بوریس جانسون دولت ممنوع اعلام کرده است خرید جدید Huawei تجهیزات توسط انگلستان مخابراتی اپراتورها از پایان سال 2020 است. وزیر فرهنگ الیور Dowden گفت: قانون خواهد اطمینان از حذف کامل از تمام Huawei کیت از شبکه های 5G توسط 2027.

چین کارشناسان هشدار داده اند در مورد تاثیر بسیار زیادی در روابط پکن پیش بینی “بسیار شدید آشوب”. توبیاس الوود صندلی عوام دفاع کمیته گفت: “ما در حال رفتن به یک جنگ سرد وجود دارد بدون شک در مورد آن است.”

در جای دیگر سر از ملاقات پلیس فدراسیون گفت: حرکت دولت نیاز به پوشیدن ماسک صورت اجباری در انگلیسی مغازه ها از 24 جولای خواهد بود “غیر ممکن” برای به اجرا درآوردن. کار سوال که چرا وجود دارد 11 روز تاخیر قبل از سیاست می آید.

چه Huawei U-نوبه خود وسیله ای برای کاربران تلفن همراه در بریتانیا

یکی از مهم ترین اثرات این تصمیم به نوار Huawei خارج از شبکه 5G را به تاخیر اجرای از تکنولوژی که در انگلستان توسط دو تا سه سال – به عنوان به خوبی به عنوان هزینه £3bn.

تعداد بسیار کمی از گوشی های در حال حاضر قادر به استفاده از 5G شبکه و اجرای دستگاه ها و همچنین شبکه است که به احتمال زیاد کند به این معنی که این تاخیر احتمالا آمار مردم کمتر از آن را اگر آن را تحت تاثیر شبکه های 4G ،

اما با هر گونه تاخیر به زیرساخت های کاربران ممکن است قادر به دریافت کامل ارزش خود را 5G گوشی که برخی از آنها در حال حاضر, اما بسیاری از آن وارد خواهد شد در ماه های آینده.

ما تکنولوژی ویرایشگر اندرو گریفین در انشعابات.

‘تصادف ماشین به صورت دیجیتال ما اقتصاد” می گوید: کار

کار سایه دیجیتال, علم و فناوری, وزیر چی Onwurah به نام دولت را به “گرفتن یک طرح و امن ما انتقادی ارتباطات زیرساخت دیجیتال ما اقتصاد و امنیت ملی ما”.

“این یک تصادف ماشین به صورت دیجیتال ما, اقتصاد, اما یکی شده اند که می تواند قابل رویت از فضا,” او گفت:.

در پاسخ به Onwurah الیور Dowden گفت: “انتشار خلاصه ای از توصیه های امنیتی”.

وی افزود: “او پرسید: در مورد کار بر روی جایگزین – ما در حال حاضر با همه ما پنج چشم همکاران در آن جایگزین بنابراین اولین چیزی که ما باید انجام دهید این است که اطمینان حاصل شود که ما محافظت می کند دو نفر دیگر از فروشندگان در این بازار پس از نوکیا و اریکسون. ما نیاز به منابع جدید در. شروع می شود که با سامسونگ و شروع آن با NEC.”

اکثر انگلیسی ها عقب حذف Huawei از 5G

ما می دانیم که هیچ 10 می پردازد بسیار نزدیک با توجه به نظر سنجی برای تصمیم گیری های کلیدی. تنها 16 درصد از مردم بریتانیا خواست هواوی به بازی نقش مهمی را در شبکه 5G در حالی که 52 درصد حمایت این ایده از بین بردن این شرکت از رول.

تبلیغات

“ما می خواهیم آنها را به تجدید نظر در’: Huawei پاسخ

Huawei انگلستان سخنگوی اد بروستر گفت: “این تصمیم ناامید کننده است خبر بد برای هر کسی که در انگلستان با یک تلفن همراه است. آن را تهدید می کند به حرکت در بریتانیا به دیجیتال خط آهسته فشار تا صورتحساب و تعمیق شکاف دیجیتال.

“به جای ‘درست کردن’ دولت درست است و ما می خواهیم آنها را به تجدید نظر.

