میلیون ها نفر وعده داده شده برای جشنواره Brexit باید منحرف شود برای صرفه جویی در حوادث هنر تهدید coronavirus صنعت خواستار

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تحریم شده به 0700 شنبه 18 جولای

£120 میلیون دلار از پول مالیات دهندگان وعده داده شده توسط دولت برای “جشنواره Brexit” در سال 2022 باید منحرف شود برای ذخیره طولانی مدت و بسیار دوست داشتنی هنرهای حوادث که در آینده تهدید coronavirus بدن به نمایندگی از بریتانیا در این جشنواره بخش گفته است.

جابجایی وجوه به دور از Brexit جشنواره کلیدی تخته از یک برنامه به تجدید خلاق بخش راه اندازی شده امروز توسط لیبرال دموکرات که فرهنگ سخنگوی دیزی کوپر هشدار داد از یک “فاجعه فرهنگی” مگر در مواردی که دولت فراهم می کند و بیشتر کمک کند.

در اصل پیشنهاد شده توسط ژاکوب ریس-the lean lab به عنوان یک جشن خروج از اتحادیه اروپا صورت گرفت تغییر نام جشنواره بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی توسط ترزا ممکن است در سال 2018 و بوریس جانسون تایید کرد در ماه دسامبر است که آن را پیش بروید در سال 2022 حمایت £120 متر از پول مالیات دهندگان را.

اما مدیر از جشنواره هنرهای انجمن (BAFA) گفت: پول بهتر خواهد بود صرف حفظ شبکه های موجود و از تجارب فرهنگی سراسر کشور که اکثر آنها لغو شده اند, در این سال با توجه به کروناویروس مستند با بسیاری از ترس هرگز به بازگشت. در کنار رویدادهای مهم مانند گلستنبوری و خواندن آن جذب صدها نفر از هزاران نفر از دوستداران صدها کوچکتر جشن موسیقی و ادبیات و تئاتر و رقص قادر به پیش بروید.

فیونا Goh گفت: جابجایی پول نقد خواهد “اذعان قدرت و خلاقیت های موجود در سراسر کشور جشنواره زیرساخت ها” که تا به حال ثابت کرده توانایی انجام “واقعا کارهای فوق العاده ای در تمام گوشه و کنار کشور” با پول در حال حاضر اختصاص داده شده برای یک تست نشده رویداد.

جشنواره بریتانیا بود و در صورتحساب یا لیست به عنوان یک ویترین برای “انگلستان نقاط قوت منحصر به فرد در خلاقیت و نوآوری” اما هنر ارقام هشدار داده اند ممکن است ثابت تفرقه در حالی که یک گزارش هشدار داده است که زمان بندی آن در سده سال پارتیشن ایرلند ممکن است بحث برانگیز است.

خانم کوپر گفت: پول بهتر خواهد بود منحرف موجود در رویدادهای فرهنگی به عنوان بخشی از طرح خود را به ارائه پشتیبانی به صنایع خلاق که شاغل 2 میلیون و یک سهم سالانه به اقتصاد بیش از £110 میلیارد دلار در سال گذشته, اما در حال حاضر خطرات در حال ظهور تهی از Covid-19 بحران است.

£1.57 میلیارد اضطراری coronavirus بسته ارائه شده توسط وزیر فرهنگ الیور Dowden در اوایل این ماه انجام داده بود هیچ چیز برای هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک و مترجمان آزاد در هنر و صنعت است که حذف شده اند از حمایت او گفت:.

“بریتانیا در صنایع خلاق رفت به Covid-19 pandemic به عنوان رهبران جهان اما بدون لازم بازیابی پشتیبانی آنها پدیدار خواهد شد کوچکتر و ضعیف تر و با آسیب پایدار” گفت: خانم کوپر.

“اما با این مقدار عدم قطعیت در ادامه دولت باید برای جلوگیری از یک فاجعه فرهنگی و حفاظت از مردم و معیشت از دوقلو تهدیدات Covid و Brexit.

