وزارت خزانه داری به فروش بیش از یک و نیم تریلیون پوند از بدهی در اوراق قرضه برای آب و هوا coronavirus بحران

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

انگلستان تنظیم شده است به فروش بیش از یک و نیم تریلیون پوند ارزش بدهی در سال آینده, وزارت خزانه داری بدهی مدیریت سازمان (DMO) اعلام کرده است در میان موج بی سابقه ای در هزینه از دولت است.

بوریس جانسون بارها اصرار داشت که او نمی خواهد بازگشت کشور به اقدامات ریاضت استفاده می شود برای کاهش رکود اقتصادی باعث سقوط مالی سال 2008 اما به جای درایو نسبت به هزینه های خروج از بحران مالی در آورده با کوروناویروس.

در حال حاضر سازمان دولتی مسئول برای این اوراق گفت: از آن خواهد شد افزایش مقدار برنامه ریزی شده برای افزایش £385bn در هشت ماه اول سال جاری سال مالی از طریق فروش اوراق قرضه.

این رقم بر اساس آنچه قبلا برنامه ریزی شده طلایی فروش £275bn برای مارس به اوت دوره است.

مارتین بک سرب انگلستان اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد گفت: فایننشال تایمز: “این یک startlingly تعداد بالا.

“بحران مالی در حال حاضر تغییر طرز فکر ما در مورد آنچه به منزله سطح بالای بدهی های عمومی اما این بحران کاملا دمیده که خارج از آب است.”

دولت coronavirus پاسخ دیده می شود میلیاردها دلار سقوط به اقتصاد – با یک ارزیابی در اوایل ماه ژوئن قرار دادن این هزینه ها تا به آن نقطه در بیش از £190bn.

می آید پس از صدراعظم را برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در مشاغل برای مقابله با کروناویروس بحران مورد بررسی قرار گرفت شامل £10bn کمتر هزینه قبلا برنامه ریزی پروژه – با توجه به تجزیه و تحلیل توسط موسسه مطالعات مالی (IFS).

موسسه تحقیقات نشان داد که طرح های پیشنهادی – که Rishi Sunak گفت: می تواند به مقدار به £30bn حمایت – تا حدودی تامین مالی با کاهش هزینه و قبلا در پروژه های برنامه ریزی و سرمایه گذاری که در حال حاضر تلقی کمتر از یک اولویت یا infeasible داده Covid-19 طرح است.

IFS مدیر دانشیار دیوید فیلیپس گفت: “در تابستان آن اقتصادی آخرین به روز رسانی در هفته دولت بریتانیا راه اندازی £30bn برنامه ریزی برای شغل.

“آنچه در آن نمی گویند که تقریبا £8bn که به تواند برای پرداخت هزینه های کمتر از آنچه قبلا برنامه ریزی شده بر روی چیزهای دیگر.

با این حال وزارت خزانه داری را رد کرده و فکر می کنم تانک و تحلیل در مورد بودجه منحرف از قبل برنامه ریزی شده پروژه ها.

“این پیشنهاد اشتباه است” یک سخنگوی وزارت خزانه داری گفت. “خزانه داری را تایید کرده است اضافی فعالیت گروه ها به عنوان بخشی از طرح مشاغل.”

اما خزانه داری آمریکا اذعان کرد که “این درست است که برخی دیگر از پروژه های در حال دلار در سراسر دولت این است که غیر معمول نیست در زمان عادی – و تعجب آور نیست در جهانی همه گیر”.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>