دولت مجموعه ای به بان کی مون Huawei از 5G شبکه U-نوبه خود در میان حزب محافظه شورش

دولت بریتانیا تنظیم شده است به ممنوعیت Huawei از 5G شبکه پس از یک شورش توسط ده ها تن از حزب محافظه نمایندگان مجلس و فشار شدید از سوی ایالات متحده است.

رسانه های وزیر الیور Dowden است که انتظار می رود به اعلام U-نوبه خود در مجلس عوام پس از جلسه شورای امنیت ملی به ریاست بوریس جانسون صبح روز سه شنبه.

این تصور که دولت اعلام خواهد شد جدید Huawei تجهیزات نصب شده می تواند در این شبکه از اوایل سال آینده. نیز وجود خواهد داشت یک به اصطلاح “تبدیل” تاریخ است که توسط آن تمام موجود Huawei تکنولوژی باید برداشته شود.

با این حال هنوز مشخص نیست که چگونه به سرعت وزرای تلاش خواهد کرد به مرحله چینی مخابراتی شرکت که دخالت در 5G در حال حاضر پوش در 35 درصد است.

یک گروه از بالا به 60 نمایندگان مجلس محافظه کار بود خواست نخست وزیر به حذف تمام Huawei تجهیزات از بریتانیا شبکه تلفن تا سال 2024 در بالای ممنوعیت خرید کیت جدید.

اما BT رئیس فیلیپ Jansen هشدار می دهد که اینترنت “قطع” اگر آن را نقل مکان کرد بیش از حد به سرعت و پیشنهاد کرد که پنج سال مورد نیاز خواهد بود برای 5G و تا ده سال به صورت شبکه های دیگر.

دولت انتظار می رود به برجسته اثر جدید ایران در فناوری تراشه و همچنین نگرانی های موجود که Huawei شد یک “عامل” دولت چین.

در مورد خواسته Huawei ماه گذشته آقای جانسون گفت که حفاظت از زیرساخت های حیاتی از “خصمانه دولت فروشندگان” در حالی که روز دوشنبه معاون وزیر دادگستری رابرت Buckland گفت: “اولویت” خواهد بود امنیت ملی است.

چین سرکوب در هنگ کنگ و درک است که آن را شکست خورده برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس نیز وزن برابر Huawei دخالت در انگلستان زیرساخت ها است.

تصمیم می آید را شش ماه پس از نخست وزیر به مبارزه طلبیده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با تصویب Huawei دخالت در 5G.

این امر علامت پایان آنچه سابق دیوید کامرون نخست وزیر به عنوان “دوران طلایی” در روابط با چین است.

هفته گذشته چین سفیر به لندن هشدار داد ممنوعیت ارسال خواهد “بسیار بد پیام” به شرکت های چینی.

“چین کسب و کار جامعه همه در چگونه شما رسیدگی Huawei. اگر شما خلاص شدن از شر Huawei آن را می فرستد یک پیام به دیگر کسب و کار چینی گفت:” لیو Xiaoming.

روابط بین بریتانیا و چین در حال حاضر تحت فشار بریتانیا پس از ارائه 3 میلیون Hongkongers یک مسیر به حل و فصل در انگلستان پس از اعمال توسط پکن جدید امنیت ملی قانون در این مستعمره سابق بریتانیا.

در حالی که بسیاری از نمایندگان مجلس از دولت خواست به سختی با خط چیندیگران ترس از عواقب طولانی مدت ایستادگی کردن در زمانی که اقتصاد جهان در حال تلاش برای بهبود از coronavirus بحران است.

وزرای نشان داده اند که آنها مجبور شدند به بیش از Huawei پس از آمریکا در اعمال تحریم ممنوعیت این شرکت با استفاده از هر آمریکایی قطعات در محصولات خود است.

ملی امنیت سایبری مرکز – که قبلا پشتیبانی تصمیم گیری اجازه می دهد تا آن را محدود به نقش 5G شبکه – گفته شده است که توصیه می شود که این حرکت به معنی آن تجهیزات دیگر می تواند در نظر گرفته امن.

پیش از اعلام حزب محافظه backbencher باب Seely که عمل به عنوان co-odinator از 60-قوی Huawei علاقه گروهی از نمایندگان مجلس – گفت: عضو خواهد بود به دنبال نزدیک در هر دو پیشنهاد جدید “کیت” و “تبدیل” مهلت.

او هشدار داد که دولت می تواند به صورت یک backbench شورش زمانی که مخابرات امنیت لایحه می آید به عوام بعد از این سال اگر آنها سعی در فشار “تبدیل” تاریخ به پایان این دهه است.

“اگر وجود ندارد یک تاریخ و پس از آن شرکت های مخابراتی نمی تواند نصب Huawei کیت نمایندگان مجلس خواهد بود نگران آن است که هواوی و چین می تواند همچنان به وارد کردن کیت در حالی که لابی سخت برای معکوس کردن تصمیمات دولت,” او گفت:.

“از سوی دیگر یک اطلاعیه جدید Huawei کیت مجاز در عرض 12 ماه خواهد اطمینان همکاران.”

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>