بیش از 100 شیوع کروناویروس یک هفته در سراسر UK, مت, Hancock, می گوید

بیش از 100 شیوع کروناویروس در حال “به سرعت و در سکوت” در برخورد با مقامات محلی و در سراسر کشور هر هفته مت Hancock گفته است.

به وزیر بهداشت در شب یکشنبه متعهد به “شکار کردن ویروس” و گفت: “هدفمند تر اقدام محلی” گرفته شد در ازای ملی مستند اقدامات است.

نظرات خود را می آیند نگرانی قابل توجهی موضعی شیوع در یک مزرعه در Herefordshire, که در آن تا 200 کارگران فصلی قرار دارد در خانه های تلفن همراه و شاغل توسط S سبز و شرکت گفته شده به خود منزوی.

مواد غذایی و دیگر لوازم ضروری در حال تحویل به مزرعه توسط شورای محلی پشتیبانی شده توسط بهداشت عمومی انگلستان – در حالی که پلیس دیده می شد نگهبان خروجی.

دولت همچنین شناسایی یک لیست از 20 شوراهای رو به بدترین محلی شیوع بیماری با برادفورد, Sheffield و Kirklees شناسایی به عنوان نیاز “افزایش حمایت” با توجه به یک سند داخلی گزارش توسط ناظر روزنامه.

مقامات گفته می شود با توجه به انتشار یک بالا 10 رتبه بندی از مقامات محلی را تشویق به عمل است. ماه گذشته 164 کارگران در یک کارخانه گوشت در Kirklees آزمایش مثبت برای این ویروس در حالی که یک تخت کارخانه در منطقه نیز بسته زیر هشت آزمون مثبت.

“هر هفته وجود دارد بیش از 100 محلی اقدامات صورت گرفته در سراسر کشور – برخی از این اخبار را می سازند اما بسیاری دیگر به سرعت و در سکوت برخورد با” آقای Hancock نوشت: در مقاله ای برای دیلی تلگراف روزنامه.

“این لطف بزرگ بخشی به تلاش های باور نکردنی از مقامات محلی — همه آنها را به شدت و خود را منتشر محلی شیوع کنترل برنامه در خط با پایان ماه ژوئن مهلت است.”

دولت عنوان شده است به طور مداوم مورد انتقاد قرار دارد و به صورت اغراق آمیز تعدادی از آزمایشات این ظرفیت برای انجام با بریتانیا نیز عقب مانده به خوبی پشت دیگر اروپایی و شرق و کشورهای آسیایی است.

اما آقای Hancock ادعا کرد که افزایش در تست ظرفیت به معنای “هدفمند تر اقدام محلی و ملی کمتر مستند”. 21 نفر از Covid-19 روز گذشته با توجه به آمار دولت یک رقم پایین است که به احتمال زیاد به افزایش دوباره پس از یک سکون در گزارش در آخر هفته.

شیوع بیماری در مزرعه در Herefordshire و گوشت کارخانه در Kirkless پیروی از یک الگوی مشابه دیده می شود در بسیاری از دیگر کشورهای توسعه یافته شیوع ساختمان در حاشیه جامعه از جمله در میان کارگران مهاجر و کم درآمد جوامع – که در آن مردم ممکن است مجبور به زندگی در شرایط اجتماعی که در آن فاصله دشوار است. در ما گوشت های بسته بندی کارخانه ها تبدیل به یک کانون برای شیوع است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>