بنا به گزارش ها گوگل وعده به استفاده از Fitbit سلامت داده ها در میان آنتی تراست اتحادیه اروپا نگرانی – CNET


google-logo-5

گوگل ظاهرا در تلاش برای اطمینان بخشیدن به اتحادیه اروپا در مورد آن برنامه ریزی شده Fitbit کسب.

آنجلا Lang/CNET

گوگل متعهد به استفاده از Fitbit سلامت داده ها میان اتحادیه اروپا ضد تراست نگرانی به گزارش روز دوشنبه گفت که آن را در تلاش برای امن تصویب به دست آوردن پوشیدنی شرکت.

“این معامله است که در مورد دستگاه های نه داده. ما قدر این فرصت را به کار با کمیسیون اروپا در یک رویکرد است که پادمان مصرف کنندگان انتظارات که Fitbit دستگاه داده نمی شود برای تبلیغات استفاده می شود” گوگل در بیانیه ای گفت به سلامت.

سال گذشته گوگل اعلام $2.1 میلیارد معامله برای به دست آوردن Fitbit در تلاش برای تقویت کسب و کار خود را در فن آوری های پوشیدنی مانند ساعت های هوشمند و دستگاه های دیگر. در اوایل این ماه در یک گروه 20 نفره از مصرف کننده و سازمان با ارسال نامه به ضد تراست تنظیم کننده در سراسر جهان از جمله ایالات متحده و اتحادیه اروپا, کانادا و دیگران.

اروپا رقابت کمیسیون پس از آغاز بررسی گوگل را در مقابله با Fitbit. این تصمیم اتحادیه اروپا برای تنظیم کرده است گزارش شده است تحت فشار قرار دادند از جولای 20 Aug. 4 دلیل گوگل اطلاعات تعهد است.

گوگل نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>