بوریس جانسون اعلام بی سابقه £3bn اضافی NHS بودجه در میان ترس از دوم coronavirus موج

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بوریس جانسون اعلام بی سابقه £3bn از بودجه اضافی برای بیمه خدمات درمانی این زمستان به عنوان وزرای آماده شدن برای یک پتانسیل موج دوم Covid-19.

نخست وزیر می خواهد بیمه خدمات درمانی به “نبرد آماده” یک هیچ از 10 سخنگوی گفت.

این پول خواهد شد فورا در دسترس و استفاده خواهد شد در بخشی به آزاد کردن فضا در بیمه خدمات درمانی با پرداخت هزینه بیمارستان های خصوصی و حفظ عجله ساخته شده بلبل بیمارستان ها تا پایان ماه مارس.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در خیابان داونینگ آقای جانسون نیز به دلیل انتشار یک بخش جدید به دولت را “نقشه راه” از مستند.

او همچنین انتظار می رود به هدف تعیین شده برای اطمینان از بیمه خدمات درمانی می تواند انجام نیم میلیون آزمون در هر روز تا پایان ماه اکتبر برای کمک به بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی برنامه.

به عنوان سرویس های بهداشتی آماده برای آنچه که می تواند سخت ترین فصل زمستان در آن 72 سال سابقه وزیران در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد به کوه بزرگترین واکسن آنفولانزا برنامه انگلستان تا به حال دیده می شود.

یک هیچ از 10 سخنگو گفت: این ویروس در حال حاضر تحت کنترل و محدودیت شده اند کاسته در “محتاط مرحله به مرحله راه”.

“اما نخست وزیر روشن است که در حال حاضر زمان برای خوشنودی و ما باید مطمئن شوید که ما NHS است نبرد آماده برای زمستان,” او اضافه شده است.

“او را در مجموعه ای گسترده بسته از اقدامات برای محافظت در برابر هر دو موج دوم ممکن است و به سهولت زمستان فشار و نگه داشتن مکان امن است.”

حتی بدون تهدید Covid-19 بیمه خدمات درمانی می تواند به مبارزه در زمستان.

سنبله در فصلی بیماری هایی مانند آنفولانزا و نورو ویروس همراه با کارکنان بیماری می تواند محل سرویس های بهداشتی تحت فشار شدید.

در سال های اخیر دولت اعلام کرده است که پول اضافی برای بیمه خدمات درمانی برای کاهش این مشکلات اما هرگز در مقیاس £3bn قبل از.

وزرای ترس زمستان خواهد شد و همچنین بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی برنامه های تحت فشار مانند قبل از هرگز.

تعداد زیادی از موارد آنفولانزا و سایر بیماری ها می تواند منجر به بسیاری از مردم به اشتباه باور دارند که Covid-19.

این بودجه اضافی برای انگلستان است. اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی را بهره مند از بارنت consequentials که در آن قابل اجرا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>