“ما با اعتماد به نفس باقی می ماند که ما محدودیت نمی خواهد تحت تاثیر انعطاف پذیری یا امنیت محصولات ما عرضه به انگلستان است. متاسفانه ما در آینده در انگلستان تبدیل شده سیاسی این است که ما در مورد سیاست های تجاری و امنیتی است.”

وی افزود: “ما به انجام یک بررسی دقیق از آنچه امروز اعلام معنی برای کسب و کار ما در اینجا خواهد شد و کار با دولت بریتانیا به توضیح دهید که چگونه ما می تواند همچنان به کمک به بهتر متصل بریتانیا است.”

‘چرا با وجود تاخیر تا سال 2027?’: Huawei بان کی مون, واکنش

حزب محافظه کار MP توبیاس الوود صندلی از کمیته دفاع گفت: او “خوشحال” در این تصمیم اضافه کرد: “این اولین فرصت برای دولت به ایستادن و می گویند “نه بیشتر”. این اولین نشانه ای که ما در حال رفتن به شوی.”

Nigel Farage توصیف آن را به عنوان تنها “یک پیروزی نسبی” به tweeting: “نه به Huawei بزرگ است اما ما نمی توانیم صبر کنید تا سال 2027 برای حذف از کیت.”

حزب محافظه کار MP باب Seely یک حزب پیشرو ضد Huawei backbench شورشیان گفت: “اگر شرکت های مخابراتی باور Huawei گرفته می تواند از 5G تا سال 2025 چرا با وجود تاخیر تا سال 2027?”

Huawei باید حذف تجهیزات توسط 2027 می گوید وزیر

Huawei دارای هفت سال قبل از همه تجهیزات آن باید از خارج از شبکه 5G.

“ما به این نتیجه رسیده اند لازم است و در واقع محتاطانه به ارتکاب به یک جدول زمانی برای حذف Huawei تجهیزات از ما 5G شبکه توسط 2027” گفت: Dowden.

آیا حزب محافظه شورشیان خوشحال بود که در مورد زمانبندی?

Dowden اعتراف کرد این تصمیم می تواند منجر به تاخیر در 5G رول. “امروز تصمیم را به تاخیر می اندازد رول با یک سال بیشتر و اضافه کردن یک و نیم میلیارد پوند به هزینه ها.”

اما کسانی که مبالغ بالای در حال حاضر هزینه های متحمل شده توسط تاخیر بیش چینی غول تکنولوژی. وزیر توضیح داد که تمام قصههای هزینه بین £2bn و £3bn و علت تاخیر بین دو تا سه سال است.

 

الیور Dowden در زبان عوام (پارلمان تلویزیون)

تبلیغات

Huawei ممنوع از بریتانیا شبکه 5G

وزیر فرهنگ الیور Dowden تایید کرده Huawei ممنوع خواهد شد از انگلستان 5G شبکه.

انگلستان دیگر نمی تواند “اعتماد به نفس” در این شرکت گفت: Dowden – با استناد به تحریم های جدید آمریکا علیه شرکت و گفتن آن را “شدید” تاثیر در این شرکت توانایی تامین tech.

“از پایان سال جاری اپراتورهای مخابراتی باید خرید هر 5G از تجهیزات Huawei,” او گفت:.

ایجاد ماسک رایگان می گوید مستقل حكيم گروه دانشمند

مستقل حکیم گروهی از دانشمندان – و یا حداقل بیشتر اگر آن را – پشتیبانی از پوشیدن اجباری از پوشش صورت در مغازه ها و می خواهم آن را گسترش به دیگر داخل تنظیمات می نویسد: معاون سیاسی ویرایشگر راب مرریکک.

اما بسیاری از اعضای آنها اصرار وزیران به رسمیت شناختن یک اطلاعات عمومی کمپین نیاز به سیاست جدید یک موفقیت به مردم مشاوره دقیق در مورد چگونه به آنها را می پوشند و از مزایای انجام.

