انگلستان راه اندازی کمپین ترغیب شهروندان به آماده شدن برای مبارزه با تروریسم در اروپا

لندن — بریتانیا اصرار کسب و کار و افراد به آماده شدن برای دسامبر. 31 پایان Brexit دوره گذار با یک کمپین اطلاعات با عنوان: “انگلستان شروع جدید: بیایید رفتن.”

بریتانیا چپ اتحادیه اروپا در ژانویه. 31 سه و نیم سال پس از همه پرسی اما یک دوره گذار است و تاخیر در هر تغییر عمده در ارتباط است.

ادامه مطلب: انگلستان اعلام کرد پست جدید-Brexit تعرفه رژیم است که کاهش میلیاردها دلار به واردات عوارض

دو طرف کار کرده اند به توافق یک معامله تجاری که پیش از انقضای دوره در پایان سال است.

وزیر کابینه مایکل گوو گفت: پیشرفت ساخته شده بود, در مذاکرات وجود دارد اما هنوز بخش.

عدم قطعیت باقی مانده برای انگلیس یک روز پس از Brexit

عدم قطعیت باقی مانده برای انگلیس یک روز پس از Brexit

“در پایان این سال ما در حال خروج از بازار واحد و اتحادیه گمرکی صرف نظر از نوع ما رسیدن به توافق با اتحادیه اروپا,” او گفت:. “این خواهد آورد تغییرات و فرصت های قابل توجهی که برای همه ما نیاز به آماده سازی.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اطلاعات کمپین راه اندازی خواهد شد در روز دوشنبه از دولت گفت: با تبلیغات از ظاهر شدن در تلویزیون و رادیو و تابلوهای تبلیغاتی و آنلاین.

یک نظرسنجی از لابی گروه موسسه مدیران (IoD) گفت: تنها یک چهارم از شرکت ها به طور کامل آماده برای پایان دوره گذار است.

ادامه مطلب: انگلستان سپری کرده است 4.4 میلیارد پوند تا کنون در مبارزه با تروریسم در اروپا: گزارش

نزدیک به نیمی از 978 مدیره شرکت نظرسنجی در اواخر ماه ژوئن گفت که آنها قادر به آماده سازی در حال حاضر با یکی در هفت پریشان coronavirus و تقریبا یک سوم گفت: آنها نیاز به جزئیات تغییرات به روشن IoD گفت.

“با خیلی در جریان بسیاری از مدیران احساس می کنید که در حال آماده شدن برای مبارزه با تروریسم در اروپا مناسب است مانند تلاش برای ضربه به یک هدف در حال حرکت گفت:” IoD مدیر کل Jonathan Geldart. “پریدن بلافاصله به هر چه می آید بعدی خواهد بود یک کابوس برای بسیاری از کسب و کار.”

کمپین اهداف انگلیسی ها قصد سفر به اتحادیه اروپا از ژانویه. 1 واردکنندگان و صادرکنندگان و انگلستان و اتباع خارج از کشور و اتحادیه اروپا, اقتصادی منطقه و اتباع سوئیس زندگی در بریتانیا.

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>