Coronavirus: تماس با ردیابی تنها مانع از عفونت اگر انجام شود در سه روز میبیند لانست مطالعه

تماس با ردیابی است تنها موفق در کاهش انتقال coronavirus اگر یک فرد آزمایش شده است در عرض سه روز از توسعه علائم یک مطالعه جدید ادعا می کند.

تحقیق ارزش – که اشاره به متوسط تعداد افرادی که یک فرد آلوده با Covid-19 می رود را آلوده – می تواند به کاهش از 1.2 به 0.8 طریق تماس با ردیابی در “خوش بینانه ترین سناریو”.

اما برای آن موفق می شود به حداقل 80 درصد از افراد واجد شرایط باید آزمایش و تست نمی توان به تعویق افتاد پس از یک فرد آلوده شروع به نشان دادن علائم. علاوه بر این حداقل 80 درصد از مخاطبین باید شناسایی شده در همان روز به عنوان نتایج آزمون دریافت, محققان می گویند.

اگر تست با تاخیر سه روز یا بیشتر حتی یک سیستم است که به اندازه کافی کارآمد برای ردیابی 100 درصد از مخاطبین بدون تاخیر بیشتر خواهد بود قادر به آوردن R مقدار کمتر از 1 گفت: مطالعه منتشر شده در مجله لانست.

مطالعه می آید به عنوان وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی (DHSC) و ارقام منتشر شده در روز پنجشنبه نشان دادن نسبت مخاطبین مثبت Covid-19 مورد رسیده توسط بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی سیستم به طور گسترده و مداوم در پنجمین هفته از عملیات.

از آنجا که این سرویس راه اندازی 155,889 تماس از افرادی که آزمایش مثبت برای Covid-19 رسیده است که از طریق سیستم و به خواسته خود جدا. این است 84.1 درصد از 185,401 افراد شناسایی شده به عنوان نزدیک تماس با ما.

بوریس جانسون سخنگوی رسمی گفت: این برنامه که خزانه اسناد و مدارک نشان داد که هزینه £10bn تنظیم شده است به ادامه بهبود است.

“مردم کمتر شده است تست مثبت به عنوان عفونت رای پایین می آید بنابراین ما به طور طبیعی با دیدن کمتر مخاطبین شناسایی شود,” او گفت:.

“ما یک تست و ردیابی خدمات از ابتدا و شما می توانید انتظار آن را به ادامه بهبود در هفته های آینده.”

دانشمندان گفته اند که هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی تست و ردیابی داده ها و انتقاد از دولت در هفته گذشته به صورت آشکار نیست که چگونه بسیاری از مردم در حال منزوی پس از تماس گرفت.

جدید ترین حكيم گزارش تست و ردیابی منتشر شده در 17 ژوئن, به این نتیجه رسیدند که “اجزای کلیدی” سیستم مبتنی بر “برون سپاری خدمات در حال تکه تکه از فقیر داده های پیوندی و نه ارائه یک سیستم یکپارچه مبتنی بر موجود بهداشتی و بیمه خدمات درمانی زیرساخت”.


آن را نیز پدید آمده است که مردم در حال تلاش برای منزوی به خاطر دلایل مالی. Dido هاردینگ که اجرا می شود تست و ردیابی خدمات گفت: مجلس اعیان که “داخلی نظرسنجی” نشان داد افرادی که دچار “مالی و عملی و یا عاطفی” چالش پیدا کردن آن سخت به دنبال منزوی سفارشات.

کارشناسان بر این باورند موفق آزمون پیگیری و منزوی کردن برنامه ضروری است برای جلوگیری از موج دوم coronavirus عفونت در پاییز. سازمان جهانی بهداشت (WHO) مدیر منطقه ای هانس Kluge گفت: در ماه گذشته است که مانند یک سیستم است که یک “عنصر اساسی” در کاهش پتانسیل موج دوم.

“درس این است که ما باید برای پیاده سازی آنچه ما می دانیم این نسخهها کار میکند – در هسته اصلی این استراتژی این است که برای پیدا کردن به عنوان اوایل به عنوان ممکن است منزوی, آزمایش مشکوک به مردم از Covid و اگر نیاز باشد درمان آنها را بدون هر گونه انگ و تبعیض” او گفت که در جلسه.


“در همان زمان [دولت نیاز] برای پیگیری و قرنطینه تماس با ما – تماس با ردیابی یک عنصر ضروری از این استراتژی است. اما هیچ راه حل واحد.”

پروفسور مارک Bonten از دانشگاه اوترخت و نویسنده تماس با ردیابی مطالعه گفت: به حداقل رساندن تست تاخیر و بیشترین تاثیر در کاهش انتقال بود و لذا “مهم ترین عامل” در موفقیت این سیستم ردیابی.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>