Coronavirus: بوریس جانسون میسازد نقشه راه برای رسیدن بریتانیا “بازگشت به حالت عادی کریسمس’

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بوریس جانسون گذاشته یک طرح برای یک “قابل بازگشت به حالت عادی” توسط کریسمس در روز گذشته به او اعلام کرد که دستورالعمل کاسته خواهد بود به طوری که شرکت می تواند کارکنان به محل کار.

در هیچ یک از 10 کنفرانس مطبوعاتی نخست وزیر گفت که از اوت 1 شرکت ها می باید اختیار به کارکنان به دفتر در یک حرکت است که “به مردم امید و کسب و کار, اعتماد به نفس”.

حرکت آمد و با وجود هشدارهای از خود علمی مشاوران به نظر می رسد به بازیگران شک نخست وزیر این کشور پیشنهاد قابل بازگشت به حالت عادی.

افسر ارشد پزشکی کریس Ersin گفت: مجلس اعیان کمیته: “فاصله همچنان بخش مهمی از این مخلوط و چگونگی آن تفسیر است در محیط های مختلف تکامل یافته است اما از آن نرفته است. [آن را] نیاز به ادامه برای یک دوره طولانی از زمان است.”

Sir Patrick blue palace hotel, the مشاور ارشد علمی گفت: همان comittee که اگر این ویروس می آید و در موج دوم “و سپس به وضوح ما باقی می ماند به عنوان یک جمعیت در معرض این. و در نتیجه این اقدامات کاهش تماس برای کاهش گسترش انواع اجتماعی فاصله اقدامات است که ما در مورد صحبت کردیم و اقدامات بهداشتی است که همراه با آن لازم خواهد بود.

آقای جانسون تاکید کرد که تغییرات صورت گرفته در نهایت تصمیم گیری برای سیاستمداران که باید وزن نیز تا تهدید به اقتصاد ادامه داد: کار از خانه.

“مشاور ارشد علمی و افسر ارشد پزشکی ما مشاوره بدهد که البته بسیار بسیار جدی اما در پایان تصمیمات گرفته شده توسط سیاستمداران منتخب,” او گفت:. “ما باید به وزن مشاوره ما و من فکر نمی کنم که ما فوق العاده علمی و پزشکی مشاوران می خواهم به کسانی که تصمیم گیری برای ما بود.”

نخست وزیر گفت: Downing Street کنفرانس مطبوعاتی گفت: “من این است که قوی و صمیمانه امیدواریم که که ما قادر خواهد بود برای بررسی برجسته محدودیت و اجازه می دهد بیشتر قابل بازگشت به حالت عادی از ماه نوامبر در اولین احتمالا در زمان برای کریسمس”.

اما او تاکید کرد که تمام تغییرات برنامه ریزی شده بودند مشروط بر مردم ادامه به رعایت اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“آن مشروط است بر هر یک از ما ماندن هشدار و اقدام مسئولانه” گفت: آقای جانسون. “آن متکی ادامه داد: ما موفقیت در کنترل این ویروس. و ما نمی خواهد اقدام اگر انجام این کار خطرات دوم اوج که پایمال بیمه خدمات درمانی است.”

نخست وزیر همچنین گفت که او روشن ساخت که از روز جمعه او بلند مشاوره برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی در حالی که تشویق مردم به استفاده از ابزارهای جایگزین برای گرفتن در اطراف که در آن ممکن است.

آقای جانسون همچنین اعلام کرد قصد دارد به خلبان بازگشت از زنده داخل سالن کنسرت و اجازه بازگشت جمعیت به رویدادهای ورزشی توسط پاییز.

او گفت: مقامات محلی بودند که با توجه قدرت های جدید از شنبه تا نزدیک محوطه و فضاهای عمومی و انصراف از حوادث در مورد یک کروناویروس جدید flare-up.

مقررات جدید خواهد شد در هفته آینده به وزرای دولت قدرت گسترده تر برای جلوگیری از مردم در حال حرکت در داخل یا خارج از یک منطقه به تعطیل تمام بخش ها و محدود کردن حمل و نقل حرکات در صورت محلی شیوع است.

تنظیم تغییرات به مشاوره از 1 اوت آقای جانسون گفت: “به جای دولت گفتن مردم به کار از خانه ما در حال رفتن به کارفرمایان بیشتر در اختیار و از آنها بخواهید برای تصمیم گیری در مورد چگونه کارکنان خود را می توانید با خیال راحت کار.

“است که می تواند به معنای البته ادامه کار از خانه – که یکی از راه کار با خیال راحت و با آن کار کرده است برای بسیاری از کارفرمایان و کارکنان – و یا آن را می تواند به معنای ساخت محل امن توسط زیر Covid-امن میباشد.