“دولت بسته حمایتی خوش بود اما جزئیات باقی می ماند مشخص نیست و هنوز هیچ چیز انجام شده است برای کمک به حمایت از هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک و مترجمان آزاد که چپ شده اند بی پول.”

دیزی کوپر

این معاونت Dem “دستور فوری برای بقا و بهبود و نوسازی” برای صنایع خلاق شامل:

– گنجاندن خلاق کارگران در حمایت دولت از طرح های.

– تخصیص مجدد بودجه برای جشنواره بریتانیا موجود در جشنواره ها و حوادث.

– بی قید و شرط تنظیم مجدد کمک های مالی برای کمک به موجود کوچک کسب و کار در این بخش دوباره رفتن.

– اصلاح کارآموزی طرح و وضع مالیات برای حفظ £55 میلیون پرداخت شده توسط این بخش در این بخش است.

– هدف از آموزش جدید و حرفه ای دوره های آموزشی به مناطق رنج قابل بررسی قرار گرفته است.

– حفظ و نگهداری از “استاندارد طلا” مالکیت معنوی و اطلاعات حمایت از, در حال حاضر تضمین شده تحت قوانین اتحادیه اروپا.

خانم کوپر خواست آقای Dowden به معاونت Dem طرح در هیئت مدیره و هشدار داد: “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار را برای او انجام دهید اگر صنایع خلاق برای زنده ماندن و رشد است.”

و Ms Goh گفت: “انگلستان در حال حاضر پر رونق هنر جشنواره بخش می رسد که حدود 4.9 میلیون نفر در سراسر وسعت کشور: بی سابقه شرایطی از شش ماه گذشته ممکن است بسیاری از این گرامی رویدادهای محلی برای همیشه ناپدید می شوند.

“BAFA معتقد است که دولت باید اطمینان حاصل شود که £120 میلیون آن متعهد برای 2022 جشنواره از بریتانیا و ایرلند شمالی صحه موجود جشنواره بخش به جای تمرکز بر ایجاد یک رویداد جدید.

“این امر اذعان قدرت و خلاقیت های موجود در سراسر کشور جشنواره زیرساخت ها است. انگلستان جشنواره می تواند انجام دهد واقعا کارهای فوق العاده ای در تمام گوشه و کنار این کشور با چنین نقدی افزایش دهد. هنر جشنواره حیاتی پارچه در فرهنگی ما محیط زیست; آنها حمایت از هنرمندان در تمام مراحل حرفه خود ایجاد کار جدید جامعه انسجام و مشارکت و همچنین رانندگی محلی بازدید کننده اقتصاد است.

“جشنواره placemakers آوردن لحظات فوق العاده ای را تجربه فرهنگی به روستاها و شهرهای کوچک که ممکن است در غیر این صورت بدون. در حال حاضر زمان برای سرمایه گذاری در جوامع ما و کسانی که غنی سازی آنها را.”

سرپرست اجرایی UK, Music, Tom Kiehl گفت: آن را حیاتی برای اطمینان حاصل شود که بریتانیا باقی مانده باز به استعداد های بین المللی پس از مبارزه با تروریسم در اروپا به عنوان مکانهای بسته coronavirus باز کردن درهای خود را.

“صنعت موسیقی به ارزش £5.2 میلیارد دلار برای اقتصاد و برای حفظ این خود بسیار مهم ما برای اطمینان از کپی رایت احترام و محافظت پس از مبارزه با تروریسم در اروپا گفت:” آقای Kiehl.

“انگلستان نیز باید باز باقی می ماند به استعداد های بین المللی. اگر ما راست موانع در خانه ما آسیب پذیر هستند به مقابله به مثل خواهد کرد که باعث آسیب به پتانسیل صادرات از نوازندگان و ترانه سرایان در سراسر انگلستان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>