Coronavirus: پوشش صورت به طور اجباری در انگلیسی مغازه ها از 24 جولای

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

پوشش صورت به طور اجباری در مغازه ها در انگلستان از 24 July وزیر بهداشت مت Hancock اعلام خواهد شد در روز سه شنبه.

عدم پوشش بینی و دهان در حالی که در داخل فروشگاه – از جمله سوپر مارکت ها – خواهد بود با مجازات جریمه نقدی از 100 پوند. قوانین نمی خواهد نیاز به استفاده از یک پزشکی ماسک که وزیران می خواهید برای حفظ خط مقدم برای سلامت کارکنان.

اعلام به ارمغان می آورد انگلستان در خط با اسکاتلند ساخته شده است که پوشش صورت اجباری در مغازه ها در 10 جولای و به شرح زیر تصمیم گیری نیاز به استفاده از آنها در حمل و نقل عمومی در انگلستان از 15 ژوئن.

می آید تنها چند روز پس از بوریس جانسون عکس شد برای اولین بار با پوشیدن یک ماسک – خرید £2 از Poundstretcher – برای پوشش بینی و دهان خود را در طول سفر به فروشگاه.

اما از آن خواهد سوخت اتهامات از سردرگمی در قلب دولت بیش از پاسخ به coronavirus بعد از ارشد وزیر کابینه مایکل گوو اصرار در روز یکشنبه که پوشش نخواهد بود زهرا در انگلیسی مغازه ها.

کارگری گفت: دولت بوده است “آهسته و مبهم” بیش از این فرمت استفاده اجباری با وجود صدور راهنمایی مدتها قبل به عنوان 11 May مردم را به پوشیدن پوشش صورت محصور در فضاهای عمومی که در آن آنها ممکن است در تماس با مردم آنها را معمولا ملاقات کند.

انگلستان بوده است در میان ضعیف ترین کشور در جهان به اتخاذ پوشش صورت در گیر با مراتب پایین تر از نرخ استفاده از در کشورهایی مانند ژاپن و کره جنوبی و سنگاپور که در آن آنها در همه جا تقریبا از همان ابتدا و حتی در پشت ما که در آن آنها دیده می شود توسط بسیاری به عنوان یک تخلف از آزادی است.

حداقل 120 کشور در حال حاضر ساخته شده آنها اجباری است.

با توجه به نظرسنجی YouGov در آغاز این ماه فقط 36 درصد از انگلیسی ها گفته بودند با پوشیدن پوشش صورت در اماکن عمومی نسبت به 90 درصد در سنگاپور 83 درصد در ایتالیا و 73 درصد در ایالات متحده و 65 درصد در آلمان است.

آقای هنکاک را تایید خواهد کرد که دولت هدایت می شود به روز رسانی برای تمام مغازه ها با مقررات تحت سلامت عمومی (کنترل بیماری) قانون 1984 به تصویب بدون نیاز به رای گیری در مجلس.

در حالی که فروشگاه کارکنان خواسته خواهد شد که به مشتریان را تشویق به پیروی از آنها را نمی توان انتظار داشت به اجرای قانون است. این خواهد بود که موضوع برای پلیس. کودکان زیر 11 و افراد معلول خاص – مانند مشکلات تنفسی – معاف خواهد بود و خوب می تواند نصف به £50 در صورت پرداخت در عرض 14 روز.

در اوایل آوریل 21, دولت مشاوران علمی گروه برای شرایط اضطراری (Sage) به این نتیجه رسیدند که “تعادل وجود شواهد کافی برای حمایت از, توصیه, جامعه, استفاده از پارچه ماسک صورت برای دوره های کوتاه مدت در فضاهای محصور که در آن اجتماعی فاصله ممکن نیست”.

بوریس جانسون یکی از آخرین رهبران جهان به عکس با ماسک در (پارسونز رسانه ها)

دانشمندان تاکید کرد که غیر پزشکی پوشش بودند استفاده از کمی برای محافظت از پوشنده لباس از, عفونت, اما می تواند کمک به جلوگیری از بدون علامت Covid مبتلا از انتقال این بیماری به دیگران.

آقای جانسون مواجه شده است و افزایش انتقاد shying دور از یک الزام قانونی برای استفاده از آنها در مغازه ها. مستقل حکیم گروهی از دانشمندان گفت که “ماسک صورت باید اجباری در داخل فضاهای هر کجا که ممکن است”.

اما رسمی دولت پیام بوده است به ویژه ولرم در مورد منافع خود را با هدایت در بازگشایی بارها و رستوران ها بیان کرد که “برخی از شرایط وجود دارد که پوشیدن صورت پوشش ممکن است که مفید به عنوان یک اقدام احتیاطی” در حالی که “شواهد نشان می دهد که پوشیدن صورت پوشش محافظت نمی کند شما”.

