اکثریت زنان حمایت خود شناسایی برای فراجنسیتی مردم نظرسنجی می یابد

اکثریت بزرگی از حمایت عمومی مردم تغییر جنسیت داشتن حق “خود-شناسایی” را انتخاب کنید و خود را, جنس, یک نظرسنجی جدید پیدا کرده است.

این نظرسنجی نشان می دهد که زنان به ویژه حمایت از ترانس حقوق با 57 درصد در نفع و فقط 21 مخالف با توجه به بررسی های انجام شده توسط YouGov.

این یافته ها پس از بوریس جانسون گزارش تصمیم به کنار گذاشتن برنامه ریزی اصلاحات به جنسيت شناخت عمل است که می توانست روند قانونی تغییر جنسیت کمتر طاقت فرسا.

به طور کلی 50 درصد از انگلیسی ها حمایت خود شناسایی با 27 درصد گفت: آنها مخالف هستند و 23 درصد گفت: آنها نمی دانند.

پشتیبانی برای خود ID مثبت است در تمام جنس طبقات اجتماعی مناطق بریتانیا و گروه های سنی – هر چند جوان تر مردم از آن حمایت به شدت بیشتر.

اقلیت مخالف این ایده است بزرگتر در میان گروه های سنی بالاتر: 18-24 ساله 64 درصد حمایت خود ID تنها با 14 مخالف است. 57 درصد از 25-49 سال سن دارند در نفع و 45 درصد از 50-64 ساله. 65+ گروه سنی دقت پشتیبانی خود ID 35 درصد به 34 درصد است.

قوی ترین پیش بینی کننده بودن مخالف ترانس حقوق است که یک حزب محافظه کار با 42 درصد از 2019 رای دهندگان محافظه کار گفت: آنها مخالفت خود ID و 35 درصد به نفع. تنها جمعیتی در تفکیک ارائه شده توسط YouGov مخالف است ترک رای دهندگان که به دقت مخالفت خود ID 39 تا 41 درصد است.

کار رای دهندگان 70 درصد نفع و 13 درصد مخالف و حزب لیبرال دموکرات در 63 درصد به نفع و 16 درصد مخالف.

با وجود ادعای برخی از مفسران که این مسئله تنها یک نگرانی از این طبقه مخالفان یکسان در سراسر NRS اجتماعی نمرات با 27 درصد مخالف در هر دو ABC1 و C2DE دسته بندی ها گاهی اوقات قاب به عنوان طبقه متوسط و طبقه کارگر بود.

نظرسنجی انجام شده در پایان ماه ژوئن سال 2020 راه اندازی شد توسط Pink اخبار سایت و پرسید: “آیا شما فکر می کنم یک فرد باید یا نباید قادر به خود را شناسایی به عنوان یک جنس های مختلف به یکی از آنها متولد شدند؟”

آن را حاکی از یک تغییر کوچک در حمایت دور از یکسان سوال 2019 که قبل از یک واکنش در برابر طرح اصلاح جنسیتی به رسمیت شناختن عمل در رسانه های بریتانیا. در این نظرسنجی 56 درصد حمایت خود ID و 23 درصد مخالف آن است.

به عنوان نخست وزیر ترزا ممکن است نقل مکان کرد به اصلاحات جنسیتی به رسمیت شناختن عمل به مردم اجازه می دهد برای شناسایی خود جنس به جای دنبال یک دکتر رضایت اما 18 ماه بعد از دولت مشاوره بسته چیزی شده است به طور رسمی اعلام کرد. Ms ممکن است توصیف روند فعلی به عنوان “نفوذی” و “اداری”.

در ماه ژوئن یک ائتلاف همجنسگرایان+ گروه از محافظه کار لیبرال دموکرات های سبز, حزب ملی اسکاتلند شطرنجی Cymru و اتحاد حزب ایرلند شمالی گفت: آنها “متحد” در شرکت خود برای حمایت از جامعه فراجنسیتی.

گروه نوشت به عدالت وزیر لیز خرپا و گفت: این تاخیر به حال منجر به “پیوسته نابود و تهمت در رسانه ها”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>