آن است که “تقریبا قطعی” روسیه بازیگران به دنبال دخالت در سال 2019 به طور کلی, انتخابات, وزیر امور خارجه Dominic Raab گفته است. آقای Raab گفت: روسیه عناصر عمل کرده بود به “تقویت” درز اسناد و مدارک مربوط به پست-Brexit تجارت ایران با ما.

این می آید به عنوان بریتانیا National Cyber Security Centre (NCSC) گفت: “دنج خرس’ هکرهای مرتبط با دولت روسیه هوش در حال تلاش برای سرقت, راز پژوهش در coronavirus واکسن از انگلستان labs. “ما با محکوم کردن این حملات نفرت گفت:” NCSC.

این گزارش به اتهام دخالت روسیه منتشر خواهد شد در هفته آینده هوش و کمیته امنیت تایید کرده است. سر مالکوم Rifkind مقصر آقای جانسون “بی کفایتی” برای این نمایش مسخره که دیدم شماره 10 را انتخاب کریس Grayling موفق به پیروزی در ریاست.

که همه از ما تشکر زیر است.

کار MP استعفا در میان JK Rowling ترانس ردیف و اسرائیل نظرات

یک کار MP مجبور به عذر خواهی دو بار در یک ماه استعفا داد از آقا Keir Starmer را frontbench تیم.

لوید راسل-john holl, یک سرسخت متحد جرمی Corbyn سرزنش یک کمپین توسط “راست بال رسانه ای” که او گفت: تا به حال به راه انداخته تورنت آنلاین نفرت و ساخته شده و موقعیت خود را قابل دفاع است.

برایتون, Kemptown MP عذر خواهی کرد به هری پاتر نویسنده در ماه گذشته پس از متهم او را با استفاده از خود او تجاوز جنسی به عنوان “توجیه” برای تبعیض علیه ترانس مردم است.

مطلب زیر:
 

دولت متهم به “خورنده” عدم شفافیت بیش از برنامه ریزی برای صرفه جویی در شغل

دولت متهم شده است “خورنده” عدم شفافیت پس از اقتصاددانان گفت: وزارت خزانه داری overestimated اندازه آن حمایت اقتصادی قصد دارد تا آنجا که £20bn.

Rishi Sunak اعلام £30bn “برنامه ریزی برای شغل” در هفته گذشته از جمله یارانه رستوران وعده های غذایی از مالیات بر ارزش افزوده برش برای مهمان نوازی شرکت و 1000 پوند پاداش برای شرکت هایی که نگه داشته furloughed کارکنان. اما تجزیه و تحلیل توسط موسسه مطالعات مالی (IFS) یافت می شود این طرح در پارتی بودجه کاهش از جاهای دیگر.

فکر می کنم تانک انتقاد از آنچه آن را به نام یک عدم شفافیت بود که “خورنده به اعتماد” در دولت است.

مطلب زیر:
 

تبلیغات

سفارت روسیه با هشدار نسبت به ‘پاسخ’ به ‘اقدامات غیر دوستانه’

سفارت روسیه در لندن هشدار داد که “هر گونه اقدامات غیر دوستانه” می “نمی شود از سمت چپ بدون مناسب و پاسخ مناسب”.

سفارت گفت مسکو “است و هرگز دخالت در امور داخلی” از انگلستان و محروم با هدف تلاش برای توسعه یک coronavirus واکسن.

“ما همچنین توجه داشته باشید گرفته از وزیر امور خارجه پیشنهاد که دولت بریتانیا حق پاسخ با اقدامات مناسب در آینده” بیانیه ای گفت:.

“در این راستا ما می خواهیم به دولت یک بار دیگر که هر گونه اقدامات غیر دوستانه علیه روسیه نخواهد گذاشت و بدون مناسب و پاسخ مناسب.”

لوید راسل-john holl گام به عقب از frontbench

کار MP لوید راسل-john holl در گفت و پله به دور از نقش خود به عنوان حزب سایه وزیر کیفیت هوا و محیط زیست طبیعی – نوشتن که “آن است که با حسرت من ترک سایه وزارت با توجه به مبارزات انتخاباتی جناح راست از رسانه موقعیت من تبدیل شده باشد.”

