Netflix را نفرین نیست بازی از Thrones را جایگزین شما شده است به دنبال – CNET


cursed-season1-episode4-00-44-00-09rc2

کاترین لانگفورد به عنوان Nimue.


Netflix

Netflix را نفرین یک R-rated فانتزی سری reimagining Arthurian افسانه زیادی در بشقاب خود را. یک آمدن از سن داستان زیر یک نوجوان Nimue نام بانوی دریاچه آن 10 قسمت سعی کنید به حقه بازی جنگ های قرون وسطی زمین-پوشا تلاش و معروف سرنوشت که رسیده به واژگون.

در عین حال پس از یک شروع امیدوار کننده معلوم می شود که نفرین نمی درک شرکت در چه نوع از آن را نشان می دهد می خواهد به عدم کراوات تمام این عناصر را به یکی متصل نهاد. پاره بین جوان, بزرگسالان, درام و R-rated خشونت لعنت به نظر می رسد به تصمیم گیری بهتر به سرگردان به بازی تاج و تخت سرزمین با دادگاه سیاست و یک واحد قابل توجه یک شات نبرد دنباله.

فراگیر زبان انگلیسی, دره زیبا هستند و برخی از این تصاویر تداعی co-creator فرانک میلر کمیک — شهر گناه 300 و رمان گرافیکی نشان می دهد بر اساس. اما متاسفانه نفرین بزرگترین بله نفرینمی آید را به شخصیت اصلی آن است.

نشان می دهد در نهایت نتواند آن زن جوان شخصیت, که همه سرد وعده یک شمشیر-دارای حق اعمال قهرمان به مقصد خود منجر مردم را به آزادی است. به جای Nimue flounders عاشقانه و پوچ تصمیم گیری با هیچ شخصیت واقعی است که اجازه می دهد تا درخشش او به عنوان قدرتمند جادوگر او را اندازی می شود.

توجه داشته باشید: Minor اخلال گران در پیش است.

ما آغاز خواهد شد هنگامی که Nimue (13 دلیل چرا کاترین لانگفورد) انتخاب شده است تا بعد از دعوت از پنهان است. نقش شامل حفاظت از او کاهن مردم با استفاده از هدیه خود را به تماس در عناصر.

به جای Nimue رد و موقعیت آن را لعنت کند. او با ابراز تاسف مردم برای مصاحبه او بعد از یک شیطانی روبرو می شوند و زخم خورده او را از لحاظ جسمی و ذهنی را از دوران کودکی.

101-86fd3c00-8a6e-11ea-b768-0e7bd6b7a571r

پیم و Nimue.


Netflix

همراه با طنز تسکین بهترین دوست پیم (لیلی نیومارک کریگ), Nimue سر به اسکله اما به جای آن از ابتلا به بعد کشتی از وجود آنها می آیند در سراسر آرتور, بازی های برگزار شده توسط, دوون ترل — اولین سیاه بازیگر باید در نقش بازیگران.

مانند بسیاری از شخصیت های با نام های افسانه ای که پاپ تا در نشان دادن آرتور دارای چند خصلت است که او به عنوان متفاوت از آنچه ما به طور سنتی دیده می شود. گذشته از یک آواز زیبا و صدای او را ژولیده شوالیه که فریبندگی Nimue راه اندازی یک داستان عاشقانه است که در نهایت فاقد معتبر لحظه به کسب جرقه که پرواز.

زمانی که قرمز Paladins, سحر و جادو, نفرت از عوامل کلیسا حمله Nimue را ایجاد کرد, او را وظیفه با آوردن شمشیر از قدرت به مرلین (وایکینگها’ Gustaf Skarsgård). اما مرلین نیست در جادویی بهترین نوشیدن دور خود غم به جای انجام آنچه او رئیس یک زود رنج Uther Pendragon می پرسد از او.

سیاست در میان پادشاهان از جمله وایکینگ رهبر یخ پادشاه و ملکه جنگجو قرمز نیزه, بجوش و خروش آمدن در پس زمینه و به زودی پاکت Nimue. او همچنین باید تصمیم بگیرد چه چیزی برای انجام با شمشیر از قدرت است که هر کس می خواهد.

در حالی که آن را با طراوت برای دیدن Nimue ریختن سنتی متضاد نقش و همچنین انجام بیش از به سادگی دست Excalibur به آرتور او اشتباه در یک روش مشابه به Daenerys Targaryen. پس از رفتن را از ساده و بی تکلف می شود ملکه به شخصیت مذهبی الهام بخش مظلومان Nimue کهنه به یک داستان است که طول می کشد که پیروزی دور.

c-105-unit-00467r2

Nimue و آرتور.


Netflix

آن را خسته کننده پس ما او را در طول رشد این مجموعه است. در نهایت پذیرش مسئولیت خود را به عنوان رهبر Fey او باعث می شود چند تصمیم گیری های کلیدی که پرداخت کردن و از همه مهمتر تظاهرات جنگل-نوع فی قبایل. او را بدست آورده و حتی یک عنوان به یاد ماندنی مانند Wolfblood جادوگر.

اما پس از آن او پرتاب شمشیر پایین یک دره در یک ناگهانی خشم و یکی از شخصیت ها در واقع او را برای بودن نامعقول “whiny.” او هرگز یک قسمت با یک مربی به بررسی محدودیت های او نادر سحر و جادو و یا یک پیروز لحظه به نیش پشت در او شیاطین. بدتر او را محدود به حاشیه در نبرد نهایی برای نجات مردم خود و جلوگیری از “سن مردان است.”

Nimue نرخهای پایین پای او به قهرمان شما می خواهید او را به با یک زن تعجب پمپ-شما-تا لحظه ای در پایان قسمت اول. در عین حال با وجود آن جذاب چرخش در یک چهره افسانه ای, نفرین نتواند به ترک یک تاثیر ماندگار. Overlong و گسترش نازک آن را می یابد و آن متمرکز سرعت و آخرتی فضای محو به عنوان سطح-سطح بازی تاج و تخت, سیاست در راه دریافت کنید. نشان می دهد تنظیم شده است تا برای فصل دوم اما جالب ترین جنبه های داستان آن در حال حاضر به نظر می رسد در پشت آن.

نفرین شده است در حال حاضر در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>