سوزان Michie, یک روانشناس سلامت گفت: کمتر به خوبی خاموش نمی باید انتظار به پرداخت برای پوشش و گفت: “ما نیاز به اطمینان حاصل شود که همه کسانی که به آنها نیاز دارد و نمی توانیم آنها را با ارائه شده است آنها را بدون هزینه است.”

رابرت غرب یک استاد روانشناسی بهداشت اذعان واقعی مزایای پزشکی از پوشش صورت – به خصوص برای پوشنده لباس – هنوز نامشخص است اما استدلال آن را به ارزش مصرف گام. “در دوره عادی از حوادث بسیاری از ما احساس می کنید به اندازه کافی وجود ندارد برای قانونگذاری به مردم را به انجام کاری – اما این غیر معمول بار. تعادل منتقل شده به برخی از فرم الزامی.”

اما این طرح به خوب refuseniks مورد انتقاد قرار گرفت. استفان Reicher یک استاد روانشناسی اجتماعی گفت: “من فکر نمی کنم جریمه لازم است. اولین غریزه باید به مجازات.”

کسب و کار رئیس خواستار وضوح مطلق’ در صورت پوشش قوانین

رئیس اتاق بازرگانی بریتانیا (BCC) است و از دولت خواست به ارائه “وضوح مطلق” به خرده فروشان در قوانین جدید در اطراف پوشیدن پوشش صورت در مغازه ها و سوپر مارکت ها.

مارشال گفت: BCC شد حمایت از قوانین جدید گفت که کمک به “بازگرداندن اعتماد مصرف کننده” و تشویق بیشتر مردم به بازگشت به فروشگاه.

سابرینا بر همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد قوانین جدید و کسانی که از آنها معاف است.

 

تبلیغات

دو سوم موافق پوشش صورت باید اجباری در مغازه ها

ادامه بحث را به خشم در رسانه های اجتماعی مورد اجباری با پوشیدن ماسک و اینکه آیا لازم است برای دولت به انگلستان مغازه ها و خریداران 11 روز برای آماده سازی.

یک یادآوری است که 60 درصد از مردم موافق باید آن را اجباری در مغازه ها و تنها 34 درصد می گویند باید آن را از چپ به مردم برای تصمیم می گیرید که آیا یا نه.

وقتی که می آید به “حس مشترک” داوطلبانه رفتار (به عنوان مایکل گوو به تازگی آن را به نام) های اخیر نظرسنجی در بر داشت که 36 درصد از انگلیسی ها یک ماسک صورت در اماکن عمومی در مقایسه با 65 درصد از مردم در آلمان 78 درصد در فرانسه و 83 درصد در ایتالیا و 86 درصد در اسپانیا.

هنگامی که Huawei توان از بریتانیا 5G?

بنابراین چگونه ممکن است Huawei نقش مهمی در بریتانیا 5G شبکه? آن را هنوز روشن نیست چه مهلت وزیر فرهنگ الیور Dowden خواهد بود تنظیم کردن امروز.

وزیر است و انتظار می رود به می گویند که هیچ جدید Huawei تجهیزات را می توان نصب شده در شبکه را از به عنوان به زودی به عنوان در سال آینده.

تلگراف گزارش کرده است که دولت این است که “هدف” 2024 برای حذف تمام شرکت کیت اما با توجه به بار شرکت فن آوری را نمی توان کاملا حذف شده از شبکه تا سال 2027.

آقا ایان دانکن اسمیت یکی از 60 حزب محافظه کار در مجلس گفت: نوشته اند برای هشدار در برابر “بی دلیل به تاخیر بیاندازد”.

این نامه گفت: “دانستن اینکه چگونه به آرامی چین طول می کشد و این اطمینان را داده است بسیاری از همکاران و حتی بیشتر ناراحت کننده در مورد یک نقش برای Huawei در شبکه ما. با توجه به این که ما مشتاقانه امیدوارم که شما به پایان خواهد رسید Huawei توانایی تامین انگلستان بحرانی ملی زیرساخت ها است.”

‘Rocco قرار دادن دم خود را پایین’

آنها می گویند هرگز کار با کودکان و یا حیوانات. MP minns گربه Rocco تبدیل شده است یک لحظه رسانه های اجتماعی ستاره پس از قطع SNP سیاستمدار سهم صبح امروز وزارت دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش (DCMS) جلسه کمیته.

