استان چشم ترکیبی مدرسه بازگشایی مدل ترک برخی از والدین تلاش

مارس van Ert باید رها شده اند زمانی که پسرش در ونکوور مدرسه بازگشایی شد در تاریخ 1 ژوئن. برای ماه او شده بود دستکاری او مشغول کار و 11 ساله و پسر آموزش و پرورش در میان COVID-19 خاموش شدن ناگهانی.

اما با توجه به فاصله مورد نیاز بازگشت بود ترکیبی: یک روز در کلاس و کار آنلاین استراحت در هفته. مدل “کاملا غیرقابل دفاع” برای پدر و مادر کار گفت: van Ert.

ادامه مطلب: در اینجا چیزی است که سال تحصیلی ممکن است مانند زیر COVID-19 با توجه به جدید TDSB سر

“در صورتی که این طرح اگر یک تجدید حیات در پاییز, پس از آن من نمی بینم که چگونه من قصد دارم برای جلوگیری از کاهش ساعت کار من,” او گفت:.

برنامه ریزی در حال حاضر در جریان به کانادا کودکان را به کلاس های درس در پاییز و بسیاری از استان ها چشم دوخته اند ونکوور مدل ترکیبی: پاره وقت در مدرسه و پاره وقت در خانه با آموزش آنلاین.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این همان مدل در نظر گرفته شده توسط شهر نیویورک اوایل کانون آمریکا coronavirus بحران به عنوان موارد جدید را نیز در آن کشور است.

Coronavirus: تورنتو امنا هیئت مدیره مدرسه, پدر و مادر تماس برای شفافیت در سال تحصیلی

Coronavirus: تورنتو امنا هیئت مدیره مدرسه, پدر و مادر تماس برای شفافیت در سال تحصیلی

اما مدرسه تخته معلمان اتحادیه های پزشکی حرفه ای و پدر و مادر به طور فزاینده ای به صف آرایی در برابر مدل و گفت خطر COVID-19 نباید بیشتر از آسیب تعطیلی به علت عاطفی رفاه و آموزش و پرورش کودکان.

کارشناسان می گویند بخشی-زمان بازگشت خواهد اوقات تلخی کردن در حال حاضر ناهموار بهبود اقتصادی و افزایش نابرابری جنسیتی بیشتر صدمه زدن به زنان بودند که سخت تر آمار اخراج و کاهش ساعت میان coronavirus بحران است.

“در دو درآمد خانواده و … گفتگو می شود اگر ما به از دست دادن درآمد که در آن است رفتن به ؟ و شانس هستند که آن را به زنان خواهد شد که این تصمیم به مرحله بازگشت از محل کار” گفت: Stephania Varalli co-مدیر اجرایی زنان تاثیر بگذارد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هیچ مدرسه هیچ کار

مدارس سراسر کانادا شد, توقیف در ماه مارس برای جلوگیری از گسترش COVID-19 تأثیر برخی از 5.5 میلیون کودک. با بچه ها در خانه و پدر و مادر خود را کاهش ساعت کار اقتصادی شد که به احتمال زیاد در حدود 0.8 درصد خاموش کانادا تولید ناخالص داخلی در هر ماه گفت: ویکی ردوود ارشد اقتصادی و مشاور در اقتصاد سرمایه.

زنانی هستند احتمال بیشتری برای کار در بخش خدمات دیدم بیشتر COVID-19 زیان کار از مردان و مراقبت از کودکان مسائل را ساخته اند آن را سخت تر برای آنها را به بازگشت به کار اداره آمار کانادا داده ها را نشان می دهد. درآمد زنان بودند که سخت ترین ضربه.

ادامه مطلب: ما واقعا می توانید نگه داشتن بچه ها از راه دور در مدرسه در میان COVID-19? آن را نمی خواهد بود آسان, کارشناسان می گویند

حتی به عنوان شغل بازگشت سطح اشتغال برای مادران از کودکان در سن مدرسه باقی مانده و زیر قبل از COVID سطح در ماه ژوئن هر چند مهد کودک reopenings بهبود تصویر برای زنان با بچه ها.

“مامان و آمار رو با دو whammy بودن بیشتر در معرض خطر از دست دادن شغل به دلیل الگوهای جنسیتی در اشتغال و به دلیل بسته شدن مدارس و daycares گفت:” جنیفر رابسون یک استادیار در دانشگاه کارلتون در اتاوا.

از دست دادن یکی از والدین درآمد دراز مدت برای انشعابات اقتصاد به خصوص که کانادا پنجه راه خود را از بدترین بحران اقتصادی از زمان رکود بزرگ. و سیاستگذاران در حال توجه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“پدر و مادر عصبی هستند و به حق پس” Maryam Monsef کانادا وزیر برای زنان گفت: این هفته است. “ما نیاز به بازگشت به کار به طوری که ما می توانید راه اندازی مجدد موتور اقتصاد ما است.”

آلبرتا پدر و مادر وزن در طرح 2020/21 سال تحصیلی

آلبرتا پدر و مادر وزن در طرح 2020/21 سال تحصیلی

بازگشت به کلاس

در پرجمعیت انتاریو دولت استانی است که خواست به نگاه به کبک به جای بریتیش کلمبیا را برای بازگشت به مدرسه برنامه.

کبک تبدیل به ماسک ضد عفونی کننده دست و فاصله نقطه هنگامی که آن را به طور کامل بازگشایی شد بسیاری از مدارس ابتدایی در اواسط ماه مه. که همان ماه کبک با اختصاص نزدیک به 80 درصد از کانادا مجموع اشتغال داشت.

اما جنبه های منفی وجود دارد. وجود 53 فعال COVID-19 موارد در میان معلمان و دانش آموزان هفته از ماه ژوئن 5th, تنهایی, کبک وزارت آموزش و پرورش گفت. در مقابل فقط در یک مورد شناخته شده در بریتیش کلمبیا مدرسه در ماه ژوئن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: مراقبت از کودکان, موج دوم همه گیری های کلیدی در میان نگرانی های مادران بازگشت به کار پس از مرخصی زایمان

برای بسیاری از والدین خطر ابتلا به ارزش آن است. اتاوا مادر تنها اموزش تامپسون گفت: 6 سال است و صرف بیش از حد بسیاری از ساعت ها در جلوی تبلت و نیاز به بازگشت به یادگیری با دوستان.

“برای من و تمام وقت است تنها گزینه … تحصیل آنلاین کار نمی کند,” او گفت: جلسه هیئت مدیره مدرسه در این هفته.

مشاهده link ”

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>