آقای راسل-john holl تا به حال به عذر خواهی در هفته های اخیر برای گذشته و حال نظر – از جمله ادعا می کند که جی کی رولینگ بود با استفاده از تجربه خود از تجاوز جنسی به عنوان “توجیه” برای تعصب در برابر ترانس مردم و برای گذشته Facebook پست گفت یهودی صهیونیسم است “خطرناک ملی ایده” است که “نه مترقی” در آن “طبیعت”,

پیش از این نماینده گفت: عوام او رنج می برد با ارسال ویروسی خستگی طولانی مدت بیماری است که نهفته است اقلیتی از افراد مبتلا به کروناویروس.

دیگر زندانیان داعش ممکن است سعی کنید برای بازگشت به بریتانیا پس از Shamima بگوم حکم دادگاه

جهادی ممکن است سعی کنید به بازگشت به انگلستان برای مبارزه با جنگ حقوقی پس از حکم دادگاه Shamima بگوم باید اجازه ورود به بریتانیا در آن هشدار داده شده است.

دادگاه تجدید نظر گفت: بگوم که عضو داعش در سن 15 سالگی باید اعطا ورود به مسابقه های دولت در حذف او انگلیسی, ملیت.

ساجد جاوید که ساده بگوم و دیگر اعضای داعش از انگلستان از تابعیت انگلیسی خود را به عنوان دبیر خانه شد و در میان کسانی که افزایش نگرانی در روز پنج شنبه.

“اجازه دادن به او و در واقع دیگر تروریست ها و بازگشت به انگلستان به دنبال درخواست تجدید نظر خواهد ایجاد یک امنیت ملی در خطر است که نمی توان به طور کامل کاهش حتی با انحراف از منابع قابل توجه” آقای جاوید گفت.

مطلب زیر:

تبلیغات

وزیران به انتشار مطلب نتایج آزمون داده ها برای کمک به مبارزه با کروناویروس

اطلاعات بیشتر در مورد نفر تست مثبت برای coronavirus به اشتراک گذاشته خواهد شد با بهداشت عمومی مدیران و شوراهای محلی برای کمک به آنها در مبارزه با این بیماری در منطقه خود است.

از فردا بهداشت عمومی مدیران در سراسر انگلستان به طور خودکار دسترسی به هر دو تست مثبت و بیمار در سطح داده ها به صورت روزانه.

ده مقامات محلی نیز با توجه به دسترسی به اطلاعات بیمار به آنها اجازه می دهد به تماس و ردیابی بیمارانی که آلوده می شوند. این خواهد شد نورد از برای دیگر شوراها از هفته آینده.

مطلب زیر:

جیم شانون نمی تواند و نمی خواهد – دخالت در adjournment, بحث

جیم شانون تبدیل به یک بیت از یک شوخی در حال اجرا در درس خوان پارلمانی محافل برای تمایل خود را برای مداخله در adjournment بحث.

با این حال DUP MP را پیدا خواهد کرد خود را قادر به انجام این کار امروز – به عنوان او خودش را در موقعیت غیر معمول از برگزاری خود را بر روی تاثیر این ویروس بر عملکرد تاریخی کلیساها.

بیش از 240 ساختمان هنوز تحت پوشش در Grenfell-سبک پوششی

بیش از 240 ساختمان در انگلستان هنوز هم حداقل بخشی تحت پوشش قابل اشتعال در پوششی شبیه به آن بود که پیچیده در اطراف Grenfell, برج, با توجه به آمار دولت.

در مجموع 246 ساختمان های بلند هنوز آلومینیوم کامپوزیت مواد (ACM) پوششی بر روی آنها در برخی از ظرفیت بیش از سه سال پس از برج بلوک فروغ که به کشته شدن 72 نفر است.

از آن 142 هنوز کار بازسازی شروع به حذف این ماده بود که مقصر غم انگیز غرب لندن برج بلوک آتش.

با توجه به وزارت مسکن و جوامع و دولت های محلی (MHCLG) کار هنوز آغاز نشده است در 107 بخش خصوصی در ساختمان های مسکونی و 15 هتل 10 اجتماعی در بخش ساختمان های مسکونی پنج خوابگاه دانشجویی بلوک و یکی دیگر از پنج ساختمان های دولتی.

تبلیغات

به نظر می رسد دولت برای راه اندازی طرح اختصاص داده شده به حمایت از این زده شده با ترور

قربانیان حملات تروریستی می تواند دریافت غرامت پرداخت سریعتر تحت برنامه ای برای پیاده کردن این سیستم.