“روکو قرار دادن دم خود را پایین,” او گفت: پس از تلاش بیهوده برای ادامه در خنده.

تبلیغات

مرگ و میر مربوط به Covid-19 در انگلستان ظهور فقط تحت 56,000 داده ها را نشان می دهد

تعداد مرگ و میر مربوط به Covid-19 در انگلستان افزایش یافته است به کمتر از 56,000 با توجه به آخرین فیلم های موجود برای فایرفاکس اطلاعات و آمار رسمی از اسکاتلند و ایرلند شمالی و ولز است.

اما تعداد هفتگی ثبت شده مرگ و میر مربوط به کروناویروس کاهش یافته و به پایین ترین سطح پس از مستند مارس آغاز شد, آخرین آمار و ارقام نشان داده اند.

داده ها از فایرفاکس منتشر شده در سه شنبه نشان داد تعداد مرگ و میر درگیر Covid-19 ثبت شده در انگلستان و ولز در هفته پایان 3 جولای بود 532.

داستان لستر را مستند و عبرت

آن را در حال حاضر دو هفته از محلی مستند تحمیل شده بر لستر زیر سنبله در coronavirus موارد – بدون فوری نشانه ای از آن کاسته شود.

هر گونه تصمیم گیری برای بلند کردن لستر را در مستند “نمی تواند با عجله” و بستگی به بیماری کروناویروس نرخ سقوط به سطح قابل مقایسه با مناطق دیگر گفت: یکی از دولت معاون رئیس پزشکی افسران در روز دوشنبه.

هنوز چند رهبران محلی و کارشناسان بهداشت و درمان گفته اند مستقل است که تصمیم اولیه برای قفل کردن لستر قبل بود miscommunication و یک کاتالوگ از خطاها و تاخیر که تنها در خدمت به تشدید این شهر وضعیت.

ساموئل Lovett گرفته یک نگاه نزدیک تر است.

Huawei انگلستان رئیس پله پایین

لرد براون پله به عنوان Huawei انگلستان رئیس جلوتر از چینی ها فن آوری های غول پیکر در حال محروم از بازی در هر نقش در بریتانیا 5G شبکه.

یک Huawei سخنگوی گفت: “زمانی که لرد براون شد رئیس Huawei انگلستان هیئت مدیره در سال 2015 او با او به ارمغان آورد ثروت از تجربه است که ثابت شده است حیاتی در حصول اطمینان از Huawei تعهد به حاکمیت شرکتی در انگلستان است.

“او شده است مرکزی به تعهد ما در اینجا قدمت 20 سال و ما از او تشکر می کنم برای خود سهم با ارزش.”

به نظر می رسد بزرگ U-نوبه خود است که با داشتن یک تاثیر قبل از آن حتی به طور رسمی اعلام کرد. یک یادآوری ما در حال انتظار برای شنیدن از وزیر فرهنگ الیور Dowden در ویکیانبار, در حدود ساعت 12: 30 pm.

تبلیغات

‘به همین دلیل بود که این کشور یک بار دیگر گذشته را فراموش درست است؟’

ما سردبير شان o’grady شگفتی که چرا آن را در زمان بسیار طولانی برای بوریس جانسون را در اجباری پوشش صورت در مغازه ها در انگلستان است.

“جنبه های منفی وجود دارد… این باعث می شود تعامل اجتماعی عجیب و غریب و آن را احساس می تواند کمی ناراحت کننده باشد. اما این ناچیز در مقایسه با نقش آنها در کاهش Covid-19 نرخ انتقال صرفه جویی در زندگی و تقویت اقتصاد” او می نویسد. “من نمی خواهم به فکر می کنم که چگونه بسیاری از مردم رنج می برد چرا که ما دیر پاسخ.”

ادامه مطلب در اینجا:

مسکن گروه های شادی به عنوان “هیچ DSS’ حکومت غیر قانونی

یک دادگاه شهرستان حاکم است که اجازه دادن به آژانس “هیچ DSS” سیاست تبعیض علیه مستاجر آینده نگر است که یک “سرنوشت” قضاوت با توجه به سرپناه و مسکن شدند.

