دیوار dimmers و دیگر نرم افزار را فعال کنید اسباب بازی.

شبیه به خروجی تایمر من در مورد صحبت بالا X10 دستگاه های وصل به رسانه ها. آنها طیف وسیعی از لامپ ماژول ها برای لوازم خانگی مدل های — و حتی جهانی modules. استفاده از آنها به نوبه خود چراغ تلویزیون و یا دیگر دستگاه های الکترونیکی و یا از یک X10-سازگار با کنترل از راه دور. برخی از دستگاه های X10 حتی به شما گزینه ای برای تنظیم تایمر و برنامه ریزی در پیشبرد.

در حالی که تا حدودی محدود — X10 لامپ ماژول مثلا بهینه شده برای لامپ های رشته ای به جای Led ها — آنها مقرون به صرفه گزینه اگر شما می خواهید به طور خودکار خود, خانه الکترونیک, بدون یک برنامه تلفن.

surveillance-camera-corbis.jpg

دوربین مدار بسته اجازه می دهد تا شما را به نظارت بر خانه خود و یا کسب و کار از راه دور است.


Moodboard/کوربیس

دوربین های مدار بسته

سنتی, تلویزیون مدار بسته, دوربین هنوز هم رایج امروز است. دوربین های امنیتی فیلم است که به طور معمول ضبط شده بر روی دستگاه های ضبط ویدئویی دیجیتال (DVR) و یا ضبط شبکه (NVR). DVR سیستم های اتصال کابل کواکسیال به آنالوگ دوربین های امنیتی در حالی که سیستم های NVR اتصال به دیجیتال دوربین های امنیتی (که اغلب به نام دوربین های IP) از طریق یک کابل اترنت یا بی سیم از طریق Wi-Fi.

پس از نصب دوربین شما به طور خودکار ارسال فیلم خود را به DVR و یا NVR به شما اجازه می دهد برای نظارت بر خانه خود و یا کسب و کار بدون نیاز به نگه داشتن سازمان دیده بان خود را.

بسیاری از دوربین های امنیتی تست کنم امروز باید اختیاری خدمات ذخیره سازی ابر و نه سازگار با DVR/NDR سیستم. به جای شما پرداخت هزینه ماهانه یا سالانه برای یک سرور از راه دور برای ذخیره فیلم های خود را برای شما. شرکت هایی مانند لانه, حلقه و Arlo همه کار بر روی ابر ذخیره سازی مفهوم است. شما نمی مجبور به استفاده از خدمات ابری اما شما نمی خواهد که دسترسی به ذخیره فیلم در غیر این صورت. شما می توانید ابر مشاهده فیلم بر روی تلفن خود را و همچنین به عنوان دریافت حرکت هشدار در نزدیکی زمان واقعی است.

برخی از دوربین های امنیتی با خدمات ابری نیز ارائه ذخیره سازی محلی از طریق ساخته شده است در کارت حافظه اسلات. این گزینه اجازه می دهد تا شما را به جست و خیز سرور از راه دور بخشی از ویدئو های خود را ذخیره سازی و هنوز هم دریافت هشدار نمایش خوراک ویدئویی زنده و تنظیم تنظیمات خود را از تلفن خود را.

اما سیستم های مدار بسته هستند و هنوز هم در اطراف شما با دادن گزینه ای را برای نگه داشتن چیزهای ساده و مدیریت سیستم خود را به طور کامل خود را بدون نیاز به طلب کردن تلفن خود را برای دسترسی به خوراک و یا تنظیمات.

به خانه های هوشمند و فراتر از آن

بی شماری وجود دارد و دستگاه های دیگر که قبل از تاریخ مدرن خانه های هوشمند است که همچنین پنجه خانه ساده automations. اما قابل برنامه ریزی ترموستات اجاق آهسته بارانی, کنترل, خروجی تایمر ربات خلاء و آژیر و دستگاه های X10 و دوربین های مدار بسته و بلافاصله به ذهن من آمد.

تمام هشت قبل از آمد (در برخی موارد طولانی قبل) امروز خانه های هوشمند اما سزاوار به رسمیت شناختن به عنوان صفحه اصلی اتوماسیون دستگاه ها در حق خود. و به کمک آنها الهام بخش دیگر دستگاه های جدیدتر به ظهور ساخته شده است که در آن پایه های اتوماسیون. باید نمونه های دیگر? به اشتراک گذاری آنها را در بخش نظرات زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>