Coronavirus: دولت تعلیق انتشار روزانه بریتانیا گسترده مرگ و میر بیش دقت نگرانی

دولت بریتانیا متوقف نشریه روزانه coronavirus آمار مرگ بیش از نگرانی هایی است که “آماری نقص” ممکن است ارائه اطلاعات نادرست است.

مکث در نشریه تصمیم گرفته شد توسط وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی پس از وزیر بهداشت مت Hancock دستور بررسی به آمار و ارقام.

یک مطالعه توسط دانشگاهیان منتشر شده در اواخر این هفته پیشنهاد کرد که مرگ و میر به موضوع “بیش از حد اغراق” به دلیل راه بهداشت عمومی انگلستان اقدامات و میر در انگلستان است.

بیانیه ای در وب سایت دولت بخوانید: “وزیر امور خارجه امروز 17 جولای خواسته PHE به فوریت بررسی خود را برآورد مرگ روزانه آمار.

“در حال حاضر روزانه مرگ و میر اندازه گیری تعداد تمام افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus و پس از درگذشت بدون قطع کردن بین زمان تست و تاریخ مرگ.

“شده اند وجود دارد ادعا می کند که عدم قطع ممکن است تحریف در حال حاضر روزانه تعداد مرگ و میر. بنابراین ما توقف انتشار روزانه شکل در حالی که این حل و فصل شود.”

در ضمن در شنبه NHS انگلستان است که به طور جداگانه گزارش تایید مرگ و میر در بیمارستان های تحت صلاحیت خود گفت: بیشتر از 13 نفر که تست مثبت برای coronavirus فوت کرده است.

این به ارمغان می آورد در کل از تایید مرگ در بیمارستان به 29,173 بدن گفت. بیماران در حال درک می شود بین سن 49 و 96 سال و همه شناخته شده بود شرایط اساسی.

تعلیق بریتانیا گسترده آمار مربوط به مشاهده تفاوت در داده های گزارش شده در انگلستان و دیگر کشورهای انگلستان است.

استاد یون K Loke, از دانشگاه شرق آنجلیا و کارل Heneghan استاد پزشکی مبتنی بر شواهد در Nuffield بخش از مراقبت های اولیه تا به حال گفته است که “آماری نقص” در راه بهداشت عمومی انگلستان جمع آوری اطلاعات مرگ و میر در ایجاد اختلاف در آمار و ارقام منتشر شده توسط مختلف بریتانیا در سازمان ملل.

“به نظر می رسد که PHE به طور منظم به نظر می رسد برای مردم در NHS پایگاه داده که تا کنون آزمایش مثبت و به سادگی چک برای دیدن اگر آنها هنوز زنده هستند یا نه” آنها نوشت.

“PHE به نظر نمی رسد به در نظر گرفتن چگونه مدتها پیش Covid نتیجه تست شد و نه اینکه آیا فرد شده است با موفقیت تحت درمان در بیمارستان بستری و مرخص شده به جامعه است.

“هر کسی که تست شده Covid مثبت اما پس از آن درگذشت و در تاریخ بعد از هر علت شامل خواهد شد در PHE Covid مرگ ارقام است.”

کارشناسان گفت: این موضوع مربوط به انگلستان به دلیل اسکاتلند و ایرلند شمالی با استفاده از 28 روز قطع.

“یک بیمار که دارای آزمایش مثبت اما با موفقیت درمان شده و از بیمارستان مرخص خواهد شد هنوز هم محسوب می شود به عنوان یک Covid مرگ, حتی اگر آنها به حال یک حمله قلبی و یا اجرا شد توسط یک اتوبوس بعد از سه ماه” اضافه شده اساتید Loke و Heneghan.

در دولت, مرگ, آمار سایت برای انگلستان این مسئله اذعان کرد و گفت: “مرگ و میر محاسبه می شود که در آن یک آزمایشگاه تایید مثبت coronavirus نتیجه آزمون گزارش شده است در هر محیط.

“این به این معنی است که همه مرگ و میر گزارش شده در اینجا ناشی از کوروناویروس.”

کارشناسان گفت: این دلیلی است که چرا PHE ارقام “قابل ملاحظه ای متفاوت است از روز به روز” و گفت که حدود 80,000 بهبود بیماران در جامعه هنوز در حال نظارت PHE برای مرگ روزانه آمار, حتی اگر بسیاری از سالمندان هستند و ممکن است به مرگ از علل دیگر.

آنها پیشنهاد تعریف جامعه coronavirus مربوط به مرگ و میر به عنوان “کسانی که رخ داده است در عرض 21 روز یک Covid-نتیجه تست مثبت” برای رفع نقص.

PHE گفت: آن را نمی توان رد کرد که کروناویروس یک عامل کمک کننده در برخی از مرگ و میر.

دکتر سوزان هاپکینز بدن حادثه مدیر در بیانیه ای گفت: “اگر چه ممکن است ساده به نظر می رسد وجود ندارد که توافق شده روش شمارش مرگ و میر ناشی از Covid-19. در انگلستان ما به تعداد تمام کسانی که فوت کرده اند که تا به حال مثبت Covid-19 آزمون در هر نقطه به ما اطمینان داده است که به عنوان کامل به عنوان ممکن است.

“ما باید به یاد داشته باشید که این یک کار جدید و در حال ظهور عفونت و شواهد وجود دارد در دراز مدت مشکلات بهداشتی برای برخی از کسانی که تحت تاثیر قرار است. در حالی که این دانش در حال رشد است در حال حاضر زمان مناسب برای بررسی چگونگی مرگ و میر محاسبه شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>