دولت می خواهد به راه اندازی یک طرح اختصاص داده شده برای کسانی که تحت تاثیر این حوادث در انگلستان و یا در خارج از کشور در تلاش برای مطمئن شوید که برنامه های کاربردی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و خانواده ها دریافت حمایت آنها نیاز دارید.

تغییرات پیشنهادی آمده پس از انتقاد از موجود ادعای غرامت روند که آن هم تحت بررسی است.

سال گذشته در طول انتخابات و یک گروه از بازماندگان حمله تروریستی از جمله کسانی که از سال 2017 منچستر عرصه بمب گذاری و حملات در لندن خواستار همه احزاب سیاسی موافق یک “منشور” به ارائه دسترسی سریعتر به سلامت روان پشتیبانی و سریعتر جبران کند. قربانیان’ کمیسر همچنین مارک کمک از جمله حمایت مالی خانواده ها داده می شود زمانی که یک دوست است, کشته در خارج از کشور به عنوان “تکه تکه و ناکافی”.

مت Hancock دستورات وقفه در استفاده از sub-استاندارد کروناویروس تست سواب

وزیر بهداشت مت Hancock دستور داده است تا یک وقفه در استفاده از Randox-مارک سواب در coronavirus تست پس از برخی از آنها یافت نمی شود تا به استانداردهای مورد نیاز.

آقای Hancock گفت: مجلس عوام که هیچ شواهد بالینی آسیب و یا از سیستم تست در حال تضعیف با توجه به حضور sub-تجهیزات استاندارد.

از آن می آید فقط یک روز پس از بوریس جانسون گفت: ملت تست و ردیابی سیستم “به عنوان خوب یا بهتر” از هر سیستم در جهان

مطلب زیر:

روسیه گزارش باید ساخته شده در مکان های عمومی, لیزا Nandy می گوید:

کار را لیزا Nandy گفت: دولت در گزارش به دخالت در انگلستان باید منتشر خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.
 

صحبت پس از آن آشکار شد روسیه تا به حال اقدام به هک موسسات مشغول به کار در یک coronavirus واکسن سایه وزیر امور خارجه گفت: “این گزارش اقدامات روسیه سرویس های اطلاعاتی در اشتباه هستند و باید محکوم شود.

“حزب کارگر متعهد به همکاری با دولت برای حفاظت از بریتانیا امنیت ملی و حفاظت از ما موسسات از دخالت خارجی – هیچ کدام بیشتر از کسانی که رهبری تلاش های بین المللی برای توسعه Covid-19 واکسن.

“طولانی سر رسیده روسیه گزارش در حال حاضر باید عمومی و امور خارجه به مجلس عوام و نمایندگان مجلس با ارائه مراحل بتن که گرفته خواهد شد برای محافظت از انگلستان از این نوع خارجی حملات سایبر.”

تبلیغات

لستر به باقی می ماند در جزئی مستند – Hancock

لستر باقی خواهد ماند و در جزئی مستند با وجود “شاخص مثبت” بر ميزان عفونت – مت Hancock گفته است.

برای همه آخرین من colleage اندی گرگوری است که پوشش به روز اخبار در مورد ویروس های زیر:
 

وزارت خزانه داری بازدید در ادعا بودجه بودند که منحرف به پشتیبانی Sunak شغل برنامه ریزی

خزانه را رد کرده است فکر می کنم تانک موسسه مطالعات مالی ” ادعا می کنند بودجه منحرف قبلا از پروژه های برنامه ریزی شده برای حمایت از Rishi Sunak طرح برای شغل.

در کنار اطلاعیه مهم آن نازل شد “با مقدار کمتر هیاهو” که وجود دارد کاهش قبلا هزینه های برنامه ریزی شده. با توجه به IFS خزانه گیری در بودجه برای تفویض دولت نشان می دهد که انتظار می رود این underspends به مقدار تقریبا £8 میلیارد در حالی که OBR انتظار آن را می شود بیشتر شبیه £10 میلیارد دلار است.

“این پیشنهاد اشتباه است” یک سخنگوی وزارت خزانه داری گفت. “خزانه داری را تایید کرده است اضافی فعالیت گروه ها به عنوان بخشی از طرح مشاغل.”

اما خزانه داری آمریکا اذعان کرد که “این درست است که برخی دیگر از پروژه های در حال دلار در سراسر دولت این است که غیر معمول نیست در زمان عادی – و تعجب آور نیست در جهانی همه گیر”.

