Ghislaine ماکسول به نظر می رسد در دادگاه به قید وثیقه شنوایی در اپستاین مورد

ایالات متحده قاضی است که انتظار می رود برای تصمیم گیری در روز سه شنبه که آیا به اعطای وثیقه به Ghislaine ماکسول جفری اپستین دیرین کاردانی که متهم شده است با برگشتاندن دختران جوان تا اواخر سرمایه گذار می تواند از نظر جنسی سوء استفاده از آنها.

ایالات متحده منطقه قاضی آلیسون ناتان در منهتن تنظیم شده است برای رسیدگی به تفهیم اتهام ماکسول که دادستان متهم به کمک به اپستاین جذب و در نهایت سوء استفاده دختران از سال 1994 تا 1997 و دروغ گفتن در مورد نقش او در رسوبات و در سال 2016.

ادامه مطلب: جفری اپستاین کاردانی Ghislaine ماکسول بازداشت توسط FBI

دادستان روز دوشنبه نیز در توصیف تلاش های آنها گفت: ماکسول استفاده می شود سعی کنید برای جلوگیری از دستگیر شدن.

Maxwell, 58, است انتظار می رود به اعتراف به گناه نیست به شش اتهامات جنایی از جمله چهار مربوط به حمل و نقل افراد زیر سن قانونی به صورت غیر قانونی اعمال جنسی و دو برای دروغ.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دادستان می خواهید ماکسول بازداشت تماس او را “افراطی” پرواز خطر با هیچ دلیلی برای ماندن در ایالات متحده است. ماکسول وکلا به دنبال یک وثیقه بسته از جمله 5 میلیون دلار اوراق قرضه و خانه حبس با نظارت الکترونیکی.

FBI فراهم می کند جزئیات Ghislaine ماکسول دستگیری در نیوهمپشایر

FBI فراهم می کند جزئیات Ghislaine ماکسول دستگیری در نیوهمپشایر

ماکسول دستگیر شده بود در روز 2 ژوئیه در برادفورد, New Hampshire, که در آن مقامات گفت که او مخفی شده بود در یک 156 هکتار ملک خریداری شده توسط او در ماه دسامبر گذشته در یک معامله نقدی با هویت محافظت.

وکلای ماکسول گفت که او وجود دارد نقل مکان و تغییر تلفن و آدرس ایمیل برای فرار از “قدرت و نفوذی پوشش رسانه ای.”

اما دادستان گفت: زمانی که ماموران FBI رفت به دستگیری ماکسول آنها به زور وارد خانه اش جایی که او را مخفی می کردند در یک اتاق داخلی و یک تلفن همراه پیچیده شده در فویل قلع در یک تلاش آشکار برای فرار از تشخیص.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ماکسول همچنین با استفاده از سابق انگلیس پرسنل نظامی به محافظت از او در نیوهمپشایر دادستان گفت.

“باید وجود داشته باشد شکی نیست که متهم است ماهر در زندگی در اختفا” دادستان گفت:, و اضافه کرد که او ثروت و متعدد شهروندی و آمریکا و فرانسه و بریتانیا نیز پشتیبانی می کند نیاز برای بازداشت.

ادامه مطلب: لباس bedsheets گرفته شده دور از Ghislaine ماکسول به علت خودکشی نگرانی های رسمی می گوید:

ماکسول برگزار شده است پس از تاریخ 6 ژوئیه در شهر بازداشتگاه بروکلین زندان و انتظار می رود که به نظر می رسد توسط ویدئو کنفرانس در 1 p. m. EDT (1700 به وقت تهران) تفهیم اتهام.

وکلای ماکسول نیز استدلال کرده اند که وثیقه توجیه بود چرا که او ممکن است قرارداد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus در بروکلین زندان است.

وکیل او باید پیش نمایش Maxwell امکان دفاع.

از جمله این که او به اتهام سوء مدتها پیش رخ داده است و خواهد بود برای تعقیب است و او محافظت توسط اپستین سال 2007 مورد درخواست با دادستان فدرال در میامی که تحت پوشش “هر بالقوه co-توطئه گران.”

اپستاین متهم شد در ماه ژوئیه گذشته با جنسی, بهره برداری از ده ها تن از دختران و زنان از سال 2002 تا 2005 در خانه خود را در منهتن و پالم بیچ فلوریدا. او خود را به دار آویخته آخرین Aug. 10 در سن 66 در منهتن زندان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>