افزایش مالیات به مخاطره می اندازد بهبود اقتصادی کار می گوید دولت

افزایش مالیات خواهد بود “خطرناک” و آن را سخت تر برای اقتصاد بریتانیا برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس کار سایه صدراعظم گفته است.

Anneliese Dodds روز چهارشنبه هشدار داد که کار را حمایت خواهد تضمین نمی شود اگر دولت جلو رفتم با افزایش مالیات بر سود سرمایه هشدار “در آخرین لحظات تصمیم گیری در اطراف مالیاتی مناسب بدون بررسی و بدون برنامه ریزی مناسب”.

تخمگذاری کار ترجیح استراتژی اقتصادی برای همه گیر او گفت: در یک سمینار که دولت باید اولویت بندی بازگشت به رشد و مالیات افزایش خواهد بود معکوس کاهش تقاضا است.

“شده است وجود دارد برخی از پیشنهاد قبل از اخبار امروز اطراف مالیات بر سود سرمایه است که می تواند وجود داشته باشد یک نوع کلی مالیات بر درآمد مالیات بر ارزش افزوده و یا بیمه ملی افزایش و یا کاهش هزینه های عمومی,” او گفت حاضر در جلسه برگزار شده توسط این موسسه برای دولت است.

“من فکر می کنم که واقعا یک حرکت خطرناک در زمانی که اقتصاد بسیار شکننده است و برخی از بسیاری از مردم بسیار عصبی در مورد خرید یک ماشین جدید و یا قرار دادن یک فرمت در یک خانه و یا هر آنچه در آن است.

“در حال حاضر خواهد بود زمان معقول به نشان می دهد به مردم است که هر دو بخش دولتی اشتغال می تواند بیشتر در معرض تهدید و یا به همان اندازه در طرف دیگر که آنها می تواند مشمول مالیات اضافی.”

پرسید که آیا رویکرد خود به اقتصاد متفاوت از سلف او تحت جرمی Corbyn رهبری خانم دادز گفت: “این شرایط به این معنی نیست که همه چیز متفاوت خواهد بود. ما در یک وضعیت متفاوت است.”

خزانه داری این هفته اعلام کرد که این امر می تواند بررسی مالیات بر سود سرمایه با برخی از پیشنهادات است که ثروتمند می تواند خواسته به پرداخت بیشتر. دولت ramped تا هزینه های طول coronavirus بحران برای پرداخت کردند طرح و حمایت بیشتری از افراد و کسب و کار – تصمیم گیری که منجر به برخی از تماس های مالیاتی افزایش می یابد و یا هزینه های عمومی کاهش به پرداخت برای هزینه های اضافی.

اما خانم دادز با اشاره به شکست سیاست های ریاضت اقتصادی پس از بحران 2008 و گفت: هر گونه تغییری که ممکن است سرکوب تقاضا در معرض خطر ساخت بدهی بیش ناپایدار در دراز مدت است.

“ما می دانیم که بهترین راه در زمینه نرخ بهره پایین از حصول اطمینان از بدهی قابل کنترل است که ما پس از آن می تواند یک روش دراز مدت در آن پرداخت … من فکر می کنم که داشتن نیست که تمرکز بر قرار دادن تقاضا می تواند بسیار آسیب,” او گفت:.

خانم دادز افزود: “من می دانم که آن را بسیار متفاوت بحران اما ما را نگاه کنید کاملا محدود و رشد تقاضا پس از بحران مالی از سال 2010 به بعد – من فکر می کنم ما نیاز به یادگیری از آن و نه تکرار اشتباهات است که ما در بازیابی از بحران کنونی است.”

Rishi Sunak بازی کردن شایعات که دولت به دنبال افزایش مالیات بر سود سرمایه گفتن مجلس عوام وزارت خزانه داری کمیته جمعه که آن را “کسب و کار به طور معمول” برای اداره مالیات ساده به بررسی خاص مالیات به صورت دوره ای.

“مالیات بر سود سرمایه است در مورد تنها یکی از آنها نشده ام نگاه در طی چند سال گذشته” صدراعظم گفت.

او حاضر کشیده می شود توسط چند سوال در مورد آینده سیاست های مالیاتی با این استدلال که این مسائل باید محفوظ برای بودجه.

پرسید که آیا کار خواهد حمایت از افزایش مالیات بر سود سرمایه Ms Dodds گفت: “ما نیاز به نگاه در جزئیات آن بدیهی است و آنچه که تاثیر آن می تواند بر اقتصاد, آیا آن را به درستی هدف قرار دادند.

“بالاتر از همه آنچه که ما واقعا نمی خواهید به است که در آخرین لحظات تصمیم گیری در اطراف مالیاتی مناسب بدون بررسی و بدون برنامه ریزی مناسب است.”

سایه صدراعظم آلمان که قبلا خدمت در سایه خزانه داری تیم تحت John مکدانل گفت: “واضح است که برای مدت زمان طولانی من شده است و گفت که بریتانیا در سیستم مالیاتی است ناقص و مترقی است که باید با رسیدگی می شود – اما من فکر می کنم که تغییرات مالیات در حال حاضر آنچه که دولت باید تمرکز کرد. من واقعا نمی من فکر می کنم آنها باید متمرکز بالاتر از همه در تلاش برای اطمینان حاصل شود که رشد می آید و تقاضا افزایش یافته است. که قطعا رفتن به مطلق خود را اولویت است.”

بریتانیا رنج می برد تا کنون آن بیشترین سقوط در تولید ناخالص داخلی در حافظه زندگی در این سال به عنوان کسب و کار تعطیل در پاسخ به کروناویروس مستند. سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) انتظار انگلستان نرخ بیکاری به افزایش است تا آنجا که 15 درصد یک بار صدراعظم را “کار حفظ و نگهداری” یا کردند طرح به پایان می رسد و بعد از آن در سال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>