Coronavirus: پر سود قراردادهای دولتی دست به محافظه کار ‘دوستان’ کار مدعی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

کار متهم کرده است که دولت از توزیع سود Covid-19 قرارداد به محافظه کار دوستان و هشدار داد که تجهیزات است و نه تحویل داده شده است.

وزرای بودند خواست تا توضیح دهد که چگونه ارزش معاملات “بیش از £830m اعطا شده است به حداقل 12 شرکت های مختلف” برای تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) – که “هرگز محسوس”.

در ویکیانبار کار نیز خواستار پاسخ بیش از یک قرارداد دست – “بدون هر گونه مناقصه عمومی فرایند” – برای اولین بار یک شرکت اجرا شده توسط یکی از دستیاران سابق مایکل گوو و کاردانی از دومینیک Cummings.

آن را “متعلق به دوستان است نخست وزیر ترین مشاور ارشد” هلن هیز کابینه سخنگوی گفت: – و “توجیه به عنوان بخشی از coronavirus پاسخ اما به نظر می رسد مربوط به مبارزه با تروریسم در اروپا”.

“انعطاف پذیری مورد نیاز در شرایط فوق العاده است و هیچ بهانه ای برای کاهش شفافیت و یا رها کردن هر گونه تلاش در سعی و کوشش به دلیل” خانم هیز اعتراض کردند.

Penny Mordaunt, یک دفتر هیئت دولت وزیر را انکار کند که PPE به حال تحویل داده شده است اما اصرار داشت هر نماینده می دانستم که یک کارمند ارشد در اول بود که یک “سابق بسیار دوست داشتنی نایب رئیس” عوام.

“اگر محترم بانوی نگرانی های جدی در مورد این قرارداد به غیر از القائات وجود دارد بسیار روشن فرآیند را از طریق رفتن و من می خواهیم او را به انجام,” او گفت:.

ردیف می آید به عنوان چهره دولت در دادگاه بیش اعطای اضطراری قراردادهای خارج از قوانین طبیعی ادعا نقض قانون تدارکات و آشکار تعصب به دیرینه همکاران.

آن راه اندازی شده است توسط قانون خوب پروژهکه تحریک مهم حقوقی است و crowdfunding برای منابع است.

جنجال در اطراف £32متر قرارداد دست به یک آفت کنترل شرکت به نام PestFix به منبع فولاد لباسهای اگر چه آن ذکر شده است دارایی خالص تنها £18,000.

در مقالات حقوقی, دولت نشان داد که در شروع این ماه هیچ لباسهای تحویل داده شده به بیمه خدمات درمانی – تقریبا سه ماه پس از قرارداد اهدا شد.

در ضمن در مکان اول داده شد £840,000 به ارزیابی اثربخشی دولت coronavirus مشاوره, اگر چه آن را نیز ذکر شده که برای آماده شدن برای تکمیل Brexit.

این شرکت از شرکت های متعلق به جیمز Frayne بود که به کار گرفته شده توسط Mr گوو زمانی که او وزیر آموزش و پرورش در کنار آقای کامینگز – در حال حاضر نخست وزیر رئیس aide.

منتقدان اعتراض در کار بود و نه تبلیغ وجود نداشت و رقابت است و هیچ مقام رسمی اطلاع از این جایزه حتی منتشر شده است.

کار کرده است در حال حاضر نوشته شده به دفتر حسابرسی ملی درخواست برای رسیدگی به راه قراردادهای اعطا شده است تحت روش اورژانس.

“دولت انتشار جزئیات برون سپاری قرارداد به ارزش حدود £3bn در حالی که رقم واقعی است و به احتمال زیاد بسیاری از تقسیم عددی بر مضرب از آن گفت:” راشل ریوز آقای گوو سایه.

پرسید: اگر او پشتیبانی چنین درخواست آقای گوو پاسخ داد: “کاملا.”

و دفاع از فرآیندهای Ms Mordaunt افزود: “مقامات مجاز به تهیه کالا و خدمات در شرایط اضطراری – این بدان معنی نیست که موشکافی و یا ارزش برای پول اصول از پنجره به بیرون بروید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>