موس حلق آویز کردن در بالای آتشفشان به نام جهان بالاترین-خانه پستانداران – CNET


mouse-web

این است که شکستن رکورد زرد-rumped برگ گوش ماوس گرفته در نزدیکی قله Llullaillaco آتشفشان در مرز شیلی و آرژانتین.

Marcial Quiroga-کارمونا/دانشگاه جنوبی از شیلی

جهان بلندترین قله نیست به عنوان متروک به عنوان دانشمندان یک بار فکر می کردم. در طول یک کوهنوردی اعزامی در شمال شیلی در اوایل سال جاری محققان کشف و دستگیر زرد-rumped برگ گوش ماوس در بالای 22,000 پا نشست Volcan Llullaillaco.

ماوس را شکست رکورد جهانی بالاترین-خانه پستانداران مستند توسط دانشمندان تا به امروز است. سال گذشته همان گونه ماوس کشف شد در 20,340 ،

در یک مطالعه پنج شنبه منتشر شده در مجله مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم محققان دانشگاه از آمریکا و شیلی سند خود جوندگان کشف و توضیح آن می تواند کمک به دانشمندان در درک بهتر چگونگی پستانداران انطباق و زنده ماندن در شرایط سخت در ارتفاعات بالا.

graph

این ارتفاع بالا بررسی ها نشان می دهد مکان های بازدید در طول سفر برای گرفتن جوندگان است که عبارتند از: (A) Volcan Llullaillaco (B), Region de Antofagasta, شیلی. (C) یک نظر Volcan Llullaillaco از غرب است.

جی Storz

“این کشف نشان می دهد ممکن است ما به طور کلی دست کم ارتفاع دامنه محدودیت ها و فیزیولوژیکی تحمل از پستانداران کوچک به سادگی به این دلیل که در جهان بالاترین قله باقی می ماند نسبتا ناشناخته توسط زیست شناسان” مطالعه می گوید.

زرد-rumped برگ گوش ماوس (Phyllotis xanthopygus rupestris) ساکن در کوه های آند بلکه زندگی در سطح دریا است که باعث می شود آن را جالب پستاندار برای دانشمندان به مطالعه است.

“که گسترده ای از محدوده فوق العاده” دانشگاه ایالتی فلوریدا استاد زیست شناسی اسکات Steppan گفت: National Geographic. “دیگر هیچ گونه نشانی از آن است.”

دانشگاه نبراسکا زیست شناس جی Storz چراغ اخیر اعزامی که زرد-rumped برگ گوش ماوس در بالاترین نقطه. حتی اگر Storz و تیم خود را تنظیم کوچک تله برای گرفتن جوندگان برای مطالعه او در واقع گرفتار موس بالای 22,000 پا نشست با دست زمانی که او کشف آن خزیدن زیر یک سنگ.

“در یکی از سخت ترین محیط بر روی زمین — در نظر گرفته شده توسط برخی به عنوان نزدیک ترین چیزی که در سیاره ما به مریخ — این موش ها نه تنها زنده ماندن اما ظاهرا رشد” Steppan در بیانیه ای گفت. “این شگفت آور ارتفاع را نشان می دهد به چه افراط و زندگی قادر است.”

حرفه ای کوهستانی ماریو Perez-Mamani که به همراه Storz در سفر, اسیر ماوس-ابتلا به لحظه ،

زرد-rumped برگ گوش ماوس نبود تنها جوندگان شکستن رکورد در Storz را اعزامی. او همچنین در بر داشت لیما برگ گوش ماوس (Phyllotis limatus) در 16,633 ، که پیشی گرفته قبلی در ارتفاع-خانه سوابق این گونه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>