دیو Prentis: رهبر صدا را به مرگ پس از 20 سال

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

رهبر بریتانیا بزرگترین اتحادیه اروپا هماهنگ است را به ایستادگی کردن در پایان سال و پس از 20 سال به عنوان دبیر.

دیو Prentis در زمان رهبری 1.3 میلیون-عضو بخش عمومی اتحادیه در 1 ژانویه سال 2001 بود و انتخاب مجدد در سال 2005 2010 2015.

او در ستایش او “برجسته رهبری” توسط آقا Keir Starmer که پیشنهاد برای کار رهبری در سال جاری با توجه به افزایش قابل توجهی توسط اولیه حمایت از هماهنگ است.

از میانه پایان از اتحادیه های کارگری و طیف آقای Prentis صحبت کردن به نفع یک دوم همه پرسی عضویت در اتحادیه اروپا و در سال 2017 هشدار داد در برابر “خوشنودی” که تا به حال دیده می شود کار از دست دادن تماس با حامیان سنتی تحت جرمی Corbyn رهبری است.

اعلام تصمیم خود به کناره زمانی که مدت خود را از دفتر به پایان می آید در ماه دسامبر آقای Prentis گفت: “من خیلی افتخار می کنم به عنوان هماهنگ دبیر برای 20 سال است. این است عزت و افتخار زندگی من قادر به نشان دادن باور نکردنی ما خدمات عمومی کارگران در سراسر ما چهار سازمان ملل و هرگز بیشتر از گذشته چند دشوار ماه.

“به عنوان بحران بهداشت و درمان تبدیل به یک بحران اقتصادی من در اینجا خواهد بود برای ادامه منجر به اتحاد تا پایان این سال است. وجود دارد بسیاری هنوز به انجام برگزاری این دولت به حساب خود را برای دست زدن به همه گیر, حصول اطمینان از تامین مالی مناسب برای خدمات عمومی و مناسب و معقول افزایش پرداخت برای همه کارکنان زحمتکش.”

در یک پیام به Prentis, Starmer گفت: “من می خواهم برای تشکر از شما برای بسیاری از سال از رهبری برجسته و ستودنی نمایندگی قهرمانانه ما خط مقدم کارگران در طول coronavirus بحران است.

“من می دانم که شما همیشه خواهد شد کمک به جنبش ما است و ما همچنان به مبارزه با هم.

سایه عدالت, منشی, David Lammy گفت: “دیو Prentis است کمک زیادی در سراسر زندگی حرفه ای او به حقوق و منافع کارگران… الهام به اعضای اتحادیه های کارگری در سراسر کشور او را بشدت از دست رفته است.”


و سایه وزیر بهداشت Jonathan Ashworth توصیف او به عنوان “یکی از بهترین و موثر ترین اتحادیه های کارگری دبیران به طور کلی ما تا کنون دیده ام – همیشه برای مبارزه با کم پرداخت می شود بخش عمومی کارگران و تامین امنیت معنی پیروزی برای هماهنگ دادند. غول پیکر جنبش کارگری که از دست رفته خواهد شد”.

آقای Prentis پیوست Nalgo اتحادیه در سال 1975 و افزایش برای تبدیل شدن به آن معاون دبیر کل در سال 1990. او صدایی معاون دبیر کل از تشکیل آن در سال 1993 ادغام NALGO, NUPE و CoHSE و در زمان بیش از دبیر کلی از رادنی Bickerstaff در سال 2001.

یک جدول زمانی برای انتخاب جانشین او خواهد شد توافق با اتحادیه ملی کمیته اجرایی تا پایان این ماه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>