Los Angeles, San Diego, مدارس ادامه خواهد داد آموزش آنلاین در پاییز – CNET


screen-shot-2020-07-13-at-3-43-59-pm.png

این ولسوالی می گویند که آنها بیشتر را ارائه می دهد پشتیبانی آنلاین گزینه برای پدر و مادر.

Mixetto/گتی ایماژ

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

کالیفرنیا دو تا از بزرگترین مدرسه دولتی منطقه لس آنجلس و سن دیگو دوشنبه نشان داد که دانش آموزان را به مدرسه آنلاین-تنها یادگیری در ماه آینده. سرپرست لا مدارس Austin Beutner گفت: در یک صدای جیر جیر که ادامه داد: افزایش coronavirus موارد قرار می دهد سلامت و ایمنی دانش آموزان و معلمان در خطر است.

“متاسفانه COVID-19 همچنان به گسترش در منطقه لس آنجلس و ویروس است که به تاثیر چگونه ما شروع سال تحصیلی جدید گفت: Beutner. “سلامت و ایمنی در مدرسه جامعه چیزی است که ما می آید.”

لس آنجلس و سن دیگو یکپارچه مدارس گفت: آنها ارائه گسترش آموزش آنلاین آموزش برای معلمان و دانش آموزان است. این مناطق را نیز ارائه می دهد پشتیبانی آنلاین گزینه برای پدر و مادر با هدف به آن را آسان تر برای آنها را به شرکت در یادگیری کودک.

در طول دوره این بیماری همه گیر دو مدرسه منطقه ارائه شده 47 میلیون وعده های غذایی رایگان و 250.000 رایانه به دانش آموزان نیازمند است. هر دو منطقه برنامه ریزی برای ادامه به ارائه وعده های غذایی برای خانواده ها در پاییز.

سال تحصیلی شروع خواهد شد در اوت. 18 در لس آنجلس و اوت. 31 در سن دیگو. هر دو منطقه برنامه ریزی برای بازگشت به فرد در یادگیری در طول 2020-21 سال تحصیلی زمانی که بهداشت عمومی شرایط اجازه می دهد.

کالیفرنیا نورد بازگشایی تلاش در روز دوشنبه با توجه به افزایش موارد است. از روز شنبه وجود دارد بیش از 3.3 میلیون تایید موارد COVID-19 در ایالات متحده و بیش از 135,000 مردم فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>