Lyft ارائه می دهد برخی از رانندگان رایگان پارتیشن بندی برای اتومبیل های خود و دیگران مجبور به پرداخت $50 – CNET


lyft-partition

Lyft خواهد بود فروش این خودرو پارتیشن به رانندگان بعد از این تابستان.


Lyft

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

Lyft جمعه اعلام کرد که آن را به ارائه هزاران نفر از پلاستیک پارتیشن به رانندگان برای قرار دادن بین جلو و عقب صندلی. این شرکت گفت: ایده این است برای محافظت بهتر از رانندگان از گسترش این رمان coronavirus. مکرر رانندگان در انتخاب شهرستانها را دریافت پارتیشن به صورت رایگان در حالی که سایر رانندگان را مجبور به خرید این موانع از طریق Lyft, به فروشگاه آنلاین.

“اولویت سلامت از رانندگان ما ما کل جامعه سود صلح اضافی از ذهن” انجی Westbrock, Lyft, معاون رئیس عملیات جهانی گفت: در یک پست وبلاگ.

سوار-تگرگ رانندگان را تجربه کرده اند یک بار در طول بیماری همه گیر. بسیاری را دیده اند درآمد خود را نابود به عنوان پناهگاه در محل سفارشات را برای چندمین بار در سراسر کشور است. دیگر رانندگان را بدست بیمار با COVID-19بیماری ناشی از کروناویروس و یا تا به حال مشکلات لازم دنده محافظ و حمایت از Uber و Lyft. حداقل شش رانندگان شناخته شده اند و از این بیماری است.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها توصیه می کند که مردم برای جلوگیری از نشستن در فضاهای محدود با غریبه ها مانند یک ماشین به کاهش خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی. آژانس همچنین می گوید: قرار دادن یک پارتیشن بین جلو و عقب صندلی می تواند کمک به حفظ فاصله بین رانندگان و مسافران است.

Lyft شده بود مشاوره رانندگان برای خرید پلاستیک پارتیشن بندی از طریق آمازونکه آن را با همکاری در پایان ماه مارس. اما در اوایل این ماه شرکت شروع به دادن موانع برای انتخاب “بسیار فعال” رانندگان در آتلانتا دنور و بالتیمور. آن را در حال حاضر گسترش یافته است که برنامه به واشنگتن و لس آنجلس و سیاتل و بوستون, ققنوس, دالاس و نیویورک.

Lyft گفت: هدف آن این است که باید 50 درصد از سواری در این شهر بود در ماشین با پارتیشن بندی. این برنامه به گسترش برنامه به کل از 30 کشورهای در سراسر کشور در “ماه های آینده.” که در آن نقطه این شرکت گفت: 60,000 رانندگان را دریافت رایگان موانع.

اما تمام کردن اجسام بیش از 1 میلیون دیگر رانندگان خواهد شد خود به خود. برای آنها Lyft گفت: “بعد از این تابستان” آن را به پارتیشن بندی برای خرید در دسترس در آن Lyft فروشگاه. همراه با پارتیشن بندی رانندگان می توانند خرید لوازم تمیز کردن و ماسک صورت در فروشگاه آنلاین. Lyft تاکید کرد که این سود در منابع بلکه ارائه آنها را به رانندگان در هزینه. آن را می گویند شخص ثالث است که تسهیل کردن اجسام فروشگاه اضافه خواهد شد کوچک نشانه گذاری شده است.

“Lyft شارژ درایور های اساسی تجهیزات ایمنی در طول همه گیر جهانی است, بدیهی است, شرم آور است, اما تعجب آور نیست” جروم گیج Lyft راننده و رهبر با راننده گروه کارگران همراه داد گفت: در یک ایمیل. “آن را ترکیبی از دو چیز است که فرفره شرکت های عشق انجام اکثر — درمان رانندگان به عنوان یکبار مصرف و اجبار رانندگان به جذب تمام هزینه های انجام کسب و کار در حالی که آنها به درو سود.”

Lyft گفت: این انتظار پارتیشن به هزینه رانندگان در حدود $50. آن را به فروش قابل استفاده مجدد پارچه ماسک صورت برای $1.92 و بسته های 50 یکبار مصرف ماسک صورت برای $26.50. 10-انس پمپ ضد عفونی کننده دست ژل هزینه خواهد شد $4.92 و 32 اونس قوطی از مواد ضد عفونی کننده خواهد بود $6.59.

این شرکت تا به حال بوده است, توزیع رایگان ماسک و تمیز کردن وسایل در برخی راننده مراکز در شهرهای خاص است. اما رانندگان گفت: کسانی که لوازم تمایل به اجرا و یا مراکز بیش از حد دور به دسترسی. Lyft گفت: آن را ادامه خواهیم داد که برنامه اما عرضه سطوح متفاوت خواهد بود بسته به محل. این شرکت اضافه شده است که آن را در حال حاضر شروع به ارسال خود را “فعال ترین درایور” رایگان کیت ایمنی است که یک پارچه ماسک صورت ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده است.

Lyft پیوست بارگذاری در ماه مه در نیاز به تمام رانندگان و مسافران به پوشیدن ماسک در حالی که در سواری. هر دو شرکت نیز در برنامه توصیه های مثل نگه داشتن ویندوز نورد پایین در طول سفر و سواران و رانندگان تایید آنها علامت-قبل از هر سوار.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بارگذاری, بلند کردن اجسام رانندگان تقاضا دنده محافظ در طول coronavirus…


5:04

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>