گرفتن کامل مشتری’ این هفته و نقطه قمر تنها با دوربین دوچشمی – CNET

بنابراین مشتری نخواهد بود اما این هفته در زمان مناسب به زل زل نگاه کردن در آن.

NASA/JPL-Caltech/SwRI/MSSS/پردازش تصویر توسط Kevin M. Gill

شکستن دوربین دوچشمی گرفتن یک تلسکوپ کوچک و یا فقط نگاه کردن. مشتری, منظومه شمسی را scenically طوفانی گاز غول پیکر خواهد بود به خصوص روشن و زیبا این هفته این زمان مناسب به دنبال آن بزرگترین قمر.

مشتری می رسد مخالفت صبح روز سه شنبه به معنی این سیاره واقع خواهد شد در مقابل خورشید با زمین در میان مانند کیهانی ساندویچ.

“مشتری خواهد شد و در آن نزدیک ترین و درخشان برای این ظهور به طور موثر یک “کامل مشتری’ افزایش حدود غروب آفتاب و محیط اطراف طلوع آفتاب” گفت: ناسا در جولای skywatching به روز رسانی.

با روشن شدن آسمان و یک مجموعه خوب از دوربین دوچشمی یا تلسکوپ کوچک شما می توانید نگاه برای مشتری چهار قمر: Io, اروپا, Ganymede و Callisto. ناسا توصیه رعایت قمر در طول زمان با چک کردن آنها را شبانه و یا در انتظار چند ساعت بین جلسات مشاهده خود را برای گرفتن حرکات مداری در اطراف سیاره است. این هفته برای این امتحان کنید.

در حالی که شما به ماه زل زده یک لحظه به تامل اروپا در خاص است. ناسا در حال برنامه ریزی آن Europa Clipper ماموریت به دیدار جذاب moon که ممکن است بهترین شرط بندی برای پیدا کردن نشانه هایی از حیات بیگانه در جهان دیگری در منظومه شمسی ما.

اگر شما می خواهید حتی یک نگاه دقیق تر در مشتری و آن وحشی و swirly جو و سپس مطمئن شوید برای بررسی از تصاویر از ناسا در حال انجام ماموریت جونو. این که آیا شما در حال دیدن یک “دلفین” در سیاره ابر و یا مشاهده آن را از دور مشتری زیبایی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>