Grayling هشدار عوام می سوزاند به زمین

کریس Grayling به شدت در عوام – به بحث اخیر خود شکست خورده پیشنهاد به صندلی اطلاعاتی و امنیتی comittee – اما برای هشدار دادن به این محل می تواند سوختگی به عنوان نوتردام سال گذشته آیا اگر اقدام شده است.

“من می خواهم به واقعا نقطه به همه و به خصوص به اعضای جدید در اینجا, این چیزی است که ما باید یک گزینه در مورد ما باید برای انجام این کار” آقای Grayling گفت: نمایندگان مجلس است.
 

“ما بسیار نزدیک به حال نزدیک به این اتاق به طور نامحدود در عرض چند روز از من تبدیل شدن به رهبر از خانه (در سال 2015) به دلیل آزبست کشف شد فقط وجود دارد در شفت تهویه.

“در صورتی که آزبست تبدیل شده بود جدا و یا اگر آن را به تبدیل شدن به dislodged در آینده به هر دلیلی ما را هیچ چاره ای اما بلافاصله پس از این اتاق به طور نامحدود و پس از آن چه اتفاقی می افتد؟”

هشدار در مورد یک “سیستم سیم کشی” در زیرزمین مجلس او افزود: “آن شناخته شده است برای مدت زمان طولانی مقامات باید همیشه گفت: در این خانه که آنها می تواند ما را از همه آنها می تواند صرفه جویی در زندگی ما, اما آنها می توانند صرفه جویی در ساختمان است.

“اگر ما جدی آتش در این ساختمان را سوزاند پایین در راه است که کلرمونت پارک سوخته در راه است که نوتردام سوخته پایین.”

تبلیغات

احزاب مخالف فراخوان برای اقدام در نژادپرستی به عنوان تونی Sewell به عنوان کمیسیون رهبر

احزاب مخالف آمار در دولت انتصاب تونی Sewell به رهبری جدید نژادی اختلاف کمیسیون با وجود قبلی خود ادعا می کنند که شواهدی از وجود نژادپرستی نهادی بود “شل و ول”.

آقای Sewell تایید شد توسط دولت به عنوان رئیس جدید کمیسیون نژاد و قومی و نابرابری در روز پنج شنبه – اما مخالفت نمایندگان مجلس خواستار عمل به عنوان مخالف در عین حال گزارش دیگری در مورد اثرات سیستمیک نژادپرستی در انگلستان

 
لیبرال دموکرات عدالت سخنگوی کریستین Jardine گفت: “به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه نشان داده است دولت محافظه کار به فوریت نیاز به جبران نژادپرستی نهادی در نظام عدالت کیفری و بسیاری دیگر از بخش هایی از جامعه ما است.

“من آرزو می کنم کمیسیون خوب و متعهد لیبرال دموکرات به ایفای یک نقش سازنده. اما برای تضمین این کمیسیون دندان واقعی نخست وزیر باید متعهد در حال حاضر برای اطمینان از توصیه های به آمده فقط نشستن و جمع آوری گرد و غبار.

“محافظه کار وزیران باید با استفاده از این کمیسیون به عنوان بهانه ای برای غرفه در مقابله با نژاد پرستی. ما نیاز به یک مسابقه برابری استراتژی در حال حاضر شروع با دور انداختن این محیط خصمانه سیاست ها و سوء ظن-کمتر متوقف کردن و جستجو.”

مارشا د Cordova کار سایه زنان و عدالت وزیر گفت: “آن زمان برای اقدام در مورد نژادپرستی ساختاری که ما در حال حاضر می دانیم وجود دارد.

“مقدار زیادی از شواهد که دکتر Sewell بررسی خواهد شد در حال حاضر ارائه شده به دولت است.

“اولین اولویت باید به درک که چرا بسیاری از توصیه های ساخته شده از بررسی و تحقیقات در سال های اخیر هنوز به اجرا توسط دولت است.”

Coronavirus نتیجه در انگلستان قرار داده شده است اذعان می کند مشاور ارشد علمی

Sir Patrick blue palace hotel دولت مشاور ارشد علمی اذعان کرده انگلستان تا به حال نه یک نتیجه خوب از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

صحبت به نمایندگان مجلس عوام علم و فناوری کمیته آقا پاتریک گفت: “روشن است که نتیجه در انگلستان قرار داده شده است. من فکر می کنم ما می تواند کاملا واضح و روشن در مورد آن است.”