“هر آنچه که کارفرمایان تصمیم آنها باید با مشورت نزدیک با کارکنان خود و تنها درخواست مردم برای بازگشت به محل کار خود را اگر آن را بی خطر است. به عنوان ما بازگشایی جامعه ما این حق است که ما به کارفرمایان بیشتر در اختیار و یا در ادامه به اطمینان حاصل شود که کارکنان امن نگهداری می شوند.”

تنظیم تدریجی آرامش مستند محدودیت های برنامه ریزی شده برای ماه های آینده آقای جانسون اعلام کرد که بازگشت از 1 اوت از:

* بازی بولینگ, اسکیت روی غلطک و قمار – اما نه کاباره ها و مناطق بازی و نرم

* نزدیک-تماس خدمات در سالن زیبایی

* داخل سالن اجرای برنامه با مخاطبان زنده منوط به موفقیت خلبانان

* خلبانان بزرگتر گردهمایی در استادیوم ورزشی با توجه به گسترده تر بازگشایی در پاییز

* مراسم عروسی تا 30 نفر

او گفت که او در نظر گرفته شده برای آوردن ورزشی مخاطبان بازگشت و بازگشایی مراکز کنفرانس از اکتبر.

و او گفت که “در ماه نوامبر در اولین, اگر ما می تواند همچنان به پیشرفت در مبارزه ما در برابر ویروس” این ممکن است به حرکت به دور از اجتماعی فاصله اقدامات از جمله یک متر به علاوه قانون در حال حاضر در نیروی.

“در طول این دوره ما اجازه می دهد تا بیشتر در تماس نزدیک بین دوستان و خانواده هنگامی که ما می گفت:” بعد از ظهر.

شهردار لندن صادق خان هشدار داده است دولت باید مردم را تشویق به بازگشت به محل کار خود را اگر آن را به معنی ازدحام این شهر لوله سیستم به عنوان دیده می شد در شروع این بیماری همه گیر.

“من می خواهم درخواست کارفرمایان برای مطمئن شوید که شروع و پایان زمان مبهوت برای جلوگیری از شلوغی” گفت: آقای خان.

“اما ما همچنین باید مطمئن شوید که محل کار باید سازگاری به مطمئن شوید که آنها امن دست sanitisers در دسترس بودن اجتماعی فاصله بگیرد در محل وجود دارد که مناسب علامت.

“این واقعا مهم است که ما لازم نیست که بازگشت به کار است که منجر به موج دوم.”

اقدام رهبر حزب لیبرال دموکرات اد دیوی گفت: ساعت را از برنامه “کاملا بی پروا”.

“در حالی که همه ما می خواهیم زندگی به عقب بر گردیم به حالت عادی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است مردم باقی می ماند و به درستی نگران coronavirus گفت:” آقای دیوی. “نخست وزیر برنامه ریزی برای تغییر زمان راهنمایی برای کار در خانه و حمل و نقل عمومی استفاده کاملا بی پروا و پرواز در صورت از کارشناسان از جمله انگلستان مشاور ارشد علمی.

“با دولت تست و ردیابی برنامه در یک نامقدس ظروف سرباز یا مسافر آن را عمیقا غیر مسئولانه به پرتاب احتیاط به باد مثل این. وزیران در حال عبور از باک و بدون حمایت آنها در را باز کرد و به اختلافات جدی بین کارکنان و کارفرمایان است.”

اتحادیه های کارگری نیز سریع به انتقاد از حرکت با جان فیلیپس اقدام دبیر کل GMB اتحادیه گفت: “نخست وزیر بار دیگر نشان داده یک شکست رهبری در مواجهه با این بیماری همه گیر. عبور مسئولیت نگهداری از افراد امن برای کارفرمایان و مقامات محلی است گیج کننده و خطرناک است.

“با ترس از دوم سنبله بلندی سردرگم مشاوره و به شدت با کمبود بودجه روبرو خدمات بهداشتی – نخست وزیر صحبت از بازگشت به حالت عادی توسط کریسمس فقط حقه باز به نظر می رسد.”

این TUC دبیر فرانسیس o’grady را متهم کرد که دولت “عبور از باک در یک تصمیم بزرگ برای کارفرمایان”.

“همه ما می خواهیم اقتصاد را تا و در حال اجرا به سرعت به عنوان امکان پذیر است. بازگشت به محل کار باید اتفاق می افتد در یک مرحله و راه امن” خانم o’grady گفت.

“بازگشت به کار با خیال راحت نیاز به یک عملکرد بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی سیستم. در عین حال پیشرفت در تست و ردیابی است که هنوز هم تکه تکه و دولت است که هنوز هم حاضر به حمایت از کارگران که به خود منزوی با افزایش قانونی پرداخت بیمار از تنها £95 هر هفته به رای مردم می تواند در زندگی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>