نخست وزیر حاکی از تغییر در سیاست در رسانه های اجتماعی پخش در روز جمعه که در آن او گفت که او بود با توجه به “سختگیرانه” قوانین است.

اما آقای گوو پیشنهاد روز یکشنبه که دولت بعید به اقدام نظارتی و اضافه کرد: “من فکر نمی کنم اجباری نه, اما من می خواهم مردم را تشویق به پوشیدن ماسک صورت زمانی که آنها در داخل در یک محیط که در آن آنها ممکن است مخلوط کردن با دیگران و در جایی که تهویه ممکن است به عنوان خوب به عنوان آن ممکن است. من فکر می کنم آن است که اساسی رفتار خوب و حسن نیت ارائه میدهد و نظر به پوشیدن ماسک صورت.”

یک هیچ از 10 سخنگو گفت: “در حال رشد است شواهد این که با پوشیدن چهره و پوشش در یک فضای محصور کمک می کند تا محافظت از افراد و کسانی که در اطراف آنها از coronavirus.

“نخست وزیر شده است و روشن است که مردم باید به استفاده از پوشش صورت در مغازه ها و ما را به این اجباری از 24 جولای.”

راهنمایی در استفاده از پوشش صورت در موقعیت های دیگر نگه داشته شود تحت بررسی گفت: Downing Street.

لیندا Bauld, استاد بهداشت عمومی در دانشگاه ادینبورگ گفت: “سه یا چهار ماه پیش” برخی از همکاران او در انگلستان بودند مطمئن نیستید از شواهد حمایت از پوشش صورت اما این که “در حال حاضر برخی از کسانی که کاملا نامشخص چند وقت پیش در حال حاضر قطعا گفت که شواهد جدید نشان می دهد که ما باید با پوشیدن این”.

کار را به سایه وزیر بهداشت, Jonathan Ashworth گفت: “دولت کند بوده است و مبهم دوباره بر چهره پوشانده اند.

“با توجه به دولت خود ارشاد صادر شده در 11 مه توصیه نفع ماسک صورت, بسیاری از را بپرسید که چرا دوباره باید وزرای کند در تصمیم گیری در این همه گیر و به همین دلیل آن را یکی دیگر از 11 روز قبل از این دستورالعمل های جدید به اجرا در آمده است.

“این وزیر بهداشت باید حساب برای این تاخیر بیشتر فردا.”

هلن Dickinson, مدیر ارشد اجرایی بریتانیایی خرده فروشی کنسرسیوم گفت: “خرده فروشان را ساخته اند از ایمنی کارکنان و مشتریان خود را در اولویت ما حمایت از اقدامات به منظور حفاظت از سلامت عمومی است.

“در حالی که خرده فروشان خواهد نقش خود را در ارتباط با قوانین جدید در صورت ماسک نباید آنهایی که اجرای این قوانین است. با صدها نفر از حوادث خشونت و سوء استفاده در جهت خرده فروشی کارکنان هر روز ما ضمن استقبال از اعلام این خبر که اجرای خواهد بود را به مقامات به جای به طور بالقوه قرار دادن hard-working, خرده فروشی, و همکاران در راه آسیب است.

“ما مشتاقانه منتظر به وضوح بیشتر بر سر اینکه آیا پوشیدن پوشش صورت اعمال خواهد شد به کارکنان فروشگاه. بنابراین باید انعطاف پذیری را برای همکاران که در فروشگاه ها در تمام طول روز و در حال حاضر می تواند به نفع از دیگر اقدامات ایمنی از جمله به عنوان محافظ صفحه نمایش و 2 متر فاصله.

“خرده فروشان در حال حاضر صرف صدها میلیون نصب perspex صفحه نمایش, اجرای, اجتماعی, فاصله اقدامات و ارائه اضافی تمیز کردن در فروشگاه ها; ما امیدواریم که این خبر را به خریداران حتی بیشتر احساس اعتماد به نفس در مورد بازگشت به خیابان بالا.”

کلر Walker, co-مدیر اجرایی اتاق بازرگانی گفت: “کسب و کار نیاز به وضوح در رویکرد به پوشیدن پوشش صورت است که سازگار و پشتیبانی توسط بهداشت عمومی و شواهد. مغازه ها و دیگر محیط داخلی کسب و کار نیاز به دانستن آنچه که قوانین جدید را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“به روز شده در ارشاد از جمله در اجرای صادر می شود باید به سرعت بنابراین شرکت می تواند خود را حفظ Covid-secure وضعیت و ادامه عملیات خود را با موفقیت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>