او قبلا گفته 20,000 مرگ و میر خواهد بود “نتیجه خوب” در همه گیر اما آخرین نرخ مرگ و میر نشان می دهد بریتانیا دیده می شود بیش از 50 ، 000 مرگ و میر مرتبط با کوروناویروس.

مطلب زیر ؟
 

Andrea Leadsom خواستار محفظه ثانویه به طور دائم ثابت

در حالی که بحث که در آن نمایندگان مجلس را نشسته در حالی که عوام است و احیا رهبر سابق خانه Andrea Leadsom گفت: دائم back-up عوام مجلسی مورد نیاز است به عنوان یک طرح احتمالی در مورد یک فاجعه است.

او گفت: Commons: “این یک مورد که آیا ما علاقه داشتن به حرکت و یا ماندن در اینجا آن است که اگر ما حرکت نمی کند تمام شواهد به یک فاجعه است که می تواند ما را وادار به حرکت می کند و اگر زمانی اتفاق می افتد که همانطور که اشاره کردم در سال 2018 های احتمالی ترتیبات برای یک شکست فاجعه بار در این کاخ موقت اتاق در یک ساختمان در میدان پارلمان با استفاده از پرده و موقت سیم کشی. این طراحی به آخرین برای چند هفته در اکثر.”
 

Ms Leadsom گفت: وجود یک “نیاز آشکار برای دائمی طرح احتمالی برای نسل های آینده” که به معنی “ایجاد دائم و جایگزین احتمالی برگزاری عوام قادر به ملاقات در کاخ محیط دیوار” به عنوان فعلی “تخليه” طرح شامل برای ریچموند ،

تبلیغات

نمایندگان مجلس در ادامه بررسی طرح انتقال پارلمان

نمایندگان مجلس در ادامه به مورد مداقه قرار دادن برنامه های پیشنهادی برای حرکت مجلس به نیویورک در حالی که به پایین مجلس عوام دوباره بازسازی شده است.

سایه عوام رهبر والری واز سوال اگر موقت حرکت به نیویورک شده بود costed اضافه کرد در Commons: “این خانه نخواهد بود قادر به ادامه با پچ و ترمیم رویکرد یا یک تعمیر سریع – که نمی خواهد انجام دهد و هر گونه تاخیر را تشدید این مشکل احتمالا ساخت آن هزینه بیشتر است.”

محافظه کار Damian Hinds که صحبت می کند از طرف مجلس آثار حامی گفت: بسیاری از زمان نمایندگان مجلس “نمی توان در اطراف” برای دیدن مرمت آثار به پایان رسید.

او گفت: “این در مورد ما نیست. ما امنا از این محل است. به وضوح ما را به انجام آنچه درست است نه آنچه که اتفاق می افتد به راحت برای ما که آن زمان موقت ساکنین.”

آقای Hinds اضافه شده پچ و ترمیم رویکرد شکست خورده است و به ذکر دفتر حسابرسی ملی پیدا مجلس صرف £369 میلیون دلار در سه سال گذشته در پروژه های به نگه داشتن ساختمان در استفاده با 1 میلیارد پوند تعمیرات انباشت.

روسیه از نظر Raab مداخله ‘مبهم’ و ‘گیج’

وزارت امور خارجه روسیه سخنگوی ماریا Zakharova است را رد کرد و دومینیک Raab بیانیه در کشور خود دخالت بریتانیا در امور به عنوان “مبهم” و “گیج کننده”.

او گفت: انگلستان بود بستری وجود دارد “هیچ شواهدی از مقیاس کامل دخالت” توسط روسیه است.
 

Ms Zakharova افزود: “با این حال آنها ادعا می کنند که هر گونه تلاش از جمله دخالت غیر قابل قبول هستند و آنها نیز ابراز برخی از نکات در برخی تحقیقات تحقیقات جنایی که گفته می شود در راه است.

“در این مقطع آن است که پیش از موعد را به هر گونه اظهارات از طرف ما اما اجازه دهید من به این می گویند: این بیانیه بسیار مبهم و بسیار گیج کننده است که معلوم نیست آنچه که آنها در حال تلاش برای گفتن.”

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد آقای Raab نظرات خود به مجلس عوام زیر: