WWE Extreme Rules 2020: چگونه به تماشای, زمان شروع کامل کارت و WWE Network – CNET


20200622-feed-extremerules-match-asukasasha-temp-5c980a78f0f21fbe774e16155949822e

بازی من بیشتر هیجان زده برای.


WWE

در این سال قوانین شدید نیست و در واقع به نام قوانین شدید. آن را ترسناک نشان می دهد در قوانین شدید. من که از راه در حال حاضر, بنابراین من هرگز نمی تواند نوشتن این کلمات را هرگز دوباره. در عین حال که ممکن است اشتباهترین بخشی از نشان می دهد که پخش یکشنبه. ما باید یک چشم برای یک چشم و مسابقه بین ست رولینز و ری میستریو که در آن WWE انتظار دارد که ما به این باور کسی را از دست دادن یک چشم و یک وایت باتلاق مبارزه بین بری وایت و براون Strowman.

دومی رویارویی می تواند سرگرم کننده ادامه WWE را COVID-19 سنت از ساخت یک فیلم کوتاه از یک بازی است. من کمتر به فروش می رسد در چشم برای چشم. اما ما چیزی به مشروع نگاه به جلو به: Asuka دفاع از او را خام زنان عنوان در برابر ساشا بانک ها. این مطمئن شوید که برای سنگ. درو مک اینتایر به WWE Championship match برابر Dolph Ziggler می تواند بیش از حد خوب.

زمان شروع

قوانین شدید می گیرد در WWE عملکرد مرکز در اورلاندو ، اصلی کارت شروع می شود هر دو روز در 7 p. m. ET/4 p. m. PT. اگر شما یک پرداخت WWE Network مشترک — در $9.99 یک ماه — شما می توانید قوانین شدید زندگی می کنند بدون هیچ هزینه اضافی. در غیر این صورت شما نیاز به تماس خود را محلی ارائه دهنده کابل.

بینندگان در انگلستان را مجبور به ماندن تا دیر وقت برای تماشای قوانین شدید به عنوان نشان می دهد شروع می شود نیمه شب یکشنبه زمان انگلستان. قوانین شدید شروع می شود برای استرالیایی ها در ساعت 9 صبح AEST در روز دوشنبه.

کارت بازی

  • WWE Championship match: درو مک اینتایر (c) vs. Dolph Ziggler
  • وایات باتلاق مبارزه: Braun Strowman vs. Bray Wyatt
  • خام زنان مسابقه قهرمانی: آسوکا (c) در مقابل ساشا بانک
  • SmackDown زنان مسابقه قهرمانی: Bayley (c) در مقابل نیکی متقابل
  • Eye for an Eye مسابقه: ست رولینز در مقابل ری میستریو
  • ایالات متحده قهرمانی: خدمه آپولو (c) vs. MVP

چگونه به سازمان دیده بان: WWE Network

شما می توانید شروع (و یا راه اندازی مجدد) به اشتراک WWE Network در اینجا:

ماهانه قیمت $9.99 (ما) و یا £9.99 (انگلستان). مشترکین جدید استفاده می شود برای دریافت رایگان در ماه اما مورد دیگر که در حال حاضر وجود دارد یک رایگان ردیف (که pay-per-view حوادث در حال حاضر تحت پوشش متاسفانه).

WWE Network app در دسترس است در Roku, Xbox One, PlayStation 4, Amazon Fire TV آمازون Kindle Fire, تلویزیون اپل, iOS و اندیشه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>