توییتر می گوید 130 حساب هدفمند به عنوان بخشی از بیت کوین کلاهبرداری – CNET


twitter-logo-phone-9811
آنجلا Lang/CNET

حساب توییتر از 130 کاربران مورد هدف قرار گرفتند به عنوان بخشی از یک بیت کوین کلاهبرداری شرکت رسانه های اجتماعی گفت: در جایی که حمله در زمان بیش از حساب های برجسته کاربران از جمله باراک اوباما, Elon Musk, Kanye West, بیل گیتس و جف بزوس به عنوان بخشی از یک گسترده هک.

“برای یک زیر مجموعه کوچک از این حساب مهاجمان قادر به دست آوردن کنترل حساب و سپس ارسال توییت از این حساب” نوشت: پشتیبانی از توییتر حساب بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از حساب های مهاجمان قادر به کنترل.

اگر چه توییتر مواجه شده است و این مشکل از cryptocurrency کلاهبرداری در گذشته به اندازه چهار حمله غیر معمول ریخته گری ویژه بر پتانسیل آسیب پذیری های امنیتی از محبوب پلت فرم رسانه های اجتماعی.

توییتر کاهش یافته است یک درخواست برای یک لیست کامل از هدفمند حساب در نور آن در حال انجام تحقیقات در آن “در ادامه به سنجش این که آیا غیر از اطلاعات عمومی مربوط به این حساب بود و سازش است.”

screenshot-2020-07-17-at-1-28-50-pm.png

این کلاهبرداری توییت های ارسال شده از بیل گیتس’ حساب. (Bitcoin آدرس حذف شده از تصویر.)

تصویر توسط ایان Sherr/CNET

روز چهارشنبه به حساب ده ها تن از سطح بین المللی چهره های معروف که میرسد تکنولوژی, سیاست, و, سرگرمی, نوشته شده مشابه توییتهایی درخواست کمک های مالی را از طریق بیت کوین. اپل بارگذاری و کسب و کارهای دیگر نیز در وسیع هک که توییتر بعد از آن نسبت به یک حمله مهندسی اجتماعی در کارکنان آن است.

“هر کس خواسته است ما را به عقب و در حال حاضر زمان” در حال حاضر حذف صدای جیر جیر از دروازه’ گفت: حمایت به همه پرداخت به بیت کوین آدرس بعدی 30 دقیقه

“من احساس سخاوتمندانه به دلیل Covid-19,” مشک را صدای جیر جیر گفت: “من دو هر بیت کوین پرداخت های ارسال شده به من BTC آدرس برای ساعت. موفق باشید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد!” تمام توییت شد و پس از آن حذف شده و تایید حساب توییتر کسانی که با آبی بررسی شد و به طور موقت متوقف شد.

در علاوه بر این به توییتر اف بی آی همچنین اعلام کرد راه اندازی کاوشگر به حادثه هک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>