Coronavirus: شکاف در کانادا فن آوری امنیت یک نگرانی برای معامله گران کار از خانه

تغییر به کانادا معامله گران کار از خانه در طول COVID-19 قرار دادن سیستم های مورد استفاده برای نظارت بر فعالیت های خود را به آزمون با برخی از کارشناسان گفت: این فن آوری نیاز به قوی تر به امن در برابر فعالیت های غیر مجاز و یا ممکن است در تجارت خودی.

بانک مرکزی کانادا هشدار داد ممکن است در این حرکت به کار از راه دور می تواند ترک موسسات مالی بیشتر در معرض آسیب پذیری عملیاتی از جمله افزایش چالش های تجارت نظارت از تغییر الگوهای تجاری. بانک مرکزی کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

بیشتر بخوانید: عمده بانک های کانادا برای جدا کردن تجارت کارکنان بیش از COVID-19 نگرانی

تا کنون بانک ها و تجارت تنظیم کننده باید به طور قابل توجهی تغییر سیستم های نظارت و کمی فعالیت های مشکوک آمده است به نور پس اکثر معامله گران شروع به کار از راه دور در ماه مارس است.

اما برخی از هشدار دادن از خطرات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“زمان بیشتری مورد نیاز است برای شناسایی هر گونه مسائل و یا تخلفات با کار از خانه گفت:” Marius Zoican استادیار امور مالی در دانشگاه تورنتو است. تجارت نوسانات دیده می شود در برخی از نقطه در طول این بحران همراه با افزایش در خرده فروشی معامله می افزاید: “سر و صدا به هر ‘سیگنال’ رگولاتور ممکن است به دنبال.”

خطرات بالاتر کمتر-به شدت-طلبه اوراق بهادار مانند درآمد ثابت و دیگر بر ضد تجارت با توجه به ریچارد Carleton, مدیر اجرایی کانادا اوراق بهادار که تنها میزبان سهام.

“بانک” تکنولوژی کافی برای انجام معاملات, سفارش, دریافت, سفارش, اعدام” از راه دور Zoican گفت.

شیوع کروناویروس: کارگزاران بورس باید حرارت گرفته شده قبل از ورود به بازار بورس طبقه تجاری

شیوع کروناویروس: کارگزاران بورس باید حرارت گرفته شده قبل از ورود به بازار بورس طبقه تجاری

اما بدون امنیت تجارت-طبقه دوربین های دیجیتال و سایت سرپرستان وجود دارد شکاف با تجارت از راه دور, او گفت:.

معافیت ارائه شده توسط تنظیم کننده در این صنعت سرمایه گذاری سازمان تنظیم مقررات کانادا (IIROC) از جمله تسکین از فرد ممیزی چک هویت و گزارش مهلت همچنین می تواند تاخیر تشخیص است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این تکنولوژی می تواند به سقوط کوتاه در مناطق از جمله تعیین اینکه آیا یک تاجر خاص است انجام معاملات و موارد تجارت خودی Zoican گفت.

سیستم های نظارت باید شامل کلید زمانه ضبط و شرکت های اختصاصی اطلاعات باید وجود داشته باشد تنها در ابر گفت: Chris فورد کانادا اجرایی خدمات مالی متمرکز مشاوره مدیریت Capco.

بیشتر بخوانید: سود سهام را تصادفا در میان COVID-19 — آنچه که برای سرمایه گذاران ؟

IIROC امیدوار است این تغییرات ساخته شده توسط این بیماری همه گیر خواهد شد “عملکرد درس” برای آینده اما چنین بحث زودرس است سخنگوی گفت, نشان می دهد تغییرات در افق. بانک های تجاری را نیز حفظ سیستم های خود را.

“حضور فیزیکی یک سرپرست در طبقه تجاری در حال حاضر توسط یک فرد … کار کردن با تیم به طور منظم از راه دور” به گفته دیوید Barrons سر از تجارت مدیریت کسب و کار در تورنتو-دومینیون بانک.

“همه دیگر نظارت است که ما انجام داده ایم قبل تغییر نکرده است.”

ترک

رویال بانک کانادا, ملت بزرگترین بانک مستقر امن لپ تاپ با فن آوری نظارت و تجهیزات ارتباطی گفت: بروس راس سر گروه تکنولوژی و عملیات در قرض دهنده.

Canadian Imperial Bank of Commerce گفت: تجاری خود را با تیم پشتیبانی شده توسط “پیچیده تجارت فن آوری نظارت و تخصص ما انطباق تیم است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Nasdaq نظارت نرم افزار که IIROC با استفاده از توابع همان زمانی که معامله گران کار از خانه به عنوان طبقه تجاری سخنگوی گفت.

Coronavirus: آینده دفاتر

Coronavirus: آینده دفاتر

اما تکنولوژی ضبط keystrokes و یا فعالیت کردن نرم افزار, او گفت:.

بانک نوا اسکوشیا کاهش یافته است به نظر. بانک مونترال نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

سابق IIROC اجرایی وندی راد در حال حاضر در هیئت مدیره گروه صنعتی کانادا نظارتی فن آوری ارتباط (CRTA) گفت: در حالی که تکنولوژی وجود دارد به پل شکاف شرکت های کوچکتر ممکن است آن را می دانم, و سیستم های میراث می تواند مانع از تصویب در شرکت های بزرگتر.

“تغییر شده است به طوری سریع نظارتی و انطباق طرف تا به حال به تکامل در پرواز” گفت: Bryden Teich, نمونه مدیر در خیابان مدیریت سرمایه گذاری که اجرا معاملات از طریق یکی از بانک های عمده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“مسائل را از طریق ترک سقوط? بله. اما آن را به شدت تنظیم صنعت وجود دارد و همه چیز در جای خود برای حفاظت از سیستم است.”

ویدئو کنفرانس در حالی که نگرانی های اجتماعی-فاصله

ویدئو کنفرانس در حالی که نگرانی های اجتماعی-فاصله

کانادا اوراق بهادار مدیران (CSA) که نظارت بر IIROC معرفی یک پست-تجارت در بازار تجزیه و تحلیل پلت فرم این سقوط تکمیل IIROC زنده تکنولوژی نظارت است. جایگزین کردن آن با سیستم فعلی آن را “ارائه افزایش بهره وری در تحلیل و بررسی مراحل با خودکار چندین پروسه” یک CSA سخنگوی گفت.

اما از آن خواهد شد در ابتدا تنها پوشش سهام معامله.

در حالی که IIROC نیاز به شرکت های با استفاده از آن اقدامات امداد را جایگزین آن اجازه می دهد تا آنها را تعیین کنید چه کسانی هستند.

“کانادا تنظیم کننده هستند که تجویزی” گفت: CRTA بنیانگذاران دانا عدل.

“اگر آنها شما می توانید ماشین قابل خواندن قوانین,” او اضافه شده است. “وجود دارد جنبش در برخی از دیگر جهانی تنظیم کننده برای حرکت به سوی بیشتر تجویزی قوانین در دستگاه قابل خواندن فرمت.”

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>