Shamima بگوم خوشحال اما بسیار عصبی’ پس از تابعیت حکم دادگاه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Shamima بگوم گفته می شود خوشحال بلکه “بسیار عصبی” پس از آن که حکومت باید او مجاز به بازگشت به انگلستان به درخواست تجدید نظر در برابر حذف از او تابعیت بریتانیا.

سابق لندن مدرسه ای که در سمت چپ بریتانیا برای سوریه در سن 15 زندگی تحت حکومت داعش برای بیش از سه سال قبل از اینکه در یک اردوگاه پناهندگان در ماه فوریه گذشته.

ساجد جاوید و سپس دبیر خانه حذف او تابعیت بریتانیا مدت کوتاهی پس از آن و دولت با استفاده از همان قدرت در برابر ده ها تن از اتهام اعضای داعش برای جلوگیری از بازگشت به انگلستان است.

Ms بگوم وکلا به چالش تصمیم را متهم کرده که دولت او بدون تابعیت و افشای خود را به خطر مرگ و یا غیر انسانی و اهانت آمیز درمان است.

آنها به دادگاه تجدید نظر به ویژه مهاجرت کمیسیون تجدید نظر (SIAC) اما این حکومت حرکت حلال و گفت: خانم بیگم نشده بود ساخته شده است بدون تابعیت در ماه فوریه است.

در روز پنج شنبه دادگاه تجدید نظر داده Ms بگوم مجوز برای راه اندازی یک قضائیه بررسی در برابر این تصمیم.

خانم بیگم در حال حاضر زندگی در Al-Roj اردوگاه شمال شرقی سوریه اردوگاه پناهندگان او منتقل شد و پس از اینکه برای اولین بار کشف شده در سال گذشته است.

به گفته یک عضو از این اردوگاه را از نیروهای امنیتی که در حال حاضر 20 سال است که “بسیار خوشحال” است که به او اجازه داده شده به انگلستان بازگشت اما نگران است “در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد و چگونه مردم را در نگاه او وجود دارد”.

“او در خلق و خوی خوب چون او را ببینید او خانواده و کشور خود را دوباره. اما همه چیز بسیار نامشخص” امنیت پرسنل گفت: روزانه ایمیل.

کردی مقامات برگزاری Ms بگوم بارها و بارها به نام برای بریتانیا برای بازگرداندن او و دیگر اعضای داعش.

در قضاوت شده توسط دادگاه تجدید نظر خداوند عدالت Flaux گفت: نگرانی های امنیت ملی بیش از Ms بگوم “خطاب می تواند و موفق” در انگلستان است.

“اگر خدمات امنیتی و مدیر تعقیب عمومی در نظر بگیرید که شواهد و منافع عمومی آزمون برای پیگرد قانونی برای جرائم تروریستی در حال ملاقات او می تواند بازداشت و متهم به محض ورود خود را در انگلستان و remanded در بازداشت و در انتظار محاکمه,” او اضافه شده است.

دفتر خانه نقل مکان کرد و بلافاصله بلوک اثر آنچه از آن به نام “بسیار ناامید کننده تصمیم توسط دادگاه”.

“ما در حال حاضر درخواست برای اجازه به تجدید نظر در این حکم و به ماندن اثرات آن در انتظار هر بعد درخواست تجدید نظر” سخنگوی گفت.

تام Hickman, QC, نمایندگی Ms بگوم قبلا به دادگاه گفت او تا به حال هیچ “عادلانه و موثر به چالش کشیدن این تصمیم به محروم کردن او از تابعیت بریتانیا”.

“تنها چیزهایی که روشن هستند که Shamima بگوم بودم زمانی که او را ترک انگلستان و تحت تاثیر قرار گرفته بود به انجام,” او اضافه شده است.

Sir James Eadie, QC, نمایندگی دفتر خانه گفت: واقعیت این است که خانم بیگم نمی تواند به طور کامل درگیر در این روش تجدید نظر شد “در نتیجه او تصمیم به ترک انگلستان, سفر به سوریه در برابر امور خارجه و مشترک المنافع مشاوره و چین با داعش”.

خانم بیگم بود و نه ماه باردار زمانی که یک روزنامه نگار در بر داشت او را در شمال سوریه در سال گذشته و نوزاد پسر بعد درگذشت. او گفت: دو فرزند او قبلا با داعش جنگنده شوهر یگو Riedijk نیز درگذشت.

بیش از 900 نفر که در سفر به سوریه و عراق از انگلستان حدود نیمی بازگشته اند اما تنها حدود 40 بودند با موفقیت تحت پیگرد قانونی قرار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>