Coronavirus: یورکشایر شیوع جرقه ‘نگرانی’ در مورد گسترش عفونت

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یورکشایر ساکنان شده است “خواست برای محافظت از خود و دیگران” در میان افزایش موارد Covid-19 در ویکفیلد.

در مجموع 1,749 مردم در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus در غرب یورکشایر شهرستان از 1,615 دفاع کرد گرفته شد در آغاز ماه جولای با توجه به آخرین داده ها از بهداشت عمومی انگلستان است.

شیوع اخیر نیز یافت می شود بسیاری از افرادی که آزمایش مثبت نشان داد هیچ نشانه ای ندارند.

ویکفیلد شورای اسلامی گفت: انتظار این منطقه به عنوان یک منطقه “نگرانی” پس از انتشار این آمار و ارقام.

آنا هارتلی ویکفیلد مدیر بهداشت عمومی گفت: Covid-19 باقی می ماند “یک تهدید بسیار واقعی” و خواست مردم در این منطقه به منظور کاهش خطر عفونت با پوشیدن ماسک های محصور در فضای عمومی و شستن دست های خود را حفظ اجتماعی فاصله و نمی های اتومبیل با هر کسی خارج از خانواده خود را.

او همچنین گفت: این شورا در حال بررسی گزینه ها برای جامعه تست در مناطق بالاتر نگرانی برای افرادی که علائم.

“وجود دارد یک نگرانی رو به رشد است که تعداد زیادی از مردم تست مثبت برای این ویروس را ادامه خواهد داد به افزایش است و خطر بیشتر موضعی شیوع باقی مانده است — مگر اینکه مردم اقدامات بیشتری برای کاهش گسترش عفونت,” او گفت:.

Ms هارتلی اضافه شده که افزایش موارد منجر به از دو محل شیوع بیماری.

در اوایل این ماه و 17 کارگران در Forza مواد غذایی در Normanton و چهار کارگر در خواب عمیق تخت در است آزمایش مثبت برای کوروناویروس. بیش از 20 نفر نیز آزمایش مثبت در محل اقامت مرکز پناهجویان و پناهندگان در این شهر است.

Ms هارتلی گفت: “ما باید نظارت موثر در محل به نقشه مربوطه داده و نقطه روند که در عمل به عنوان سیستم هشدار دهنده …

“این است که این سیستم هشدار دهنده است که شناسایی نیاز برای هر کس به افزایش تلاش های خود را برای مقابله با گسترش ویروس به خصوص در مناطق زندگی ما اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

“در حال حاضر به هیچ وجه زمان را از خود راضی. ما باید همه با هم کار کنند برای اقدام و دنبال ساده مشاوره ایمنی برای محافظت از خودمان و هر یک از دیگر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>