مت, Hancock, ‘open’ به ملی بعد از به رسمیت شناختن برای کارکنان بیمه خدمات درمانی در Covid-19 مقدم

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

به وزیر بهداشت در گفت و خواهد بود “باز” به این ایده از یک روز ملی برای به رسمیت شناختن بیمه خدمات درمانی کارکنان و کارگران مشاغل کلیدی در پی coronavirus بحران است.

کف کسانی که مشغول به کار در خط اول جبهه از ملت coronavirus پاسخ شد یک رویداد در هفته در طول ارتفاع مستند – با مردم در سراسر کشور مصرف خود را به باغ پنجره ها و بالکن به کف زدن برای مراقبین.

تشویق – اغلب همراه با ضرب گلدان و تابه و همچنین آتش بازی پس از شبیه claps جای دیگر در جهان از جمله اسپانیا و هند است.

در حال حاضر مت Hancock گفته او خواهد بود “کاملا باز” برای ایجاد یک روز ملی برای به رسمیت شناختن بیمه خدمات درمانی و کلید کارگران برای ایستادن در خود جای داده است.

در پاسخ به جانت داربی کار MP برای Lewisham شرق که به پیشنهاد این رویداد در ویکیانبار پس از یکی از ترکیبات آغاز یک طومار امضا شده توسط بیش از 105 ، 000 مردم او گفت: او به خصوص زده آلی طبیعت است که توسط آن تشویق فنر بود در سراسر کشور در بدترین روز از انگلستان شیوع.

“من قطعا به آن نگاه کنید. به نظر می رسد مانند یک ایده بسیار جالب” آقای Hancock گفت: ایجاد یک مقام رسمی روز برای کسانی که در پاسخ به این ویروس در طول مستند.

“من فکر می کنم کف زدن برای ما مراقبین بود کاملا درخشان ابتکار من عاشق این واقعیت است که آن را در اصل… یک ابتکار عمل اجتماعی از آن نمی آمد از دولت ما را در آغوش گرفت آن را با شوق و ذوق و تمام رفت و کف زدن به عنوان همه.

“و راه را برای علامت گذاری است که همیشه چیزی است که من کاملا باز است.”

این می آید به عنوان مقامات اتحادیه تماس برای دولت به حرکت به دور از کف زدن و platitudes و شروع کار به کارکنان بیمه خدمات درمانی پرداخت افزایش است.

در جای دیگر در فرانسه دولت این است که به صرف بیش از €8bn (£7.2 میلیارد دلار) برای ارائه به سلامت کارگران با نقدی با تشکر برای تلاش های خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

متحد ملی افسر برای سلامت Colenzo Jarrett-تورپ گفت: “گاهی کلمات ستایش وزیران و هفته پنج شنبه شب کف زدن با یک سپاسگزار ملت تنها بخشی از داستان – و به همین دلیل است که سخاوتمندانه پرداخت افزایش مورد نیاز است برای تعمیر آسیب دهه گذشته در هنگام پرداخت در شرایط واقعی بود فرسایش توسط حدود 20 درصد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>