این مورد شنیده ام در نیویورک شهرستان, دادگاه درگیر یک مادر تنها که پرسش در مورد اجاره یک اتاق خواب دو تخت – اما گفته شد برنامه خود را نمی خواهد در نظر گرفته شود به عنوان او در دریافت مسکن بهره مند شوند.

قاضی منطقه ویکتوریا علامت حکم داد که مستاجر آینده نگر بوده و به طور غیر مستقیم تبعیض به خاطر جنسیت و معلولیت.

پناه گفت: حاکم است “دستیابی به موفقیت بزرگ” برای پایان آن DSS تبعیض کمپین و یک “هشدار روشن” به صاحبخانه. مدیر اجرایی پولی Neate گفت: “این مهم حاکم باید میخ را در تابوت برای ‘هیچ DSS’ تبعیض است.”

انگلستان در مسیر بزرگترین کاهش در تولید ناخالص داخلی برای 300 سال’

بیشتر در نه تیره و تار اقتصادی اخبار. دفتر بودجه مسئولیت (OBR) است که پیش بینی افزایش نرخ بیکاری که کردند طرح به پایان می آید. در بدترین سناریو می تواند اوج در 13 درصد در اوایل سال 2021.

عمومی بدن نیز می گوید: وجود دارد هیچ چیز مانند آن پس از حداقل 1700s. “انگلستان است و در مسیر ثبت بزرگترین کاهش سالانه در تولید ناخالص داخلی برای 300 سال” صبح امروز گزارش.

این OBR نیز طرح ریزی انگلستان استقراض بخش عمومی از بین 13 درصد و 21 درصد در این سال به مراتب بيشتر از طول بحران مالی بیش از یک دهه پیش و چیزی بیشتر شبیه به جنگ جهانی دوم است.

تبلیغات

هنکاک به اقدام در مورد ‘نمی احیا’ سفارشات

وزیر بهداشت مت هنکاک است که به موضوع راهنمایی در بحث “آیا زنده” سفارشات برای پزشکان پس از نگرانی رو به رشد بیش از استفاده از پتو اعلامیه در مراقبت از خانه در طول coronavirus بحران است.

چند نمونه از غیر قانونی یا نامناسب سفارشات بودن اعمال شده به بیماران در طول شیوع کروناویروس موجب ترس گسترده و سیستماتیک نقض بيماران حقوق بشر است.

اما در حال حاضر – در پی تهدید یک بررسی قضایی – وزرای توافق کرده اند که به قوانین واضح تر برای پزشکان و بیماران. از نظر قانونی این سفارشات باید مورد به مورد و بر اساس بیماران باید در بحث شامل.

ما خبرنگار بهداشت و درمان شان Lintern است که داستان منحصر به فرد:

پوشش صورت اجباری نیست برای فروشگاه می گوید وزیر

محیط کار, جورج Eustice پیشنهاد کرد در صورت پوشش استفاده خواهد بود و نه اجباری برای کارکنان فروشگاه و گفت: این قوانین برای خریداران نمی خواهد اجرا شود تا جولای 24, به مردم زمان برای آماده سازی.

او گفت BBC صبحانه: “ما می خواهیم به مردم زمان برای برنامه ریزی و آماده سازی و برای خرده فروشان شاید در جای خود قرار داده و اقدامات برای تشویق مردم به انجام این کار و یا به طور بالقوه حتی به برخی از ماسک های خود را اگر مردم نمی کردم یکی است.”

پرسید: اگر قوانین اعمال خواهد شد به کارکنان سوپر مارکت او گفت: “نه آنها که تحت پوشش این, اما من فکر می کنم اگر شما به اکثر مغازه ها شما را ببینید که کارکنان برای یک زمان طولانی در حال حاضر هر دو پوشیده شده است در صورت سپر یا ماسک صورت.

“نمی توان آن را اجباری نیاز به دلیل آن را همیشه نمی شود حق را برای هر تنظیم در محیط های خرده فروشی به خصوص کسانی که کار پشت tills و….”